1. 12 lip

  Zaufaj sobie i bądź świadoma istoty, którą jesteś, w pełni akceptując swoje wszystkie "wady i zalety"

 2. 9 lip

  Skręcanie mebli, hyde park, piwo. Czy może być coś bardziej męskiego? 😜

  Pokaż ten wątek
 3. 17 lip

  Zalety picia wody: - podnosi poziom energii, - pomaga zwalczyć nieświeży oddech, - wypłukuje toksyny, - pomaga w utracie wagi, - łagodzi zmęczenie, - pomaga w poprawie stanu skóry/cery, - reguluje temperaturę ciała, - zwiększa produktywność.

 4. 16 lip

  W latach 2012-2014 z Pałacu Elizejskiego "zniknely" 32 dzieła sztuki i 625 zabytkowych mebli. Nieznany rodzaj demokracji, demokracja paserska?

 5. 14 lip

  Widzę, że niektórzy mają problem z wydatkami na namiot dla Zgromadzenia Narodowego, to przypomnę, że rząd PO-PSL wydał 300tys na "wożenie mebli". O wydatkach pobocznych nie wspomnę.

 6. 13 lip

  29. Haruki Murakami "Na południe od granicy, na zachód od słońca" Muza. Ta książka, chyba jak żadna inna, wyłuszcza największe wady i zalety Murakamiego jako pisarza i to w dość zwięzłej formie. Można sobie przeczytać i dowiedzieć się czemu mam z nim miłość ;] .

 7. 9 lip
  W odpowiedzi do

  Wypraszam sobie 😜skrecanie mebli przy piwie to typowo damskie zajęcie 😉😂😂

 8. 9 lip

  Przeprowadzki - transport mebli - taxi bagażowe. TANIO.

 9. 11 lip

  Od dzis kultowe w i e w wersji premium - w stylowych pudelkach w na Starym Rynku 59

 10. 10 lip

  Dziękuję za najnowszy numer My Volvo :) teraz czas na lekturę i kawę ze stylowych kubeczków :) 👌☕🇸🇪

 11. Zalety używania olejków:

 12. 17 lip

  ma to swoje zalety, kocham kiedy sobie słodko śpię, a tu nagle budzą mnie łapeczki obejmujące mój brzuszek i buziaczki w nos z słodkim "cześć pszczółeczko"

 13. 14 lip
  W odpowiedzi do

  Jak chcesz jakieś mody mogę ci wysłać, bo w swojej grze mam ok 3-4 tysiące i ubrań i mebli i wszystkiego ;3

 14. Poszukujemy 2 monterów mebli łazienkowych w Straszynie (koło Gdańska) Pełen etat, pon- pt. 13 zł netto/h Umowa zlecenie przez okres próbny. Wymagamy chęci do pracy , Zapraszam do kontaktu :)

 15. Proponujemy pewny, tani i niezawodny transport. Nasze busy z Warszawy przewiozły bezpiecznie tysiące mebli. Dołącz do grona zadowolonych klientów. 😊👍