1. To może taki Antiga do Rzeszowa?😏 Nie no macie rację wygłupilem się gdzież by w tym klubie ktoś pomyślał mądrze.

 2. PISZCIE SWOJE ULUBIONE FILMY I KRÓTKĄ OPINIĘ, A JA OPUBLIKUJE JE WRAZ Z OPISEM, WASZĄ OCENĄ I OPINIĄ 😊

 3. Fatalna sytuacja z brakiem transmisji tv z meczu Olsztyn-Kemerovo. Fatalna.

 4. 14 sty

  Krótka sonda: 5 waszych ulubionych seriali w serwisie ??

 5. 13 sty

  Krzysztof Piątek już zimą w Realu Madryt⁉️⚽️ Polak przebywa na zgrupowaniu swojego klubu w Murcii. Jak informuje AS, napastnik ma być obserwowany przez przedstawicieli Królewskich podczas poniedziałkowego sparingu Genui. Czy nie do twarzy mu w bieli? 😎🇵🇱

 6. W odpowiedzi do

  Co zrobi?😂😂

 7. W odpowiedzi do

  Eurokolchoz wariatów przechodzi już wszelkie granice absurdu🚑 byle do wyborów. Jak dobrze by bylo jakby to sie rozwalilo wszystko.

 8. 11 sty

  krotka instrukcja jak glosowac

 9. 16 sty

  10-13 stycznia w Krakowie odbyły się pierwsze warsztaty śpiewu z - muzyka z kaplicy Cudu Eucharystycznego w Amsterdamie - organizowane przez i Stowarzyszenie Brandsma. Krótka relacja i zdjęcia:

 10. 11. Pociągi pod specjalnym nadzorem - B. Hrabal No mistrz jak żaden inny. Gorycz dnia codziennego pięknie przemieszana ze specyficznym, czeskim humorem Hrabala i doprawiona nutą filozofii. Jedyny minus to to, że bardzo krótka, 8/10.

  Pokaż ten wątek
 11. 9 sty

  Krótka szkoła podjazdu.

 12. Pewnie wiecie jak to jest z tymi postanowieniami noworocznymi... "nowy rok, nowa ja" i takie tam...w tej sytuacji można jednak znaleźć element komedii.Łatwo się je spełnia. Czy trudne jest dążenie do swoich marzeń krótką drogą? np."raz w tygodniu piszę post".I sprawa wyjaśniona.

 13. 12 sty

  miałam isc tylko na krotka drzemke,,,

  Pokaż ten wątek