1. 9.12

  Słucham PMM w Trwam i zadzwonił gość co pyta o leki dla emerytów. Wydanie pieniędzy na leki dla emerytów to podwójne marnowanie. Przedłużają życie czyli wydatki z ZUSu i same leki kosztują. Zupełnie nieekonomiczne podejście.

 2. 9.12

  wiecie, ze mam typ osobowosci INFP czyli najwieksza, najgorsza ciapa emocjonalna

 3. 9.12

  Aplikacja pojawi się już 13 grudnia, czyli w dzień urodzin Taylor.

 4. Oglądam sobie w internecie dzisiejsze wydarzenia w Polsce, czyli rekonstrukcję. Jestem pewna, że politycy PiS zdają sobie sprawę, że to wszystko ściema, że biorą udział w spektaklu dla ciemnego ludu. Te uśmiechy, uściski rąk. To po prostu gra aktorska i za to biorą kasę.

 5. W odpowiedzi do

  Chciałbym tylko przypomnieć że wasza partia-matka nazywa się CDU czyli Unia Chrześcijańsko-Demokratyczna. Może z jej nazwy sobie podrwicie???

 6. Kolejny etap walki z partiokracją Kukiza czyli włażenie w dupę bezpartyjnemu Solorzowi na gali Polsatu.

 7. W odpowiedzi do

  Czyli próba legitymizacji ośmieszenia katastrofy smoleńskiej udana

 8. Węgry (Republikon): Fidesz (EPP) 57% Jobbik (NI) 13% MSZP (S&P) 11%. Z kronikarskiego obowiązku, odpowiednik , czyli liberalne MLP (ALDE) 1%

 9. Poszukiwane wszystkie informacje-namiary na rodziny członków ugrupowań z ziemi wieluńskiej : AK Rudy oraz Odział Babinicza czyli SOS Oświęcim Jastrzębie, Zgrupowanie Murata, Błyskawica , Batalion Turbina. Każdy namiar bądź informacja jest na wagę złota.

 10. Autorem tego tweeta jest marszałek Sejmu, czyli - teoretycznie - druga najważniejsza osoba w państwie. Jak widać, powaga urzędu w tych ponurych czasach nie musi jednak przeszkadzać w dobrej zabawie.

 11. Tani Armani, czyli Young Obatel i jego podróże międzypartyjne

 12. Serio? Wyciszanie haseł i plucie do ludzi o to, że zaczęli słuchać kpopu? Czyli rodzaju muzyki JAK KAŻDA INNA tylko w innym języku? Weźcie się w te głupie łby pierdolnijcie, nie jesteśmy w przedszkolu, chociaż przyznam.. oryginalni i zabawni to Wy jesteście bardzo, nie powiem.

 13. Czyli co teraz? Nasza polska Margaret Thatcher miała reformować UE i poszło. Teraz nasz mister Power Point będzie ją rechrystianizował. Chciałbym zobaczyć miny innych premierów i prezydentów kiedy to usłyszą. 😉

 14. Wybór Morawieckiego to: - przyjęcie nachodźcow - przyjęcie niem. € - ochłodzenie relacji z USA Czyli program PO/PSL. Żeby było, jak było...

 15. K: Tak szczerze, kto dłużej siedzi nad swoimi włosami? T: Oczywiście, że Harry! Jak czasem wejdzie do łazienki, to nie może z niej po godzinie wyjść H: *gif* Dzięki, skarbie a mam powiedzieć jak ty się szykujesz do wyjścia?