1. 11 paź

  Miasto w Europie warte zobaczenia? Szukam już jakichś inspiracji na podróż pomaturalną

 2. THREAD sukienek, które mi się podobają i inspiracji stuniówkowych, bo pomysłów milion a pamięci w telefonie coraz mniej :((

  Pokaż ten wątek
 3. 13 paź

  ryyyyk, lublin miasto inspiracji

 4. Adam Kraśko, zwycięzca pierwszego odcinka show Polsatu Celebrity Splash Polska oraz uczestnik pierwszej edycji Rolnik szuka żony TVP, wystąpi w Opolu podczas Maraton Inspiracji2 z okazji 150 Środowych Inspiracji dla Opolan. Zobacz zapowiedź Adama :-)

 5. co mogę kupić mamie na urodziny?? pls potrzebuje inspiracji

 6. co macie ustawione na dzwonek?? szukam inspiracji

 7. 9 paź

  marsz równości w lublinie został zakazany przez prezydenta miasta, lublin miastem inspiracji my ass

 8. jadę do łazienek ale cała dolina służewiecka zakorkowana :)

 9. + że bloga nie dało się czytać, bo połowa tekstu była ucięta czy coś. Poza tym blogspot zawsze irytował mnie z tym ich "o? chcesz sb poczytać blogi o HP? No to najpierw znajdź sb stworzony przez kogoś katalog albo zwiedź pół internetu".

  Pokaż ten wątek
 10. Dekoracyjne talerze na ścianę? Dlaczego nie! Więcej inspiracji znajdziesz na naszym -> i na stronie

 11. Czy kogoś dziwi, że posłowie Platformy Obywatelskiej czerpią źródła inspiracji z Niemieckiej propagandy czasów wojny ?? Może jeszcze obozy koncentracyjne otworzycie ?? Ale trzeba mieć syfa mózgu aby tak się "bawić" !!

 12. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Od PKiN jest 750 m do Ogrodu Saskiego, 1200 m do parku przy ul. Książęcej, 1 500 m do Parku Ujazdowskiego, 2 km do Łazienek. Po co park ?

 13. Opydo to jeden z tych ludzi, co wchodzi na r/iamverysmart tylko po to żeby szukać inspiracji 🙃

 14. Szanowni Państwo, sklep Babystore24pl ma już nowego własciciela :). Jestem przekonana, że w ofercie pojawi się wiele ciekawych i świeżych inspiracji dla dzieci i ich rodziców i opiekunów. Dziękuję Państwu za...

 15. W odpowiedzi do

  Mam na myśli raczej to. Toporny, pozbawiony jakichkolwiek ludzkich cech i odniesień obraz, w którym młodzi ludzie nie zobaczą własnego odbicia i inspiracji. W zeszłym roku w Krakowie dyskutowałem o tym z katolickimi aktywistami z Ameryki Łacińskiej.