1. W odpowiedzi do

  I tak "się pomyli" .

 2. tacy jak Ty, zmanipulowani partyjnym przekazem, mówili w PRL do opozycjonistów walczących o Polskę "ulica i zagranica", "zdrajcy", "element wywrotowy", itp. Czas pokazał kto działał na rzecz Polski a kto interesu partyjnego.

 3. W odpowiedzi do

  W końcu jakieś info...pół nocy nie śpię 😉

 4. POTWORNE opóźnienia. Nowy system liczenia głosów nie zdaje egzaminu i komplikuje procedurę. W komisje przekazały sobie protokoły dopiero po 4/5h i do liczenia głosów przystępowano o 1/2 w nocy. Nie wiadomo kiedy zakończą się prace

 5. 19 paź
  W odpowiedzi do to i jeszcze

  Fragmencik mojej kolekcji : )

 6. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Kłamcą jest ten kto twierdzi, że zaistniał fakt, którego nie było. Teza dotyczy bycia szkolonym w Moskwie przez obecną PKW. Pan wskazuje na bycie obserwatorem. Jedyny wspólny element obu twierdzeń to element geograficzny. Obserwatorów było wielu, z różnych państw Europy.

 7. Noc będzie bezchmurna. Wiatr słaby, zachodni. Temperatura spadnie do -1°C. Ciśnienie wyniesie 1029hPa i będzie spadać. Biomet korzystny. Jakość powietrza: dobra.

 8. 20 paź

  jeden element z halo mu odpadł

 9. My już wypełniliśmy swój obywatelski obowiązek, a wy? 👍

 10. W odpowiedzi do

  To intrygujące ... Czarny bez .

 11. Dupa to, za przeproszeniem, jesteś ty, bo cię PiS rżnie niemiłosiernie. Pomyśl o rządach Mojsze Morawitzkiego gdy jakiś obcy rasowo element postanowi molestować twoją matkę/żonę/córkę w ramach dostarczenia pizzy.

 12. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Yyyy? To skąd się wzięło ostateczne 52.09%?