1. 20 kwi

  czyli PO zostawiła Polakom teoretyczne państwo oraz ch..., d....i kamieni kupę. Teraz PIS ma znaleźć pieniądze na jutro dla niepełnosprawnych i ten cały syf po PO naprawić. W sytuacji, gdy nie można nikogo z tych przestępców wsadzić do więzienia!

 2. 20 kwi

  Angelika odpadła, czyli moja przygoda z oglądaniem tego programu także się kończy XD

  Pokaż ten wątek
 3. Znacie to uczucie, kiedy tak strasznej chce wam się spać, ale nie chce wam się rozebrać łóżka, przebrać w piżamę i iść do łazienki?

 4. Chyba ważne. Najbardziej znane pismo na świecie poświęcone tematyce stosunków międzynarodowych - czyli "Foreign Affairs" - w najnowszym numerze (maj-czerwiec) pyta, "Czy demokracja umiera?". Ivan Krastev przyjrzał się Polsce i odpowiada: "Tak, w Polsce umiera".

  Pokaż ten wątek
 5. Jak się bawił Donald Tusk. Co tydzień latał do Gdańska z Warszawy. W porządku. Tyle że tu jest haczyk. Jaki był powód? Szanowna małżonka NIE CHCIAŁA przeprowadzać się do Wawy mimo tego że Państw ( czyli my) wynajmuje willę dla Premiera. Kaprys pani Małgoni kosztował nas 6 mln zł

  Pokaż ten wątek
 6. Dość subiektywnie i po całości, pod rozwagę - naprawdę tak miało być?

 7. Jeśli miałbym wskazać najważniejszy cel w edukacji, to powrót do normalności, czyli maturzystami góra 15% uczniów i tyle studentami. Teraz to jest fabryka idiotów ze zdawalnością na poziomie 30% poprawnych odpowiedzi i to na pytania z gimnazjum.

 8. Ashton: Ja zasypiam od razu [w samolocie]. Michael: Za każdym razem kiedy siedze obok Ashtona, on zawsze jest jak... [od Ashtona:] Ty albo zasypiasz od razu albo nie śpisz przez cały lot. Dz: Czyli Ashton śpi w pozycji klamry*? Luke: On jest gotowy do lądowania awaryjnego

 9. Póki co pisałam z Hailee, Camilą, Niallem i Duą Czyli ktoś mnie tu lubi

 10. 20 kwi

  ej dobra pytałam już o śmieszne polskie słowa to teraz chce ŚLĄSKIE śmieszne słowa bo tego jest bardzo dużo od siebie daję paciulok czyli taki debil

  Pokaż ten wątek
 11. Tradycyjnie najtwardszej prawicowej redaktor w TVP, czyli dr Ogórek.

 12. W EMPIKU JEST PROMOCJA 3 ZA 2 CZYLI JEŚLI KUPISZ 3 KSIĄŻKI PŁACISZ TYLKO ZA DWIE RT FOR SAFE!!!

 13. I nie wierzcie w te bzdury w zwalnianie nauczycieli! W małej mieścinie Chojnów fizyk, chemik, matematyk jest na wagę złota. Oczywiście wszystkie panienki po licencjacie pedagogicznym w jakiejś Wyższej Szkole Rozwoju Płci, to nadwyżki, ale nauczyciel to "towar" deficytowy.

 14. 20 kwi

  PiS, czyli Populizm i Socjalizm - piszę o zapowiedzianej przez premiera Morawieckiego „daninie solidarnościowej”.