1. 10.12

  Przyjaciele!!! Nie chcę żebyście mnie chwalili pod niebiosa, ale mi czasem trudno znaleźć swoje zalety a jeśli jakies wy zauważacie to chiałabym czasem sobie o nich przypomnieć i jakoś się tym zmotywować! c:

 2. W odpowiedzi do

  To ciekawe ☺️ na tt jedyna wada to za dużo polityki, poza tym chyba same zalety ☺️

 3. W odpowiedzi do

  Prawda. Wyjątkowo nieobiektywny serwis informacyjny, bez dwóch zdań. Ale czepianie się TVN przy tym, co uskutecznia TVP to jak wbiegnięcie do płonącego domu dziecka i ratowanie... mebli.

 4. „Społeczeństwo, które będzie sprzedawać odrobinę wolności za odrobinę porządku, utraci obie te zalety, na obie bowiem nie zasługuje.”- mówił Tomasz Jefferson.

 5. Na antenie opowiadałem dziś o aktywnościach - nie tylko o e-dowodzie, ale i o e-doręczeniach oraz integracji rejestrów, bo 😀:

 6. W odpowiedzi do

  Panie Tomaszu, niemożliwe jest co Pan napisał, gdyż żyrandol i parę innych mebli ponoć zabrał już Pan Komorowski.

 7. Jako producent mebli tapicerowanych posiadamy pełną kontrolę nad prawidłowym procesem produkcji i czuwamy nad zachowaniem najwyższych standardów jakości 👍

 8. Szukasz ponadczasowych mebli do jadalni? O prostym, ale szykownym designie? Zestaw Saturn jest dla Ciebie!

 9. Podoba mi się film Fiat Multipla - wady i zalety #289 MOTO DORADCA w

 10. Mam nowy film na playliście w : Fiat Linea opinie, zalety, wady, usterki, test pl, zakup, spalanie. krytyk

 11. niesamowici są ludzie uznający wszystkie wady za zalety

 12. Co to jest piszczel? Urządzenie do znajdowania mebli w ciemnym pokoju. ;)

 13. Wiecie co? Lubię w sobie to, że nie widzę w moich idolach 100% perfekcji. Zauważam wady, nie mówię o nich jak o jakichś 'Bogach', bo nimi nie są. Ale wiadomo, że nie widzę tylko wad. Zalety też są cholernie ważne, a wielu z nas potrafi widzieć tylko wady. Pamiętajcie o tym.

 14. Kibice Stali Rzeszów zebrali około 23 000 złotych plus komplet mebli o wartości około 2000 zł - za pieniążki kupili prezenty i dary, którymi obdarowali 4 domy dziecka. Bo Najważniejszy jest uśmiech dziecka... ;)

 15. szukanie mebli w Internecie to dramat większy niż polskie reggae