1. To była moja mina, kiedy podczas gry z moja klasą w prawda czy wyzwanie, chlopaki musieli udawac zwiazek, jeden musial przytulić drugiego, potem jeden drugoego na barana to go jeszcze za dupsko złapał, i ten co pocałowal kolejnego w rękę. Nie no uwielbiam spotkania integracyjneXD

 2. Były minister sprawiedliwości złamał ciszę wyborczą, opublikował spot wyborczy na swojej stronie na Facebooku, czyli złamał prawo. Jak się domyślacie chodzi o byłego ministra sprawiedliwości z rządu ekipy codziennie mówiącej o praworządności.

 3. W odpowiedzi do

  Boi się....boisz się konkurencji? I słusznie, bo masz powody do strachu, ludzie mądrzeją i przestają łykać waszą goebbelsowską propagandę! "Spieprzaj dziadu" jak mawiał brat twojego(bez pan i z małej, bo na pana i na szacunek trzeba sobie zasłużyć!)guru! 🇵🇱🇪🇺💶👍👎👍

 4. WIDZĘ I SŁYSZĘ PRAWDE CO BĘDĘ ODKRYWAŁ WYMYŚLAŁ W RAJU NIEBIESKIM W CORAZ DALSZEJ PRZYSZŁOŚCI. (CZEGO NIE WIDZIAŁEM CZEGO NIE SŁYSZAŁEM). KAŻDY TERAZ MOŻE SOBIE SPRAWDZIĆ JAKIM BĘDZIE WYPASEM W RAJU NIEBIESKIM CZYLI JAKIE TAM MACIE GŁOWY DO PIENIĘDZY LEPSZEGO ŻYCIA.

  Pokaż ten wątek
 5. 19 paź

  czyli tak brzmi niebo

 6. Bawi mnie bardzo to teatralne oburzenie, że wchodzę ostro w zwarcia polemiczne, chociaż jestem profesorem. Czyli oni mogą jeździć po nas jak po łysych kobyłach, bo wyrobili sobie licencje chamów, a my musimy cichutko, grzeczniutko, bo jesteśmy inteligentami. Niedoczekanie wasze!!

 7. Take się świętuje zaręczyny po australijsku💍 Engagement party. Czyli takie trochę mniej poważne i nieoficjalne wesele, zaraz po zaręczynach 🤪 w końcu każdy powód do imprezowania jest dobry.

 8. W odpowiedzi do

  Hahahahahaha, czyli trafiłem hahhaahhahah

 9. Inwestycje na papierze, czyli nieudane inwestycje Edwarda Gierka

 10. Czy to prawda że i prowadzą ? Czyli kapuś, donoszący na kolegów-studentów i certyfikowany świr kierują anteną informacyjną „telewizji publicznej”? Ale numer!

 11. czyli ten live sb już skończył czy o co chodzi?

 12. Wygrana z ROWem to brzmi jak wyzwanie dla naszej reprezentacji xD

 13. Wirtualną Asystentką można bywać, od przypadku do przypadku. Można uczyć się na swoich błędach.Tylko po co? Podejmij wyzwanie, wybierz specjalizację i stań się niezastąpionym wsparciem swoich Klientów! Kurs Online Wirtualna Asystentka kupisz do 22.10 -

 14. Tuska - człowiek małej pracy. Zadanie domowe Panki ♡