1. To jest niezła maszynka: najpierw Duda bezprawnie (co potwierdził SN) ułaskawia Kamińskiego przed wyrokiem, potem PiS niszczy TK i tworzy „TK” z dublerami, wreszcie niekonstytucyjna Przyłębska ogłasza, że Duda miał prawo zrobić to, do czego nie miał prawa. Państwo w państwie.

 2. 16 lip

  Ciekawe czy nasi prawicowi fani Prezydenta Trumpa chcieliby - gdyby przyszło co do czego - aby bronił Polski tak, jak dzisiaj w Helsinkach bronił instytucji i interesów amerykańskich.

  Pokaż ten wątek
 3. 16 lip

  John McCain: Helsinki to jedno z najbardziej haniebnych wystąpień prezydenta USA. Szkody wyrządzone przez naiwność i egotyzm prezydenta Trumpa i jego sympatię dla autokratów są trudne do wyliczenia. Żaden z prezydentów nigdy nie upokorzył się tak podle przed tyranem.

 4. Ciągle pada.... Nie przypominam sobie w ostatnich latach takiego lipca, kiedy to jak teraz, w srodku nocy (w raczej <suchym> Poznaniu) budzilby mnie szum padajacego deszczu. Sciana wody od zmierzchu do switu.

 5. WIEC GUYS! JAKO, ZE JESTEM KEATYWNA STWOERDZILAM, ZE SKORO TAMCI DEBILE NIE CHCĄ PRZYJECHAĆ DO POLSZY NA KONCERT SAMI MUSIMY SOBIE PORADZIĆ! O TO SETLISTA NA NASZ WSPÓLNY WYSTĘP!ENJOY! JEŚLI MACIE JESZCZE PROPOZYCJE TO PISZCZIE POD TŁITKIEM

 6. Do SN z ulicy? Z tego co widzę, to Ewa Siedlecka ma rację. Wg noweli, którą sejm zajmie się jutro, sędzią SN będzie mógł być... każdy, ponieważ dotychczasowe doświadczenie, dorobek naukowy, publikacje itp., mają już nie mieć znaczenia do „opracowania przez KRS listy kandydatów”

 7. i do by cardi b (ft SZA)

  Pokaż ten wątek
 8. Dziś okienko pogodowe do sprawdzenia parasola i kaloszy . Pozdrawiamy wszystkich tych co nad polskim morzem 😎.......

 9. 8 minut do końca prania i bede musiała wyjsc z łóżka

  Pokaż ten wątek
 10. MNIEJ PRZESTĘPSTW, REKORDOWE POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA I WYSOKIE ZAUFANIE DO POLICJI – NAJLEPSZY PREZENT W ZWIĄZKU ZE ZBLIŻAJĄCYM SIĘ ŚWIĘTEM POLICJI

 11. Nak balik do weekend ni

 12. Zaraz mnie coś pierdolnie. Złożyłem wniosek do odwołania się od matury z angielskiego to chuje z oke nie raczą się odezwać i umówić wizyty. Ktoś też miał podobną sytuację?

 13. W odpowiedzi do

  "panie"... bez przesady.. sie do niego zwracaj prze "wy" to powinno byc skuteczniej

 14. Ej to nie może być prawda? 2000 km prawie do Bułgarii będziemy jechać i pogody ma nie być?

 15. W odpowiedzi do

  Dobra...wiem...czuję przekaz.. będą ciacha lub cukerki...do południowej ☕