1. Remember when Jackson usiadł wśród fanek i głosem małej dziewczynki zaczął sie wydzierać "Jaebum Oppa!" a jb myślał, że woła go fanka i dopiero później sie skapnął, że to był Jackson XDDDD

 2. 17 lip

  I Prezes SN prof. Małgorzata Gersdorf wraca do pracy z urlopu, a prokurator Piotrowicz - gdzie? - w Radiu Maryja straszy ją odpowiedzialnością dyscyplinarną, czyli nawet pozbawieniem stanu spoczynku. Od władz PRL dostał Brązowy Krzyż Zasługi. Od państwa PiS dostanie złoty.

 3. Fabryka Małp czyli podsumowanie dzisiejszego dnia 😁👍

 4. . stwierdził, że za rządów byłoby nie do pomyślenia, aby w tak skandaliczny sposób była prowadzona jak jest prowadzona komisja ds. . No to przypomnijmy sobie, jakie standardy panowały za czasów , czyli jak Sekuła rozmawiał z krzesłami😂

 5. Zauważyłem że w Polsce aby awansować w pracy na kierownika lub dyrektora obojętnie czy w firmie prywatnej czy państwowej trzeba mieć znajomości albo być mendą czyli konfidentem, szują,gnidą,wszą którą wszyscy pracownicy nienawidzą. Wykształcenie, umiejętności nie mają znaczenia

 6. 17 lip
 7. Kim jest prof. Marek Chmaj? W 2013 roku wsławił się zmianą opinii prawnej dot. OFE - czyli ograbienia Polaków przez z miliardów zł oszczędności. Min.Finansów zapłaciło za opinię, więc Chmaj musiał zmienić zdanie.

 8. Pawłowicz pisze, że „bydło poselskie” z opozycji jest zdolne nawet do „zbrodni”, a „brak reakcji na ich wyczyny doprowadzi do samosądu”. Czyli co? Niedojedzoną sałatką zacznie rzucać? Kaczyński robi swój zamaszek stanu rękami takich dam. Ośmielił najgorsze chamstwo i je toleruje.

 9. 18 lip

  czyli rzeczywiście po burzy pojawia się tęcza

  Pokaż ten wątek
 10. 17 lip

  ✰* ೃ  sᴇᴋᴀɪ ᴀᴜ   ✰*ೃ — gdzie jongin sprzedaje lody w małej furgonetce, a sehuna wkurza muzyczka wydobywająca się z wnętrza pojazdu.

  Pokaż ten wątek
 11. Zejście do Piekieł czyli PUBP w Siedlcach gdzie Męczeńską Śmierć Polskim Patriotom zadawali : Dawid Orzeł, Udyn Steinberg, Eliasz Madenfrost, Braun Blumsztajn, Herszt Blumsztajn, Rafał Peterman, Marian Kiersten, Izaak Schillinger i inni..

 12. kiedy kapiesz sie za dlugo, a ktos inny chce skorzystac z lazienki:

 13. UB-eckie kwity tylko dla Wybranych,Ludzie z Cienia którzy wszystko wiedzą i za wierną służbę zawsze pomogą,3 dekady w bogactwie i bezprawiu ="Układ" czyli Królowie Życia...bardzo SMUTNO to wygląda 😔

 14. 13 lip

  Tusk: "Władza, która podporządkuje sobie w całości sąd, prokuraturę, policję, a także niezależne media, jest władzą, która bardzo szybko przekształci demokrację w kleptokrację, czyli w rządy złodziei" Wie, o czym mówi.

 15. 18 lip

  Czyli to ten moment w którym zaczął się ciąg imprez 5sosfam