1. Ciekawe czy Pinto dzwonił do Mąki przed odejściem ? 🤔🙃

 2. Czytam, że Kaczyńskiego nie było podczas przemowy Schetyny i minuty ciszy na sali sejmowej. Przyszedł chwilę później. Tak, proszę Państwa, to jest właśnie prawda o tym człowieku i o jego stosunku do tego, co się wydarzyło. Takie demonstracje nie są przypadkowe. To jest bezwstyd.

 3. W obliczu ostatnich wydarzeń Pan powinien, chociaż na chwilę dać sobie spokój z wykorzystywaniem tragedii do celów politycznych.

 4. Deadhead Rum - pochodzący z Meksyku 6-letni rum zalany do butelki przedstawiającej Tsantsa - odciętą i osuszoną martwą głowę - nawiązanie do tradycji starożytnych plemion Ameryki Południowej.

 5. holy wyglada jak taki pluszaczek do przytulania taka kuleczka mieciutka jsgsjsg uwus jaka to rasa? 👉👈

 6. A ja się pytam gdzie byliście wszyscy płaczący wtedy?Sikaliście do zniczy?jak zginęła elita Polski,dlaczego rudy z Brukseli wtedy się śmiał z "bulem"na lotnisku????żółwiki z Putinem przybijał że się udało??😡kiedy był prawdziwy?wtedy czy dziś?

 7. Obecnie państwo polskie jest podszyte tchórzostwem. Człowiek, który rozniecił pożar w RP nie ma odwagi uczestniczyć w minucie ciszy . Jarosław K. wiecznie opowiada brednie o swojej wielkości, ale prawda jest taka, że w 1981 roku był tchórzem i nim pozostał do dziś.

 8. najgorsze co mogłam zrobić to pójść do maka:)

  Pokaż ten wątek
 9. PAD skierował do kontrasygnaty PMM rozporządzenie w sprawie wprowadzenia żałoby narodowej

 10. Teledysk do od Astro jest tak dopracowany i po prostu piękny, że oczy wprost cieszą się z samego patrzenia na tę całą estetykę i sztukę

 11. May: Art 50 można przedłużyć tylko w porozumieniu z UE. Polityka rządu zakłada, że UK wyjdzie z UE 29 marca. UE zgodzi się przedłużyć art 50 tylko, jeśli będzie stał za tym plan doprowadzenia do dealu.

  Pokaż ten wątek
 12. Takich bohaterów w mediach nam potrzeba. Czuje się źle, ale do roboty dzielnie chodzi.

 13. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Ale wie pani, że RN wszedł w koalicję z Wolność, która w swojej deklaracji ideowej postuluje wyprzedanie niemal całego majątku narodowego? Powie pani, że to tylko do PE, ale przecież w PE też są rozpatrywane kwestie gospodarcze. Jak się pani z tym czuje?

 14. W odpowiedzi do to i jeszcze

  PiS zdobył władzę tylko w wyniku niezwykłego splotu okoliczności (SLD przepadł jako koalicja, Korwinowi zabrakło 0,5 pkt. proc. do progu). To był przypadek. Ja pokazuję, że realnie patrząc, kopanie teraz PiS, na kilka miesięcy przed wyborami, może pomóc wyłącznie PO.

 15. Proszę nie usprawiedliwiać swojego odchodzenia od religii postawa jakiegoś kaplana. Tpo postawa biskupa Nycza powinna cala archidiecezje odsunąć od kościoła, bo Jego decyzje sa dla wiernych Kosciola gorszące. Na szcescie naleze do diecezji Warszawsko-Praskiej.