1. 16 lip

  zrobić wam taka krótka recenzje każdego z produktów? cena, smak itp czy warto kupić.. ankieta na dole 🙈💕

  Pokaż ten wątek
 2. Komunistyczny łajdak, dziś depczący wolne sądy demokratycznego państwa, w budynku zwanym parlamentem, na posiedzeniu komisji zwanej komisją sprawiedliwości i praw człowieka, odbiera głos rzecznikowi obywateli. Krótka scena, pozwalająca wytłumaczyć co bandyci zrobili z Polską.

 3. 16 lip

  Krótka historia o tym że moja rodzina to chodzący mem: *jedziemy samochodem* Siostra: Kielce! Tata: Jedziemy przez Klecie, a Milka coś plecie Ja: Co Ty jadasz że tak do rymu gadasz? Mama: Jada kiwi, czy Cię to dziwi? Tata: Nie jestem łysy więc jadam irysy

 4. 17 lip

  Krótka przepowiednia co do . Nagrody zgarną min: Camila Cabello, Cardi B i Jennifer Lopez

 5. 14 lip

  Krótka historia o tym, że rozmiar ma znaczenie. Dziewczyna mierzy sukienkę na wesele, usilnie próbuję się wcisnąć w najmniejszą. Udaje się, choć jest opięta jak baleron. Mierzy większą - wygląda świetnie. Zgadnijcie, którą bierze? Baby, ktoś Wam sprawdza metki, czy o co chodzi?

 6. 14 lip

  Krótka wiadomości z psychiatryka. 1. Tusk wybrał sobie konkurenta w wyborach 2020. 2. Tusk mówi o złodziejach i sugeruje PiS. (ekspert Migalski)

 7. 11 lip

  Krótka historia o ustawie IPN

 8. Znowu stres dniem meczowym, krótka kadrą i kabaretem w Zarządzie ? Nie polecam 👌

 9. 11 lip

  To co, Staszek już wyszedł... oto krótka relacja

 10. 9 lip

  Wiem, że czytają mnie młodzi ludzie, więc krótka infografika. Nie dziękujcie.

 11. 13 lip

  Gamonie z opozycji właśnie się dowiedziały o co chodzi w tym święcie. Daję głowę, że nie mieli pojęcia. Krótka lekcja historii od Rzymkowski

 12. 12 lip

  thread seriali, ktore obejrzalam + moja wlasna, krotka notka do nich❤

  Pokaż ten wątek
 13. 18 lip

  JEZU TA DRAMA JEST NAJCUTE CZEMU ONA JEST TAKA KROTKA JA SIE PORYCZE

 14. 10 lip

  Podchodzi koleś: "dzień dobry mam krótką sprawę, zbieram na alkohol". Przynajmniej nie pierdoli o bułce i wędlinie i głodnych dzieciach.