1. Nie chciałem wierzyć, ale sprawdziłem. Reżimowa tv rzeczywiście „transmituje” zeznania Tuska ze sporym opóźnieniem. To przesunięcie to jest coś nieprawdopodobnego, nawet biorąc pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z radiowęzłem PiS. Zmanipulowali Schetynę, zmanipulują i Tuska?

 2. Miałem sen. Prowadzę Tuska pod Trybunał Stanu. Przedzieram się przez tłum fotoreporterów, błyskają flesze, jestem taki szczęśliwy! Patrzę na wejście do budynku, a to prokuratura! I nie ja prowadzę Tuska, tylko on mnie! A prokurator stawia zarzut wyłudzenia kilometrówek. Boże!!!

 3. Tusk właśnie powiedział pod przysięgą, że nie miał sygnału od PLK aby wizyta była wspólna. Ciekawa sprawa.

 4. Wykładowca zwraca się do studentów: - Osoba, która odpowie na moje następne pytanie, ma zaliczone zajęcia i może iść do domu. Ktoś z sali rzuca w tym momencie długopis pod nogi prowadzącego. - Kto to zrobił?! - Ja. Dziękuję, do widzenia

 5. skończyłam swój pokój, a wiec się pochwale bo jestem bardzo z niego dumna i czuje się w nim niesamowicie dobrze. 🕊

  Pokaż ten wątek
 6. O dziwo puszczono mój wpis w . Taka mała satysfakcja gdy widzisz swój wpis tuż pod twarzą Platfusa. Reszta bez zmian...

 7. pls dajcie mi pod spodem jakies meme aby podniesc mnie na duchu bo okres psuje mi humor

 8. Bo01, jedna z najdroższych i najbardziej eksluzywnych dzielnic w Malmö, Szwecji leży nad morzem. Właściciele tych mieszkań (kupione za 3-4 mln zł) nie wiedzieli ze od wiosny do jesieni imigranci będą przyjeżdżać z swoich stref no-go aby grać arabska muzykę pod ich balkonami.

 9. Jony Daniels o akcji dr Ewy Kurek (petycja w sprawie ekshumacjji w Jedwabnem) : "Choćby 40 milionów Polaków podpisało się w pod nią, ekshumacja nie odbędzie się" W związku z tym mam pytania do : 1. Kim jest ten przybłęda? 2. Czy ktoś go tu zaprosił? To tyle. Na razie.

 10. Jeśli trzeba obliczyć miejsce zerowe i jest dany wzór funkcji, to trzeba pod y podstawić 0?

 11. D. wjechał do sądu "od tyłu sklepu". Choć tak pięknie mógł się zaprezentować na schodach głównych, pod napisem "Sprawiedliwość jest ostoją mocy i trwałości Rzeczypospolitej".

 12. Składanie fałszywych zeznań jest zdaje karalne, a Tusk dzisiaj kłamał pod przysięgą!

 13. BRAWO DONALD TUSK!!! spokój-rzeczowość! Postawcie tam Napoleona z Żoliborza niech odpowie przed Sądem pod przysięgą i groźbą kary o OSTATNIEJ ROZMOWIE przez tel. sat. z tupolewem, z Prezydentem RP, z bratem!!! I niech odpowie na WAŻNE PYTANIA!!! JAROSŁAWIE K. - ODWAGI !!!

 14. Anteny w głowie Jezusa czyli wszystko na sprzedaż. Oto motto instytucji pod nazwą kościół. Polskę toczy wielki pasożyt.

 15. I TAK GRZESIU TYM WPISEM ROZŁOŻYŁ MNIE NA ŁOPATKI 🤣🤣🤣 CZŁOWIEK MYŚLI ŻE TO JUŻ DNO A TU NIESPODZIANKA GRZESIU PUKA Z POD SPODU 🤣🤣🤣