1. 18 kwi

  Drodzy Rodacy. Apeluje do was o aktywny udział w budowaniu demokracji w Polsce. Obecna władza łamie wszelkie standardy demokratyczne i dlatego Wasz udział jest bardzo potrzebny.

 2. 17 kwi

  Producent „Nazi matki, nazi ojcowie” zeznał, że antypolskie wątki filmu zostały skonsultowane z „historykami holocaustu” z Polski. „Nie był potrzebny żaden sąsiad, rodzimej dosyć jest kanalii...”

 3. 16 kwi

  halo, potrzebny haker od zaraz

  Pokaż ten wątek
 4. 14 kwi

  ludzie mówiący że feminizm nie jest potrzebny we współczesnych czasach bo kobiety już mają prawa i ze współczesny feminizm ma się jak pięść do nosa w porównaniu z sufrażystkami i emancypantkami to najgorszy typ ludzi nie mających o czymś pojęcia a się wypowiadających.

  Pokaż ten wątek
 5. 15 kwi

  Opozycja nie ma programu, bo nie jest im potrzebny. Oni nie chcą rządzić, ale administrować Polską. Rząd ma być w Brukseli.

 6. 17 kwi

  z prespektywy czasu najgorsze co robiłam podczas egzaminów to był stres, był w ogóle nie potrzebny, bo spokojnie zdałam wszystko na ponad 90%, postarajcie się trochę wyluzować i wszystko będzie dobrze!

 7. 14 kwi

  Jeżeli ktoś szydzi z wyprawki i 300 zł na każdego ucznia, to znaczy,że nie wyciągnął lekcji z 500+. Oczywiście efekt mniejszy,ale potrzebny.

 8. 18 kwi

  Usterka namierzona, zawór napełniający zakupiony, spłuczka podtynkowa naprawiona 💪 Bója się mnie chłopy!

 9. 14 kwi

  Czy Sejm jest w Polsce potrzebny

 10. 18 kwi

  Męczą Zidane'a po meczu pytaniami o Kepę, a myślę, że Realowi potrzebny jest lepszy bramkarz. Lepszy niż Kepa no i właśnie... Lepszy niż Navas?

 11. 18 kwi

  "Każdy kto mnie zna, wie że ja po Brukseli nie chodzę tylko biegam." Król Europy wysłał jasny sygnał jakiej wielkości spacerniak mu będzie potrzebny.

 12. 13 kwi

  Przymykanie oczu na rzeczywistość w sprawach polsko-żydowskich to jedna z podstaw III RP. Jeśli ktoś tego nie rozumie albo nie chce zrozumieć, to znaczy, że chce zakonserwować stary układ. Tymczasem tu potrzebny jest nie dialog a przełom. Nie mam wątpliwości, że on nastąpi.

 13. 16 kwi

  Ten projekt quebohemingłej był potrzebny bo pokazał, że jeden z nich (ten urodzony w Egipcie) jest znacznie lepszym raperem. No i że nasi producenci to światowy poziom, ale to już w sumie było wiadome od dawna.

 14. ten egzamin jest tak potrzebny jak Wellman w reklamie Activi

 15. 18 kwi

  tak rozkminam, że oprócz znajomości języków potrzebny jest jakiś konkretny fach, żeby pracować za granicą, macie może jakieś takie plany?