1. Owce czyli pisowscy fanboye sikają po nogach ze szcześcia że wczoraj zatrzymano kilkoro Obywateli RP po marszu ONRu w Hajnówce. Do kretynów nie dociera fakt że jak w każdej dyktaturze i oni wcześniej czy później staną się wrogiem władzy. Do tego trzeba mieć więcej niż 4 klepki.

 2. Schetyna stanął na antypodach pisowskiej destrukcji w polityce zagranicznej i pokazał, że samotna, naburmuszona, groteskowa, ksenofobiczna, antysemicka, nienawistna, chora na megalomanię Polska Kaczyńskiego musi mieć alternatywę. To wyzwanie dla wszystkich demokratów. Albo-albo.

 3. Aha. No to super. Czyli miałem rację że PO przeprosi za Holokaust.

 4. 24 lut

  ก <----- to litera go (lub ko) czyli gaj (kai) aka kurczak TA LITERKA SERIO WYGLADA JAK KURCZAK

  Pokaż ten wątek
 5. Dzień dobry, 25 lutego podczas XX zjazdu KPZR Nikita Chruszczow wygłosił tajny (czyli natychmiast znany powszechnie😉) referat piętnujący stalinowski kult jednostki. Dla wielu był to szok. Przebywającego wówczas w Moskwie Bieruta wręcz szlag trafił, zaczęła się krótka odwilż.

 6. Drugie Śniadanie Mistrzów TVN24 opóźnione właśnie ruszyło w miłym gronie: z Pożarem W Burdelu czyli Maciejem Łubieńskim i Michałem Walczakiem i Szczepanem Twardochem. Oraz Iwaszkiewiczem i Filipowiczem :)

 7. 23 lut

  Profesorku Tusku z nadanymi insygniami Germanistanu wypowiadaj się na tematy w których się orientujesz czyli Amber i Pendolino jadące po kamieni kupie

 8. W odpowiedzi do to i jeszcze

  no czyli obrywa mu się bezpośrednio od żydostwa...

 9. "Niemcy posiadają obecnie niemal wszystkie kluczowe stanowiska w unijnej administracji", pisze - polecam uwadze:

 10. Na 5 (słownie pięciu) meczach ekstraklasy łącznie było około 18 tysięcy kibiców. Czyli niewiele więcej niż 10 marca obejrzy mecz Widzewa z Victorią Sulejówek.

 11. W Bialymstoku, na Podlasiu, cały czas jest rozdział na "Polaków" czyli katolików i "Białorusów" czyli prawosławnych.

 12. J Balvin nagrywał teledysk wraz z Liamem, czyli będzie gościem na jego nowym singlu, myślałem, że gorzej być nie może, ale Liam postanowił pobawić się muzyką latynoską.

 13. W odpowiedzi do

  U nas w Poznaniu wojewoda zmienił ul. 23 lutego, też wyzwolenia, zginęło około 700 Polaków, ale kurwa zapomniał by zmienić ul. Roosevelta czyli tego kto nas w to bagno komunistyczne wpakował.

 14. jak to sms? czyli to jednak na żywo jest?

 15. * Narodowcy czyli nocny koszmar PiS-u. Polskie władze wciąż nie kiwnęły nawet palcem w sprawie antypolskich ustaw JUST S.447 (Senat) i H.R. 1226 (Izba Reprezentantów), - będą za to zwalczać faszyzm z Polsce. Czyli jak zawsze priorytety te same.

  Pokaż ten wątek