1. umrę jak żyłem czyli głupio

 2. Dzisiaj w ramach akcji i został odsłonięty kolejny mural przedstawiający wyjątkową kobietę – Korę czyli Olgę Sipowicz. Mural ozdabia ścianę kamienicy przy ul. Nowy Świat 18/20 w Warszawie. Projekt Bruna Althamera.

 3. Tak a propos siania nienawiści, antysemicki akcent w Gazecie Polskiej na tydzień przed finałem WOŚP czyli “Basia”Piela w akcji....

 4. W fundacji padał postulat, aby pozwolić członkom nowej swoje miejsca "odkupić". Czyli kto ustąpi dobrowolnie, dostanie 150%, 200% emerytury, a kto nie odejdzie, będzie musiał liczyć się z tym, że spotkają go bliżej nieokreślone przykre konsekwencje.

 5. czyli problemy zwłoki

  Pokaż ten wątek
 6. 14 sty

  Definicja przyjaźni czyli vmin

 7. 15 sty

  Aleksandra Dulkiewicz została komisarzem w Gdańsku,czyli wszystko zostaje w rodzinie.

 8. 15 sty

  czyli LinkedIn na żywo 🙂

 9. Pierwszy raz na tej mapie, do tego zupełnie nie ogarniam nowych broni i jescze wszystko puszczone przez (czyli +100 do opóźnienia na myszce). Stary dobry ... To jest to!

 10. czyli coś co sm nie potrafi

 11. Browar na Jurze kocha owoce . Poszukajcie więc naszej kolejnej nowości ! czyli

 12. 16 sty

  Demonstracja trwa od godziny jest zimno ludzie sie rozchodzą a kamera tvp info zostaje odpalona w oknie; czyli ludzie patrzcie jak mało osób przyszło!

 13. 16 sty

  Czy za śmiercią Karoliny Kaczorowskiej i Iwony Cygan stoi taki rodzaj policjantów, którzy lubią gwałty grupowe? Zabójstwo Karoliny musiało nastąpić w momencie w którym brakuje zapisu z monitoringu - czyli między godz. 00:47 - 04:31. Dostęp do monitoringu miała ochrona i policja.

 14. 16 sty

  serialowe wyzwanie 2019 ☄️

  Pokaż ten wątek
 15. Czyli jedyne co królowi jewropy wyszło to Wielka Brytania z UE...