1. 16 sty

  Dwa poruszające obrazki z dzisiejszego dnia: * Poseł Kaczyński i jego świta demonstracyjnie spóźniają się na minutę ciszy ku czci Pawła Adamowicza. * Wiceprezydent Gdańska idzie z propozycją pomocy do matki Stefana W., zabójcy Adamowicza. Dwa światy.

 2. Walczysz z mową nienawiści ? Przestań mówić, wszystkie słowa już powiedziano. Zrób dobry czyn. Ofiaruj go w intencji Pana Prezydenta, zrób tak czy wierzysz w Boga, czy nie. I pamiętaj bez względu na to kim jesteś - zło jest brakiem dobra.

 3. Tak naprawdę Euphorie można interpretować na wiele sposobów, wiemy jedynie, że raczej jest tym co dzieje się już potem a nie wspomnieniami Gguka. Najbardziej To zakończenie, które można interpretować tak że każdy z nich ni żyje albo to może być po prostu wyobraźnia Jina

 4. Młodzi ludzie dzielą się doświadczeniami z nienawiścią. Wiele jest w tym cierpienia i zagubienia. Tylko mnie utwierdza w tym, że stałe zajęcia "kształtowanie dojrzałości psychicznej" w szkole to konieczność. Wsparcia potrzebują młode ofiary i sprawcy.

 5. Tomas Berdych ma spore problemy w starciu z Diego Schwartzmanem. Co ciekawe, Argentyńczyk momentami serwuje lepiej niż Czech, co jest dużym zaskoczeniem. To będzie ciężka przeprawa Tomka.

 6. W niemieckim chyba to nie obowiązuje ale po polsku jak piszesz list to: ty cie itd piszemy z duzej/wielkiej litery Ja wiem ze ff zwykle sa o obcokrajowcach i to za granica dzieje się rzecz ale piszesz po polsku

  Pokaż ten wątek
 7. Teraz pytanie czy zasnąć słuchając promise space Spokojnie ale obudizx się z bolącym uchem czy przewracać się godzinę i nie móc zasnąć w tej ciszy

  Pokaż ten wątek
 8. W odpowiedzi do

  To metoda obozu PiS. Wyciąć z kontekstu tyci wyimek, pominąć to, co ważne, uczepić się 1 słowa, rozdmuchać do niebotycznych rozmiarów i puścić na młynach propagandy, aby judzić i zwierać szeregi. To ich nowe werble. Jak "zemsta" prof. Kamińskiej. Jak list naukowców PAN.

 9. Z CYRYLICĄ TAK SAMO, POLECAM — INES

 10. Pomóżcie, bąki są brane pod uwage jako złe i niebezpieczne, to kłamstwo i propaganda os i pszczół. Pomóżmy im się uwaolnic z pod tej złej opinii, bo to dobre ziomki.

 11. Nie sądziłam, że moje studiowanie będzie wyglądać tak, że po pracy (gdzie sprzedaję kurwa karmę XD) odpierdzielam się prowadząc swoje życie towarzyskie a o 3 w nocy piję yerbę, herbatę z imbirem, łykam rutinoscorbin i popijam gripexem ucząc się kodeksu bawarskiego. Wild.

 12. 16 sty

  Młody mężczyzna nawołujący do zbrodni chyba nie do końca zdawał sobie sprawę z powagi sytuacji, podobnie jak i niektórzy hejtujacy m. in. na Twitterze. Dzisiaj zatrzymany przez nas 24-latek, grożący jednemu z włodarzy miasta został aresztowany!

 13. W odpowiedzi do

  Tej sprawie nie da się tak po prostu ukręcić łba. Widzę 3 możliwości: 1) sąd i surowa kara (co jest logiczne), 2) zrobią z niego chorego i wyślą na leczenie (co wydaje mi się jednak cokolwiek trudne), 3) ew. facet... może popełnić samobójstwo.

 14. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Nie jestem dziennikarzem a reporterem, ale moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak bezstronne dziennikarstwo. Każda redakcja ma swoją linię i nawet jeśli dziennikarz jest obiektywny to pracuje w danej gazecie bo się z jej linią zgadza, czyli ma poglądy czyli jest stronniczy, nie?

 15. Zaczęło się łagodnie, mieliśmy starego nieśmiesznego komika z TVNu udającego nastolatka w koszulce z chłopcem z Bieżunia i filmik promujący akcję . Mało kto wtedy przypuszczał, że skończymy na obozach śmierci dla osób wyłączonych z banieczek współczucia.

  Pokaż ten wątek