1. Nie chciałem wierzyć, ale sprawdziłem. Reżimowa tv rzeczywiście „transmituje” zeznania Tuska ze sporym opóźnieniem. To przesunięcie to jest coś nieprawdopodobnego, nawet biorąc pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z radiowęzłem PiS. Zmanipulowali Schetynę, zmanipulują i Tuska?

 2. SSC Napoli pokonało Juventus FC 1:0 w hicie Serie A TIM! 🔥🔥🔥 Czy ten gol Kalidou Koulibaly'ego przyczyni się do mistrzostwa klubu z Neapolu? 🤔 🇮🇹

 3. Na spotkaniach z mieszkańcami Podkarpacia i Małopolski rozmawialiśmy o sprawach społecznych. W Krościenku - o problemach niepełnosprawnych. Zaufajmy premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który przedstawił propozycję specjalnej ustawy. Dzięki temu pomoc trafi do potrzebujących.

 4. Pragnę podkreślić, że jesteś kłamliwym bucem ! Jak to się ma do dzisiejszych zeznań Tusk? Gdzie ta twoja odpowiedzialność Donaldzie Danaldowiczu Tusk?! 👊🏻

 5. Tusk przekracza kolejne granice bezczelnego łgarstwa. W przerwach między kłamstwami zasłania się niepamięcią. Niestety muszę go zmartwić: Polacy pamiętają doskonale! Mam nadzieję, że program obejmie również "króla Europy".

 6. Bo01, jedna z najdroższych i najbardziej eksluzywnych dzielnic w Malmö, Szwecji leży nad morzem. Właściciele tych mieszkań (kupione za 3-4 mln zł) nie wiedzieli ze od wiosny do jesieni imigranci będą przyjeżdżać z swoich stref no-go aby grać arabska muzykę pod ich balkonami.

 7. . Wczoraj ogłosiłam apel do fizjoterapeutów i masażystów dla osób niepełnosprawnych. Zgłosiły się cztery osoby, które dzisiaj zaprosiłam do Sejmu, mają tu być o 16, ale dostałam pismo od kancelarii Sejmu, że nie zostaną wpuszczeni. To jest nieludzkie.

 8. Aktywiści wbrew służbom mundurowym wprowadzają do Francji nielegalnych imigrantów przez góry. Czy mogę tych aktywistów nazwać lewakami czy kogoś urażę? Jeśli nie to jak ich nazywać? Antyeuropejskimi dywersantami? Internacjonalistycznymi szaleńcami? A może po prostu postępowcami?

 9. Decyzja o odmowie wpuszczenia rehabilitantów do sejmu, to już nie jest podłość. To zwykłe skurwysyństwo. Na jakiej podstawie odmowa? Sejm należy do obywateli. zgnijecie w więzieniu za całe gówno, którego narobiliście w tym kraju.

 10. Cracovii do utrzymania w lidze wystarcza remis w dzisiejszym spotkaniu z Lechią w Gdańsku.

 11. ‘slyszalem ze mamy odrabiac dziekanskie wiec wyznaczam termin odrabiania zajec na piatek godzina 19 do 20 kto chce niech przychodzi ja nie chce wiec nie przyjde’

  Pokaż ten wątek
 12. Budka: Być może to Jarosławowi Kaczyńskiemu zależało, żeby Lech Kaczyński do Katynia w 2010 r. leciał sam

 13. Liam ty kutasie czemu nie zadzwoniłes do Louisa !?!