1. Piszę na gorąco - dziękuję za okazanie woli, w którym kierunku Marki mają się dalej rozwijać. Dziękuję za mandat zaufania na kolejne 5 lat - z nieoficjalnych wyników około 70% głosów poparcia. To dla mnie i naszego zespołu ogromne wyróżnienie.

 2. Rekordowy wynik w historii wyborów do sejmików, czwarte zwycięstwo wyborcze z rzędu. Dziękuję kandydatom i wolontariuszom za ciężką pracę, a wyborcom za zaufanie i każdy oddany głos!

 3. miałam obejrzeć któryś odcinek run ale za cholere nie pamiętam który mówiłam ci dzisiaj powiedz że pamiętasz pls

 4. Ten wynik to zasługa Was wszystkich. Dziękuję każdemu za pomoc i wsparcie. Przed nami dwa tygodnie ciężkiej pracy - walczymy dalej o !

 5. Za dwa dni zobaczę

 6. Nie każdy jest patolą, który można kupić za 500+.

 7. W odpowiedzi do

  Czyli ludzie, którzy chcieli głosować na PiS przeczytali o imporcie emigrantów i doznali szoku- oddając głos na platfusow którzy też chcą ściągać emigrantów? Co to za logiką?

 8. TORA TORA TORA (B4 ZA BEAT REMIX) - DOMINO (TORA TORA TORA)

 9. Co to jest za kosmita???

 10. Jeeej ide nareszcie lulu Rok. Rok temu spełniłam swoje marzenia i zobaczyłam tych 7 najważniejszych osób, to dzięki nim się wszystko zaczęło, tak bardzo im za wszystko dziękuję i tak bardzo ich kocham mimo to, że to wybitni idioci i chyba jednak nie zanse ;')

 11. W odpowiedzi do

  W LEGIONOWIE JEST SEKSAFERA!! TAKA SAMA JAK Z ANETĄ KRAWCZYK W SAMOOBRONIE!! ALE WTEDY GAZETA WYBIÓRCZA DAŁA KASĘ PANI KRAWCZYK ZA PRZYZNANIE SIĘ, ŻE SIĘ SPRZEDAWAŁA ZA POSADĘ!! NATOMIAST W LEGIONOWIE NIKT NIE PRÓBOWAŁ NAWET DOTRZEĆ DO KOBIET, KTÓRE OTRZYMAŁY STANOWISKA ZA SEKS!!

 12. Dziękuję za czytanie psalmu 33 😂😂😂😂😂😂

 13. tęsknię za byciem przytulaną

 14. Czwarta niedzielna konferencja prasowa PKW upłynęła pod znakiem podsumowań. Podczas konferencji Przewodniczący PKW podziękował wszystkim osobom uczestniczącym w przygotowaniu i przeprowadzeniu wyborów za ich zaangażowanie i ciężką pracę.

 15. . dał z siebie wszystko. Z exit polls wynika, iż poszerzył bazę wyborców PiS w Warszawie, ale na wygraną to było za mało. Gratulacje dla i jego sztabu. Powodzenia w realizacji programu, do 4 razy sztuka 😉