1. Witam na profilu firmy Integis - dostawcy mebli biurowych i wyposażenia firm. Będzie tu troszkę spraw bieżących, garść branżowych newsów i inspiracji. Nie zabraknie tematów, którymi gdzieś w przerwach żyjemy wszyscy. Zapraszam do obserwowania :)

 2. 12.01

  wow ile inspiracji outcastem teraz widzę

 3. Masz już nasz nowy katalog? Napisz do nas info@trutek.com.pl

 4. 15.01

  macie jakieś ładne zdjęcia paznokci i możecie mi wysłać? szukam inspiracji

 5. 7.01

  THREAD moich wiosennych/letnich inspiracji (zdjęcia nie są wykonane przeze mnie. Pobrałam je z internetu).

  Pokaż ten wątek
 6. 13.01

  mój kuzyn zainteresował się drzewem dziejami naszej rodziny i przez stronę my heritage tworzy własne drzewo genealogiczne. ma już ponad 600 osób, z czego najstarsza urodziła się w 1730 i pełen katalog z odpisami zgonów czy aktami zawarcia małżeństwa. to poniekąd niesamowite.

  Pokaż ten wątek
 7. 14.01
  W odpowiedzi do

  To mam jeszcze jeden pomysł. Top 5 twoich inspiracji życiowych? Albo 10 wskazówek na zdrowe odżywianie? Albo na dobrą naukę?

 8. 15.01
  W odpowiedzi do

  KUEWA, SZUKAM INSPIRACJI

 9. 10.01

  Sztuka dla inspiracji Butelki z benzyna i kamienie by Cool Kids Of Death

 10. W odpowiedzi do

  Panie Marcinie, a zniesienie pełnej jawności fin? "Rozszerzony został katalog legalnego niematerialnego wsparcia dla komitetów wyborczych. Niestety zabrakło przepisów o konieczności zamieszczania informacji o takim wsparciu w sprawozdaniach finansowych komitetów wyborczych"

 11. Tankujesz paliwo idziesz do kasy a gość przed tobą kupuje hot dogi dla siebie i żony bierze FV do tego totka puszcza i przegląda katalog z punktami. Stacja to stacja, nie zrozumienie dlaczego na stacji podgrzewają pierogi i robią z tego supermarket i garmażerkę...

 12. #10 👆🏻💪🏻Odliczam już dni do obozu by Ann!!! - gotowi? 💥💥To mój najważniejszy projekt roku! Dużo motywacji, inspiracji i... pozytywnych, wspaniałych ludzi❤️naprawdę nie mogę się doczekać! Dzisiaj kończę opracowywać dla Was plany treningowe

 13. Potrzebuje jakiś inspiracji do rysowania :D

 14. W odpowiedzi do

  BENDZIE KATALOG?