1. PiS chce sprywatyzować Lasy Państwowe! Kolejny element oszukiwania wyborców. Czyżby szukali pieniędzy na pokrycie ?

  Pokaż ten wątek
 2. 16 lip

  Zbliżenie amerykańsko-rosyjskie nie jest dobre dla Polski. Jakkolwiek by na to nie patrzeć - nie jest. Dlatego pamiętajmy, że kluczem do bezpieczeństwa Polski są nasze narodowe zdolności obronne, zaś sojusznicy to element wspomagający. Wyłącznie wspomagający.

 3. Coraz więcej przypadków bąblowicy w Polsce. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega, że w Polsce odnotowywanych jest coraz więcej przypadków bąblowicy. Zagrożeniem mogą być niemyte owoce leśne, między innymi jagody.

 4. 17 lip

  Ruch Palikota to szkodliwy kabaret. Byli to pro zachodni liberałowie najęci do promocji LGBT. Wielu z nich po cichu jest wrogo nastawionych wobec prezydenta Putina i konserwatywnej Rosji.

  Pokaż ten wątek
 5. Czy ktoś na sali wie, czy do Kongresu USA, Bundestagu, tudzież Dumy i Izby Lordów można wprowadzać ad hoc element z ulicy?

 6. Patrzę, że kierownik jeziora jest zły, bo zachodni kapitał kupuje firmy w Polsce. To ja już nic nie rozumiem, to on w końcu liberał gospodarczy?

 7. Marszałek garściami czerpie z propagandy PRL-u. Wtedy też element awanturniczy, bandy, męty i chuliganeria niczym szczury podgryzały socjalistyczny dobrobyt. I gdyby tylko się dało, marszałek odszczurzyłby i odgrzybiłby Polskę w try miga.

 8. W odpowiedzi do

  Moj ulubiony element elyty Arek.

 9. W odpowiedzi do

  to jest element pisania historii na nowo.. ale jeszcze żyjemy i nasi rodzice też ;)

 10. W odpowiedzi do

  Super decyzja,bedzie ogladane,wroci brakujacy element w L+extra czyli poczucie humoru i sytuacyjny zart

 11. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Ludzie sami będą w nich kasą rzucać jak Polskiej Policji odrosną jaja (na razie są wykastrowani) i będą napierdalać w ubywateli - obcy element sterowany i opłacany przez szorosza i kłamka - a chuj mu w dupę i na imię.

 12. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Ale zakazy sprawowania urzędów to też element kary - w szerokim rozumieniu, a nie wąskim ujęciu z kk. Niestety tu interpretacja nie jest prosta.

 13. W odpowiedzi do

  Policjant metoda na policjanta, a to przebiegły drań 😂

 14. W odpowiedzi do

  Szanuję prawo, więc program jako nieodłączny element kampanii, przedstawię kiedy ona będzie trwała. Rozmowy z mieszkańcami zaś to ogromny zastrzyk wiedzy o tym, czego naprawdę potrzebują, jakie mają pomysły. Chętnie ich słucham, bo to razem z nimi zbuduje się miasto marzeń.

 15. Alisson TAA-Lovren-VVD-Robertson Fabinho Keita-Ox(Fekir?) Salah-Firmino-Mane Poza Firmino (który już i tak był podobno pod Jürgena) tylko jeden element układanki przetrwał od czasów Rodgersa jako zawodnik najsilniejszej 11tki. I tym gościem jest Dejan Lovren. Of all people ^^

  Pokaż ten wątek