1. 21 kwi

  Znacie to uczucie, kiedy tak strasznej chce wam się spać, ale nie chce wam się rozebrać łóżka, przebrać w piżamę i iść do łazienki?

  Pokaż ten wątek
 2. 21 kwi

  Klan Brejzów Ojciec prezydentem w Inowrocławiu a NIK ujawnia: Nieaktualne mapy trefne projekty i bezprawne decyzje budowlane w Inowrocławiu a także wysokie nagrody w urzędzie miasta i wyciek publicznych pieniędzy A syn krzyczy i kłamie jak z nut bo to totalny oszołom jest !

 3. 21 kwi

  Piękna kobieta z agencji reklamowej zaoferowała mi sex za lokowanie jej produktu na TT. Naturalnie odmówiłem, ponieważ mam silną wole. Tak samo jak Ajax; super silny środek do czyszczenia łazienki. Teraz dostępny w zapachu wanilii i grejpfruta.

 4. 20 kwi

  Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? - Ładnie wyglądam? A co mówi facet po wyjściu z łazienki? - Lepiej tam nie wchodź!

 5. 10 kwi

  Powiedzcie mi na jakiej podstawie działa mój zegarek. Rano: wstaje z łóżka 6.00, wchodze do łazienki 6.12 W szkole: patrzę na zegarek 10.00, 20 minut później żniw zerkam 10.01 Po południu: wchodze do domu 14.31, rozbieram się i ide do kuchni 18.00

  Pokaż ten wątek
 6. nie słucham ani taconafide ani 1d, uważam oba 'projekty' za słabe, ale kurwa pisanie, że jest się lepszym, bo słucha się taconafide, a nie one direction to jest XD no kurwa???????????

  Pokaż ten wątek
 7. 21 kwi

  Kradzież newsów przez inne media ma coraz bardziej wyrafinowane formy. W przypadku info o zamordowanej Polce złodzieje powołują się na niemieckie media. Jest tylko jeden szczegół, który zdradza jumę. Niemcy nie podają imienia ofiary i miasta z którego pochodziła. My tak

 8. 12 kwi

  To jest BARDZO IMPORTANT ziomeczki D W A PROJEKTY SOLO OD FIFIEGO

  Pokaż ten wątek
 9. 21 kwi

  mama umyła podłogi, a ja chciałam pójść do kuchni po herbatke, ale nie zauważyłam, że jest mokro i jak zwykle się poślizgnęłam i zajebałam mordą w drzwi od łazienki :))))))

 10. 16 kwi

  247 tysięcy złotych ministerialnego grantu dostała fundacja InnWarmia, która powstała ledwie tydzień przed ogłoszeniem konkursu. Redakcja "Wprost" ustaliła, że w zespole oceniającym projekty były 4 osoby blisko związane z ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem.

 11. 3 kwi

  ⭐️Na tym koncie znajdziecie uporządkowane informacje o bieżących projektach prowadzonych dla BTS. Streamowanie, trendowanie, zbiórki i projekty innego typu - wszystko po polsku. Jeśli wiecie coś o fajnym projekcie, którego nie ma na tym koncie to nasze DM jest zawsze otwarte!

 12. 12 kwi

  mamy takie dwa WSTĘPNE projekty, w ankiecie zaznaczcie jaki wzór na kolejną turę i w jakim miesiącu byście chcieli 😘

  Pokaż ten wątek
 13. myslalam ze nizej upasc nie mozna, ale jednak nawet na dnie od spodu pukaja kolejne projekty pis ktore maja przekupic kobiety do pelnienia roli kur domowych ktore sluza do rodzenia jak najwiekszej ilosci dzieci, tak radykalnych sposobow zdobycia glosow jeszcze nie widzialam

  Pokaż ten wątek
 14. 7 kwi

  Jeżeli Kapica mówi prawdę,że w ich szufladach leżały projekty ustaw powstrzymujące karuzele vat a mimo to rząd Tuska podnosił stawki vat to znaczy to ni mniej, ni więcej rządy POPSL współpracowały z przestępcami zwiększając strumień pieniędzy możliwych do przejęcia

 15. 1 kwi

  W hotelu w pokoju moim i siostry nie domykaja się drzwi do łazienki i śmiesznie bo ona stoi pod prysznicem, ja leżę na łóżku i rozmawiamy