1. 14 paź

  sławne dzieło narodziny wenus

  Pokaż ten wątek
 2. . w o publikacji nazistowskiego plakatu przez posła PO: Poseł Furgo prowadzi działalność gospodarczą związaną z promocja sztuki od wielu dziesiątków lat, więc musi sie na tym znać. Myślę, również reakcja to pokazuje, że on zrobił to specjalnie

 3. 14 paź

  więc wstawię tu swoje dzieło X D

  Pokaż ten wątek
 4. muszę wstać o 6... i zrobić zadanie na lektorat z angielskiego, ale szczerze nie wiem, jak jutro będzie z obecnością, bo potwornie się czuję. okropny okres przeziębieniowy:( mam tylko ten język i historię sztuki.. nie wiem, co robić..

 5. więcej wykurwistych dzieł sztuki im-

 6. LOT chce by zapłacił 100 tys. zł na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia powołanej przez Konferencję Episkopatu Polski. Wydawało mi się, że standardem zachodnich linii lotniczych jest powstrzymywanie się od deklaracji wyznaniowych, tak by służyć wszystkim pax

 7. 12 paź

  O masz. Już nie będzie mi dane oglądać sztuki najwyższych lotów jaką niewątpliwie jest umieszczenie zdjęcia szanownej pani bez makijażu i filtrów. Nieświadomy konsekwencji brutalnie ją zaatakowałem czym spowodowałem zaistniałą sytuację.

 8. Chrześcijańska Filozofia Życia to dzieło, które zbija znakomicie poglądy pozytywistów na religie i dowodzi, że wszystko w religii ma głębokie uzasadnienie w rozumie, w naturze ludzkiej i w historii.

  Pokaż ten wątek
 9. Jan Paweł II "Nie przestaję ufać Duchowi Świętemu. Ten, który rozpoczął w was dobre dzieło, sam Go dokona" "Nie przeszkadzajcie mu, współpracujcie z Nim, bo wszyscy jesteśmy powołani, aby być WSPÓŁPRACOWNIKAMI BOGA❗️"

 10. 14 paź

  10 WYDARZEŃ ARTYSTYCZNYCH W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ 🍀

 11. W odpowiedzi do

  O M G skąd to dzieło sztuki jest??? 😍😍

 12. 14 paź

  mood, doceńcie to dzieło

 13. piekna rama do pieknego portretu bycie malarzem dzisiaj nie jest łatwe kiedy nikt nie docenia twojego wkładu w tworzenie historii sztuki

 14. Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza na koncert muzyki akordeonowej St. Salamona, który odbędzie się 17.10.2018 r. (środa) o godz. 19:00. Wstęp wolny.

 15. Nówki sztuki nieśmigane paragrafówki zajechane!