1. 18 kwi

  podsumowanie części humanistycznej: - Jean-Jacques Rousseau aka najbardziej znienawidzony francuz KTO TO KURWA JEST - chodź idziemy lodować i burgerować - KURWA MIALO BYC WSZYSTKO TYLKO NIE CHARAKTERYSTYKA - polowa polski charakteryzuje Zośke i Rudego XD

 2. Nie mam pewności czy matma była taka łatwa czy po prostu ja wszystko spierdoliłam

 3. W Gdańsku trwa walka o ...Westerplatte! Półwysep jest własnością miasta, a Budyń ma wobec niego niejasne plany, odmawia Muzeum II WŚ dostępu, nie chce go też sprzedać. To chichot historii, że 80 lat po wojnie Polska musi walczyć o odzyskanie Westerplatte z łap lokalnego kacyka!

  Pokaż ten wątek
 4. 18 kwi

  boże zawsze nasz rocznik musi coś odjebac, zawsze 02

 5. znacie to uczucie? siedzicie sobie zwyczajnie, robicie jakąś zwykłą rzecz, nic wielkiego i wszystko was wkurwia? dźwięki, pogoda, ludzie, wasze życie? i macie przy tym ochotę wszystko rozpierdolić, a po chwili dostajecie histerii? nienawidzę takiego wahania nastroju.. tfu, kurwa

 6. 18 kwi

  To jest post pod którym można sobie pokurwować,czyli najzwyczajniej w świecie ulżyć. Proszę się nie krępować,ja wszystko zrozumiem.

 7. Coś za łatwa ta matma pewnie wszystko spierdoliłam

 8. Niesamowite! 😵 PL w sporze z KE w sprawie Puszczy argumentowała, że Aneks (zwiększający wycinkę) jest OK, bo... zatwierdził go sam , pół-noblista, więc choćby dlatego musi być OK! - to oficjalna odpowiedź Rządu PL na pytania Trybunału! Źr:

  Pokaż ten wątek
 9. Denerwuje mnie pisanie czegoś w stylu „Jak można było to zaznaczyć”, „Jak można było tego nie wiedzieć” Może kurwa dlatego, że nie dla wszystkich jest to łatwe. Każdy jest w czymś innym dobry i nie musi wiedzieć wszystkiego. Takie pisanie niektórych smuci.

 10. Obowiązki mam żydowskie............ I wszystko jasne prawda Panie ? Prawda. Żydzi to wrzody na zdrowej tkance Narodów Świata !!!! Dotarło?

 11. Serio jest jakiś hejt na Prezydenta za Jego nakrycie głowy?a czy jak wchodzicie do kościoła katolickiego też wchodzicie w czapce? wchodząc na cmentarz żydowski facet musi mieć nakrycie głowy,takie są zasady.

 12. 18 kwi

  ja szanuje wszystko i wszystkich ale takie coś to po prostu XD rozumiem wasze ambicje ale no błagam, spora część by umierała ze szczęścia z takich wyników

 13. Każdy mój znajomy mówi „egzaminy poszły mi świetnie" albo „w tym roku egzaminy były mega proste", a mi chce się płakać bo mimo wszystko zawaliłam i czuję się beznadziejnie:))))

 14. 18 kwi

  Przewodniczący w : 8 lat PO to . tysiące wybudowanych kilometrów dróg lokalnych, ekspresowych i autostrad. To trzeba kontynuować. Polska dalej musi się rozwijać.

 15. Oops to wszystko ten twitter