1. .: informuję, że dzisiaj złożyłem deklarację o przystąpieniu do partii i od dzisiaj jestem tej partii członkiem

 2. Osobiście chciałbym się dowiedzieć jak do tego doszło, że rząd Belki potwierdził deklarację w sprawie reparacji z 1953 i dlatczego tak długo utrzymywano to w tajemnicy. Może wie?

 3. Czytam, że p. minister Kempa poleciała do Jordanii za 300 tys., by otworzyć tam centrum treningowe kadry medycznej dla uchodźców, na które MSZ dał 550 tys. zł (131 tys. euro). Któż bogatemu zabroni żyć skromnie.

 4. O.MOJ.BOZE.JAK.JA.SIE.CIESZE. czuje,że ed będzie mężem idealnym,zazdroszczę jej i mam nadzieję,że wytrzymają że sobą do końca 😍

 5. Priorytetem rządu jest jak najszybsza pomoc poszkodowanym. Samorządowcy powinni niezwłocznie oszacować straty i za pośrednictwem wojewodów wystąpić o pomoc do MSWiA.

 6. Trzeba być małym człowiekiem, żeby nie tylko przejść z opozycji do obozu rządzącego, który się krytykowało, ale jeszcze zrobić to w dniu, w którym można najbardziej zaszkodzić dotychczasowej partii. Obrzydliwe. Trzymamy kciuki za

 7. Największą przeszkodą dla Tandego i Freiataga do zdobycia mistrzostwa jest GŁOWA, a raczej psychika. Obydwaj mają niemiłe wspomnienia z kluczowych skoków. Stoch jest pod tym względem o krok przed nimi. Zgadzacie się?

 8. Borek Sedlak przez 2 minuty zmienił częściej belkę niż przez wszystkie puchary świata od 1980 do 2010 xD

 9. Wtem! -Madziu, muszę iść do remizy. Rysiek dzwonił, mamy pilne zebranie. Tiaa 😂

 10. Był niewierzący. Szatan złożył mu propozycję. Bóg go ocalił

 11. Traktuję to jako przekaz do części elektoratu, nic więcej. Wiedział kogo zwalnia i wiedział dlaczego zatrudnia akurat Czaputowicza. Ale przed żelaznym trzeba poudawać.

 12. Żołnierz tureckiej piechoty górskiej dostał się do kurdyjskiej niewoli.

  Pokaż ten wątek
 13. Wypadek odcinek Gdańsk – Toruń w pobliżu m. Brzeźno Wielkie, woj. pomorskie. Doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych, 3 osoby ranne, jezdnia w kier. Torunia zablokowana. Wyznaczono ❗️objazd przez Swarożyn dk 91 dalej DW 229 do w. Pelplin.

 14. Co krzyknął CM do Zwolaka przed meczem... jak jestem to zawsze strzelasz 😜

 15. Nie pamiętam, który piłkarz to powiedział: "W piłce nożnej nie ma stresu. Stres to ma samotna matka wychowująca dzieci, która nie ma co włożyć do garnka". Dla Gikiego pojawienie się na boiskach Bundesligi to spełnienie marzeń, nie stres.