1. THREAD o herbacie czerwonej wady i zalety 🌱❤️

  Pokaż ten wątek
 2. 23 lut
  W odpowiedzi do

  Tylko PO w pewnym momencie chciało dawać 500+ od pierwszego dziecka. Czyli wszyscy obecni beneficjenci dzięki PO mieliby jeszcze więcej pieniędzy PLUS wiele kolejnych rodzin by dostało wsparcie finansowe. Same zalety. Widziałeś, żeby przełożyło się to na poparcie dla PO?

 3. W odpowiedzi do

  KAŽDY może się wstawiać do organów ADMINISTRACJI za kim chce i podkreślač zalety.Jeszcze raz:KRRiT to nie jest sąd,na który nie powinno się naciskać,ale krytykowaćpo wyroku,już jak najbardziej.

 4. zalety programu nauka jazdy: - śląsko godka pana Stasiaka - pocieszenie w najtrudniejszych chwilach podczas odbywania jazd - MATKO JEDYNA BASIA SIWY DYM NIE NO IDZIESZ DO DOMU - tokio drift po świętochłowicach i okolicach w klimacie 90s

 5. 22 lut

  wadą było to, iż nie miał żadnej innej zalety.

 6. W odpowiedzi do

  Każda rządząca partia ma swoje wady i zalety, ale chyba nie powiesz mi, ze teraz chociażby sytuacja gospodarcza w polsce nie jest lepsza ;) moze lepsze bylo bezpodstawne zabieranie ludziom mieszkań w kamienicach w Wwie czy zamykanie Stoczni aby ułatwić niektóre rzeczy Niemcom:)

 7. 20 lut

  Lawenda to zioło roku według węgierskich ekspertów. Dlaczego tak ją docenili? Produkty z lawendą dają nam przyjemność, ale mają też dobroczynny wpływ na zdrowie - w wyliczamy ich zalety

 8. 21 lut

  Zalety duzych cyckow😂😂😂

 9. 23 lut
  W odpowiedzi do

  oprócz tej jednej masz jakies zalety ? .....😂😂😂😂

 10. 23 lut

  Znamy swoje wady i zalety. Wspieramy sie z calych sil, nawet jak jestesmy kilka tysiecy km od siebie

 11. 15 lut

  Swarzędzka fabryka mebli , pozostało po niej kilka pustych hal i budynków. Sprawcy nadal na wolności.

 12. 23 lut
  W odpowiedzi do to i jeszcze

  Ten niechrześcijański katolicyzm spaja Polaków 1000 lat czy się to Panu podoba, czy nie był filarem przetrwania narodu bez państwa. Ma swoje wady i zalety ale mówienie że jest niechrześcijański to po prostu brak wiedzy albo z gruntu zła wola okraszona ojkofobią

 13. 13 lut

  Ja głosuję na tych polityków, którzy oprócz tej zalety, że są z PIS-u,to dodatkowo są wyjątkowi- Ziobro, Wojciechowski, Wassermann...że o Panu Prezydencie Andrzeju Dudzie nie wspomnę.

 14. 22 lut
  W odpowiedzi do

  Tutaj Panu podrzucam ciekawy artykuł, który mógłby wskazać zalety, dlaczego studia niestacjonarne na niektórych uczelniach są (na niektórych uczelniach mogłyby być) tańsze od stacjonarnych, gdyby istniałaby możliwość prowadzenia ich przez internet.