1. To wideo podbija internet nie tylko w Polsce. Pierwszoplanową rolę gra w nim Kacper Woryna, młody kapitan żużlowego KS ROW Rybnik. Zobaczcie!

 2. 17.01

  Oskarżam o. Ludwik Wiśniewski: W Polsce umiera chrześcijaństwo. Wykorzeniają je gorliwi członkowie Kościoła. Wprowadziliśmy w naszą religijność element, który ją rozsadza: wrogość. Przecież to już nie jest chrześcijaństwo, tylko jego parodia.

 3. Niewyobrażalne! Naćpany kierowca autobusu miejskiego? Kobietę na pasach w Zabrzu potracił kierowca autobusu, który był pod wpływem amfetaminy!

 4. Superdługi korek na s86 od Sosnowca do Katowic. Stoimy od Dąbrowki.

 5. Dzień dobry! Czytajcie Dziennik Zachodni w nowym stylu. Warto

 6. 17.01
  W odpowiedzi do to i jeszcze

  A jakie dzisiaj były wytyczne od towarzyszą Jarosława z Nowogródzkiej? Bic opozycję czy nie ?

 7. Obejrzycie? Serial „Górnicy PL" będzie miał premierę dziś o godz. 22.00 na Discovery Channel. Opowiada o pracy i życiu górników z kilku kopalni, m.in. z „Ruchu Borynia” i „Budryka”. Oto recenzja pierwszego odcinka.

 8. Musimy czekća ale z przecieków wynika że dowodów jest więcej, fakty o preparowaniu kłamliwych tez przez kom. Laska i Millera to więcej niż pewne że to nie był wypadek a dla mnie główny dowód to rozcząstkowanie TU154 na 60 tys. element. to 100% eksplozji wewnętrznej.

 9. 17.01

  Rzecznik prezydenta Dudy: "Wypowiedź Antoniego Macierewicza ws. gen. Kraszewskiego to element nacisku i nieprawdziwej oceny stanu prawnego".

 10. Ależ fajna tradycja! Na żywieckim Rynku maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego w Żywcu zatańczyli poloneza. Jak co roku od kilku lat. Zobaczcie film!

 11. 17.01

  "Zabraniam tworzenia limitów mandatowych". Podczas narady rocznej garnizonu śląskiego policji gen. Jarosław Szymczyk sporo czasu poświęcił drogówce i nie przebierał w słowach. Więcej:

 12. 17.01

  Warta uwagi diagnoza o. L.Wiśniewskiego w : "Chrześcijaństwo wykorzeniamy my sami, duchowni i najgorliwsi członkowie Kościoła, własnymi rękami i na własne życzenie". "Wprowadziliśmy w naszą religijność element, który ją rozsadza: wrogość."

 13. 17.01

  Też mi się nie podoba. Ale takich tam sekretarzy to niestety więcej - np. stały ekspert TVP - Król. Jednak taki Kryże czy Piotrowicz to jednaj element aparatu represji.