1. Dawniej też było można spotkać Róże von Panzerfaust w tramwaju co donosiła Niemcom

 2. 18 kwi

  Czartoryscy nie mogli wywieźć Damy z Łasiczką z PL, żeby ją sprzedać, bo nie dostaliby zgody na wywóz obrazu. Sprzedali ją więc w PL i wywieźli pieniądze. Cała reszta to dym robiony przez rząd, który totalnie dał ciała. No, ale to pół miliarda publiczne, czyli niczyje.

 3. Sekretarz Generalny PO powinien iść na współpracę z Prokuraturą i się cieszyć, że siedzi za . Za już by strzelił do siebie ze cztery razy a na końcu powiesił się na sznurze od odkurzacza.

 4. Rychard kiedyś w siatkówce strzelił 3 gole.

 5. ARKADIUSZ MILIK!!! 🔥🔥🔥 Polak 🇵🇱 strzelił gola na 3:2 w meczu SSC Napoli v Udinese Calcio. Brawo ! 👏 🇮🇹

 6. Poseł Andruszkiewicz strzelił w punkt.PO to partia kapusiów.Zgadzam się z taką diagnozą w 100%.

 7. W ogóle, czy tylko ja mam takie ogromne szczęście, że 2 razy z rzędu wylosowałam pierwszą ławkę modląc się o ostatnią...

 8. LOSOWANIE O DM Z - WYGRA 6 OSÓB - NAPISZCIE KTORE DM NAJBARDZIEJ CHCECIE (Z KIM) DAJCIE DOWÓD OBSERWOWANA - W JEDNYM TWEETCIE! CZAS? PARE MINUT!

 9. 18 kwi

  Premier złożył wieńce w Krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów na Grobie Pary Prezydenckiej oraz pod sarkofagiem Marszałka J. Piłsudskiego w .

 10. Druga młodość Pepe w Turcji

 11. Senator PO Libicki uznał bezprecedensową sprawę Gawłowskiego za mało istotną i nadmiernie nagłaśnianą ! Czyli jednak boli!😂😂😂

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
 12. ryck moj caly tl jest w osobach ktore pisza o tych dzisiejszych dramach dosc

 13. . w : Najwyraźniej wśród polityków PO zarzuty korupcyjne są niczym dyskwalifikującym. Raczej żałują i wspierają partyjnego kolegę, któremu powinęła się noga.

 14. Dziś w Katowicach spotkanie najlepszych Handlowców w naszym kraju! Konferencja Struktur Handlowych Maspex - podsumowania sukcesów, kolejne cele i oczywiście nagrody. Jest moc!

 15. Dokładnie 16 lat temu wystartował w Polsce kanał Tele 5. Wiem, świętowaliście hucznie to wspaniałe wydarzenie, które już na zawsze odmieniło telewizję.