1. 15 sty

  Nie żyje Paweł Adamowicz. To pierwszy mord polityczny w Polsce po 1989r. Ale nie pozwólmy, żeby jego smierć poszła na marne. Niech Paweł stanie się dla nas symbolem walki z nienawiścią, z polityką wrogości i podziałów, niech będzie nadzieją na lepszą Polskę.

 2. Niebawem przedstawi „Oświadczenie Rodzicielskie” dla rodziców odmawiający zgody na zajęcia szkolne zarządzone przez w Warszawie. Wg. rodzice są pierwszymi wychowawcami. Oni ochronią swoje dzieci przed politycznym hejtem lepiej niż urzędnicy.

 3. Niewiele są warte takie gesty jak niewystawianie kontrkandydata dla następczyni Adamowicza czy mianowanie jej na komisarza, jeśli JK nie przychodzi na minutę ciszy ku pamięci Adamowicza w Sejmie. Polityczny błąd

 4. Decyzja pis o rezygnacji z wystawienia kandydata w Gdańsku słuszna. Tyle, ze wynika wyłącznie z politycznej kalkulacji (dotkliwa przegrana wizerunkowo trudna dla partii przed wyborami). Nie ma żadnego związku ze szlachetnością czy pokorą wobec sytuacji.

 5. Zabójca z zaburzeniami - czyli to nie było zabójstwo polityczne? Przekaz dla najgłupszych owiec. Eligiusz Niewiadomski, Ryszard C., Anders Breivik, Lee Harvey Oswald, John Hinckley - każdy z nich był zaburzony. Dalej, powiedzcie, że zamach na Narutowicza nie był polityczny.

 6. taehyung o 4 w nocy dołączając do chat roomu dla fanów gdzie nie można rozmawiać

 7. POSZUKUJĘ KSIĄŻEK PO FRANCUSKU!! Mogą być książki dla dzieci/ młodzieży, czasopisma, gazetki, komiksy, nie podręczniki, chyba że macie jakiś fajny i wam zalega Moge odebrać w krk/opo, ew opłace wysyłkę! Nie masz? Daj rt dla zasięgu!! Merci!

 8. Zagadka dla znawców cyrylicy. Znajdź na zdjęciu słowo na 3 (po polsku na 4) litery.

 9. ZIELEŃ DLA SERCA 💚❤️💚❤️ * Obniża ciśnienie tętnicze * Spowalnia tętno

 10. Rafał zorganizował konferencję o planie realizacji obietnic: ❌ 3 linia metra? w KOLEJNEJ kadencji JEŚLI będą środki z UE (nie mówił o tym w kampanii) ❌ Tramwaj na Gocław? Cisza ❌ Darmowe żłobki dla wszystkich małych warszawiaków? Cisza (miały być od 2019)

 11. Prezesa nie było na sali w trakcie minuty ciszy dla Pawła Adamowicza. Wg słów Pawła Olszewskiego wszedł minutę później. Ten brak obecności mówi o J. Kaczyńskim bardzo, bardzo wiele. foto: Beata_Ka.

 12. Z pozdrowieniami dla . Według Waszej infolinii od 11 stycznia paczka "jest już w drodze do paczkomatu". 🤣

 13. 500 k dla krola sb nalezy

 14. Prezes PiS Jarosław Kaczyński dla : PiS nie wystawi własnego kandydata w wyborach uzupełniających na prezydenta Gdańska.

 15. UFAM TOBIE ! Miej miłosierdzie dla nas , naszej Ojczyzny i całego świata .