1. Wwożenie do Sejmu protestujących, ukrytych w bagażniku auta. Staram się wymyślić jakiś komentarz do tego zdania, ale jego absurd i fakt, że się wydarzyło, po prostu mnie obezwładnia. To jest lepsze od pasztetu na wigilię puczystów.

 2. . do podczas Komisji – ja do polityki przyszłam dlatego, żebyście z niej na zawsze odeszli

 3. Nie wiem w jakim wszechświecie wpuszczenie Kasprzaka na teren Sejmu, owijanie się folią, przepychanki z policją i moralne uniesienie, że my tu teraz będziemy okupować parlament - przyczyni się do odsunięcia PiS-u od władzy i poprawi sytuację SN. Na tym Petru buduje nową partię?

 4. 5 rodzajów strachu: -bileciki do kontroli -zrobiłaś pracę domową? -15 niedobranych połączeń od mamy -złe hasło -musimy pogadać

 5. Chciałabym umieć w relacje między ludzkie,ale na razie to ja zrażam do siebie ludzi (:

 6. 18 lipca na Hali Gąsienicowej spadło 208,1 mm deszczu - co prawda do rekordu z 16 lipca 1934 roku zabrakło niecałych 50 mm, ale i tak opady spowodowały odcięcie szlaków w stronę Czarnego Stawu, doliny Pańszczycy i Waksmundzkiej Równi (na filmie). Info: SBN Hala Gąsienicowa.

 7. Carlitos powiedział, a nie powinien, a jak powinien to nie to co komu pasuje. Mam więc prośbę do Prezesie, Pan zatrudnia niemowy😜

 8. Co Ludzie mają do momo przeciez Ona jest urocza XD poza tym Ona nie byla stworzona żeby straszyc ludzi wiec?????? Miłego dnia

  Pokaż ten wątek
 9. Ludzieeee podajcie mi jakieś snapy gadane o skokach proszee Ci co jadą do Wisły niech też podadzą swoje😘😊😊😊😊😊😊

 10. Właśnie dowiedzialam sie że do 19 nie bedzie wody

 11. PAP: Grzegrzolka (dyrektor CIS): Petru, Schmidt i Scheuring-Wielgus, ktorzy w srode uczestniczyli w zorg. transportu na teren Sejmu os. postronnym, nie moze wjezdzac samoch. do parlamentu do konca biezacego posiedz.

 12. laska zaczela do mnie skakac ze niby kluczyk zgubilam a okazalo sie ze konserwator go wzial zeby naprawic drzwi i X D

  Pokaż ten wątek
 13. W imieniu klubu stanowisko do projektu nowelizacji Prawa o prokuraturze i niektórych innych ustaw przedstawił poseł

 14. Czegoś tutaj nie rozumiem. W ubiegłym sezonie klub zrozumiał, że Carvajal potrzebuje rywala do walki o miejsce w składzie, więc kupiono Odriozole, żeby boki obrony były odpowiednio obsadzone. Teraz Theo miałby odejść, żeby doszło do analogicznej sytuacji?

 15. De Laurentiis: mówiłem, żeby sprzedać prawa do ligi włoskiej na 1+1. Po roku siadamy do rozmów i negocjujemy. Przecież z Ronaldo wartość Serie a rośnie. Otóż to. Włoska jest jedyną z TOP5 ligą w Europie, która sprzedała swoje prawa za kwotę poniżej 1 mld euro rocznie.