1. Syfon w Ferdydurke popełnia samobójstwo, element tragiczny, zupełnie jak ja

 2. W odpowiedzi do

  W przedszkolach nadal jest. To w ogóle znakomity element polskiej edukacji, mało krajów na świecie ma tak mocno osadzoną w systemie szkolnym rytmikę.

 3. 14 lut

  Mateusz Piątkowski wzmocnił atak Dzień wcześniej 24-letni piłkarz rozwiązał kontrakt z Kontrakt w Tychach podpisał do 30 czerwca 2020 z opcją przedłużenia o rok

 4. stanowi niezwykle ważny element handlu, gdyż jest jednym z najbardziej efektywnych rozwiązań transportowych. Można śmiało stwierdzić, że multimodalna to przyszłość transportu międzykontynentalnego! 👉

 5. Parlamentarny Zespół ds. inwestycji: "Złoczew - eksploatacja złoża węgla brunatnego jako element bezpieczeństwa energetycznego kraju". Planowane posiedzenie 19 lutego nt. " - Złoczew - brunatny czy ?"

 6. 14 lut

  A Gapek po prostu dodał element kobiecy, to jest dobry element 😁

 7. W odpowiedzi do

  Jak dla mnie to spodnie nie bardzo pasują do koloru dominującego na nadruku koszulki, ale każdy element jako odzielny jest super! I jestem ciekawa gdzie dorwałaś t-shirt z Nożycorękim? 😁

 8. Dziś będzie dużo chmur. Po południu niewykluczone są przejaśnienia. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Temperatura wzrośnie do 8°C. Ciśnienie w południe wyniesie 1031hPa i będzie się wahać. Biomet obojętny. Aktualna jakość powietrza: średnia.

 9. 14 lut

  po co sie chowac za elementami otoczenia - lepiej wziac element otoczenia ze soba 😁

 10. W odpowiedzi do

  Będzie element Warsu?

 11. naturalny bardzo często wykorzystywany we wnętrzach kuchni. wnętrz wykorzystują go, jako różnych części tego pomieszczenia. Jest to znakomite . Więcej informacji na

 12. 14 lut

  Noc będzie przeważnie pochmurno i niewykluczone, że pojawi się słaby deszcz/mżawka. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Temperatura spadnie do 3°C. Ciśnienie wyniesie 1034hPa i będzie spadać. Biomet niekorzystny. Aktualna jakość powietrza: średnia.

 13. Zewnętrzne ze szklanym wypełnieniem stanowią doskonały element elewacji budynków usługowych. z wypełnieniem szklanym prezentują się nowocześnie i niezwykle estetycznie.

 14. Joohoney w tym edicie to bóg

 15. Noc będzie pogodna. Wiatr słaby, zachodni. Temperatura spadnie do 0°C. Ciśnienie wyniesie 1031hPa i będzie spadać. Biomet korzystny. Aktualna jakość powietrza: fatalna.