1. W grę wchodzą emocje a to domena kobiet. Żeński głos jest potrzebny w tej debacie. Wpierdol spuścić i do domu. Dziękuję za uwagę.

 2. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia co w PiS robi Stanisław Piotrowicz, to dziś po raz kolejny to widać: potrzebny był ktoś od brudnej roboty, z doświadczeniem, bez wstydu i komunistyczną mentalnością.

 3. Ale gdyby taki Petru miał prawo jazdy na autobus to ten cały cyrk z bagażnikiem nie byłby potrzebny. Zresztą autobusy mają większe bagażniki to zmieściłoby się więcej niż dwie osoby.

 4. 16 lip

  GDZIE JEST KUŹWA HAJS Z KOMUNII JAK JEST POTRZEBNY

 5. 17 lip

  Czujesz się mało potrzebny światu? Zostaw swojego psa samego na 6 godzin, po czym wróć do domu i obserwuj reakcję 🐥

 6. 17 lip

  Rozumiem, że deszcz był potrzebny. Ale pada, do cholery, 7 dzień bez przerwy. Arkę mam budować czy poczekać aż minie 15 dzień deszczu?

 7. 17 lip

  Egzorcysta potrzebny :)

 8. 18 lip

  Skoro Roma sprzedaje Alissona, to pewnie potrzebny będzie jej nowy bramkarz, bo przecież Mirante to nie ten poziom. Na to miejsce proponuję Arkadiusza Malarza - niezwykły refleks, umiejętności, obserwuje go sam selekcjoner reprezentacji Polski, mogą się od niego uczyć młodzi.

 9. 18 lip

  Dzień dobry ćwirki deszcz jest potrzebny ale bez przesady pada już od 5 dni 😀

 10. 18 lip

  no nie wierze, Firmino z Salahem mogliby zacząć prezentować występy na poziomie Jezusa i Mahometa w prime a ci dalej będą pierdolić że omujborze rasowy napastnik potrzebny bo bieda

 11. ŚO potrzebny na gwałt...i to taki do grania...

 12. 11 lip

  eksoels zdecydowanie potrzebny jest comeback

 13. Zgadzam się,napastnik nie potrzebny bo kto mu będzie podawał

 14. Tak mała garstka ludzi pod Sejmem nie obroni SN, a przede wszystkim Konstytucji. Potrzebny jest masowy protest Polaków. Jak do tej pory piłka jest po stronie PiS.

 15. 10 lip

  Nie wolno straszyć małego dziecka stwierdzeniami w stylu „przyjdzie pan i cię zabierze”. W ten sposób wytwarza się u gnojka mylne przekonanie, że może być komuś potrzebny.