1. A co z weselami w dniu pogrzebu i żałoby narodowej? Można zjeść, ale beż tańczenia? To jak palenie papierosa bez zaciągania się.

 2. Tak patrzę na to co się dzieje teraz w internecie i widzę wielka nagonka na fale . Szkoda jednak, że dopiero teraz. Gdy po kilku latach co niektóre osoby wskutek nienawiści w internecie odbierały sobie życie i bez żadnego echa. A teraz: Jaka to jest zła.

  Pokaż ten wątek
 3. Chłopak do dziewczyny: - A teraz pocałuję Cię tam, gdzie jeszcze nikt Cię nie całował. - Taaa! Chyba kurwa w Radomiu!

 4. 16 sty

  Dwa poruszające obrazki z dzisiejszego dnia: * Poseł Kaczyński i jego świta demonstracyjnie spóźniają się na minutę ciszy ku czci Pawła Adamowicza. * Wiceprezydent Gdańska idzie z propozycją pomocy do matki Stefana W., zabójcy Adamowicza. Dwa światy.

 5. Dobra wiec ja dokładnie rok temu i dziś oczywiście swojej diety nie miałam rok tylko z 4 miesiące i schudłam 9kg mogę już dziś stwierdzić ze to koniec z odchudzaniem i więcej schudnąć nie chce bo jestem w swoim body goal i akceptuje siebie w 100%

 6. Alfredo Pedulla: Milan przedstawi jutro następującą ofertę za Krzysztofa Piątka: - wypożyczenie: 8-10 mln euro - opcja wykupu 30-31 mln euro płatne w ciągu 3 lata Genoa raczej ją odrzuci, ponieważ oczekuje ona obowiązku wykupu karty Polaka.

 7. 18 I KK wspomina Św. Małgorzatę. Zanim się urodziła/1242/ ojciec, król Béla IV🇭🇺 ofiarował ją Bogu za ratunek w czasie mongolskiego najazdu. 3 lata później król osobiście odwiózł najmłodszą Arpadównę do Veszprém pod opiekę sióstr dominikanek. Siostra św.Kingi i bł.Jolanty ks.wlkp

 8. Assassin's Creed® Odyssey Burzochron (Srebrny) Zabij wszystkich Starożytnych z Zakonu Burzy w Achai.

 9. Nie potrafie uwierzyc w boga niexh da nam jakis znak ze istnieje jak ja mam w niego uwierzyc skoro nie potrafie

 10. Archie chyba przeżyje bo w promo 9 odc były sceny których nie było w 9 ani 10 odc

 11. MARCA i Onda Cero zgodne: Militao przejdzie do Realu za 50 mln. euro.

 12. W odpowiedzi do

  Przy okazji widać jak jest inteligentny, w Realu mogliby nie traktować jego do końca poważnie ze względu na wiek. Jednak tam chyba potrzebują dużych autorytetów, a nie trenerów na dorobku.

 13. Wiadomo czy Ryan Babel zadebiutuje już w weekend?

 14. Uzupełniając: w kuluarach mieliśmy w małej grupie bardzo dobrą dyskusję z ministrem . Co do meritum nie zgadzaliśmy się pewnie równie mocno, ale jednocześnie staraliśmy się wzajemnie przekonać argumentami, a nie zaorać. Tak można rozmawiać :)

 15. Solidaryzuję się z Apelem do kierownictwa o przywrócenie do pracy red. i red. oraz o umożliwienie im wykonywania zawodu dziennikarza w mediach publicznych. Dołączam mój apel o zaprzestanie niezasłużonych ataków na Paweł Zdun