1. W hołdzie ofiarom Powstania w Getcie Warszawskim, na znak naszego bólu i wstydu, placówki dyplomatyczne Republiki Federalnej Niemiec w Polsce opuściły dzisiaj flagi do połowy masztu.

 2. 18 kwi

  Jeżeli nie wycofa natychmiast tego artykułu i nie zamieści przeprosin, sprawa zostanie skierowana nie tylko do prokuratury, ale również podejmę kroki na drodze cywilnej.

 3. 18 kwi

  Zdecydowanie zaprzeczam . Nikogo też nie upoważniałam do takich rozmów .

 4. Szefowa feministek Marta Lempart pojechała do UK na lewicową konferencje, taką wiecie chuj wie o czym 🙄😂😂😂 Angole zdziwieni że potwór z Loch Ness z samolotu wysiadł a nie wyszedł z jeziora 😂😂😂

 5. Pierwszy dzień jak najbardziej udany choć nie obyło się bez zgrzytów. Tropiki jak już się rozkręciły po 10 minutach to te kolejne 20 minut trwały chyba z 3 krócej niż sam początek, ale chłopaki dali do pieca. Genialny basista.

  Pokaż ten wątek
 6. Rodzice mateusza to pewnie byli jak: -Adam słuchaj Mateusz do nas pocztówkuje -Wspaniale! Jaką tam mają pogodę? -Siedemnaście stopni -Co za pech! Nie mogą się kąpać w morzu -Dokładnie -A co z wiatrem? -Nie uwierzysz -Dawaj, jestem gotowy -Zachodni -Co za pech!

 7. jutro sobie wstanę, pięknie wyspana do tego jeszcze nowy singiel arianki i jestem w niebie

 8. NAJLEPIEJ PROPONOWAŁ BYM NP PORT W SZCZECINIE PRZYGOTOWAC DO HANDLU Z NP . PANSTWEM KOREJA PÓŁNOCNA POWINIEN BIZNESMEN Z USA Z POLSKIMI KORZENIAMI WZIASC W AJECJE NP CAŁY TEREN PORTU. KANAŁY SA JUZ POGŁEMBIANE TOR WODNY I DLA NP MARYNARKI USA .POZDRAWIAM ROMEK

 9. Z tyłu panowie się rozkładają ze sprzętem nagrywającym, więc pewnie wrzucą do sieci. Jak się dowiem gdzie to dam znać.

 10. W odpowiedzi do

  chodz do mnie slonce

 11. W odpowiedzi do

  Tym bardziej, że prowadzi ale mam nadzieję że Leafs dziś do przodu :)

 12. a tak somi pozuje do zdjec

 13. W odpowiedzi do

  A co miała napisać. Że był taki jeden, o którym by wszyscy zapomnieli, gdyby nie katastrofa smoleńska, obecny to maszynka do podisywania ustaw wymyślonych przez PiS.

 14. W odpowiedzi do
 15. Po niej wracam do domu odsypiam i ide na ognisko znowu chlac; get me some help