1. Towarzysz za towarzysza kłamstwem lustracyjnym. 2018 rok, 29 lat od obalenia komuny - Wydział Prawa i Administracji UJK w Kielcach. W sumie ciężko uwierzyć, że to się dzieje naprawdę.

 2. Hej Dawid, moja przyjaciółka ma za niedługo urodziny i ona jest twoją największą fanka. Możesz napisać "100 lat Daria"? I cicho wierzę że zobaczysz tego tweeta :)

  Pokaż ten wątek
 3. Priorytetem rządu jest jak najszybsza pomoc poszkodowanym. Samorządowcy powinni niezwłocznie oszacować straty i za pośrednictwem wojewodów wystąpić o pomoc do MSWiA.

 4. GDZIE I ZA ILE DOSTANĘ TAKĄ LEPSZĄ FREZARKĘ DO PAZNOKCI? ALE WIECIE TAKĄ, ŻE BĘDĘ NORMALNIE MOGŁA NIĄ SPIŁOWAĆ ŻEL I HYBRYDĘ Z PAZNOKCI XD

 5. (1/3) W związku ze zdymisjonowaniem podsekretarzy stanu i B. Grabsiego oraz dyrektora generalnego B. Ścibuta a także dyrektorów departamentów i wyższych urzędników , składam im wszystkim serdeczne podziękowania za pełną poświęcenia służbę Polsce.

 6. O Jezusie mówiono: „odszedł od zmysłów". Podobnie mówiono o wielu Świętych, gdy przesadzali w gorliwości, w modlitwie, w pomaganiu ubogim. Nie krytykujmy innych za przesadę w życiu z Bogiem.

 7. Polskie cmentarze na wschodzie niszczeją.Nie wystarcza pieniędzy na ich renowacje.Za to będą piękne cmentarze żydowskie w Polsce.Na to każdy rząd znajdzie zawsze miliony do wydania.

 8. TVP Info na czele stacji informacyjnej 4+. Za to na czele grupie komercyjnej (16-49) TVN24. Pokazuje to że to głownie młodzież ogląda TVP. Pokazuje to poziom TVP. Imponują pyskatej młodzieży.

 9. Czytam, że p. minister Kempa poleciała do Jordanii za 300 tys., by otworzyć tam centrum treningowe kadry medycznej dla uchodźców, na które MSZ dał 550 tys. zł (131 tys. euro). Któż bogatemu zabroni żyć skromnie.

 10. W związku z licznymi pytaniami na tt, informuję, że głosowałem za wyrażeniem zgody na tymczasowe aresztowanie Senatora Stanisława Koguta.

  Pokaż ten wątek
 11. Weta prezydenckie? Ok. Dymisja PBS? Ok. Spadochroniarze z opozycji w ? Ok. Odwołanie ? Ok. ? Ok. Ale dlaczego do kur...nędzy nikt nie wyjdzie i nie powie dlaczego takie ruchy? Czy Wy macie nas wyborców za stado baranów?

 12. dajcie mi kopa w dupę, żebym się zabrała za pisanie, albo chociaż oglądanie seriali. bo ja tylko marnuję czas na nic nierobienie

 13. MOJA MAŁA RUDA KULKA SIĘ ZARĘCZYŁA !!!!!💍😍💙 Szkoda że nie za mnie no ale cóż.... SZCZĘŚCIA EDEK❤️

 14. Zwracam Państwa uwagę, że PO dotychczas nie skrytykowała Senatu za utrzymanie immunitetu senatorowi Kogutowi. To akurat zgodne z ich programem zakładającym likwidację CBA, a zatem i ustaleń biura. W końcu antykorupcyjna służba to gorset dla "demokracji" i polityki.