1. Tymczasem Górnik Zabrze po siedmiu minutach przegrywa z ostatnią drużyną ligi mołdawskiej, która legitymuje się następującym bilansem ligowym: 1-6-7. Przecież to jest jakiś Matrix.

 2. kochani przez przyszłe dni mnie tu nie będzie. Wynikły komplikacje i niestety musze zrezygnować z tt... Ale wracam w niedziele i chce tu widzieć dużą aktywność i żebyśmy dalej byli w topce! KOCHAM Z WAS

 3. Obecnie wraz z moimi współpracownikami z kancelarii zbieramy materiały i analizujemy WSZYSTKIE spotkania z politykami. W nowym tygodniu wystosujemy pisma z pytaniem o p. Danielsa do WSZYSTKICH resortów i parlamentarzystów z którymi się spotykał.

 4. kilka lat temu przed moim pierwszym goleniem bikini, moja sis weszła mi do kibla, gały jej prawie wyleciały kilka dni później kiedy siedziałam z moim przystojnym kolegą w pokoju, moja kochana sis przyszła i oświadczyła wszem i wobec: KAMIL A WIESZ ŻE OLIWIA MA WĄSA NA DUPIE

  Pokaż ten wątek
 5. Przykro patrzeć na Sejm. Teraz wyobraźcie sobie, że ten styl prowadzenia obrad, jaki mają szefowie komisji, zaczyna wchodzić do waszych spraw w sądach wraz z ludźmi, których wybiorą.

 6. 18 lip

  . w : Marcin P. wniosek o zarejestrowanie firmy wysłał z więzienia - wydaje mi się, że ktoś zrobił to za niego, bo na wniosku nie było nawet jego podpisu

 7. ale hipokrytka XD napierdala o nagich fotkach i śmieje się z lasek a teraz sama wstawia nudesy na ig ja pierdole XD

 8. Nikt mi tak nie zohydził słów konstytucja, demokracja i wolność, jak ta banda chorych oszołomów z opozycji. Należałoby im przypomnieć co oznaczają: odpowiedzialność, konsekwencja i prawo karne.

 9. 18 lip

  Zanim Joanna Schmidt wwiozła 2 mężczyzn do Sejmu w bagażniku, przedostać się z nimi próbował Ryszard Petru z Joanną Scheuring-Wielgus. Szczegóły:

 10. spektakularny wyczyn to będzie jak w pierwszej minucie pierwszego meczu jutro ktoś zajebie z autu w aut.

 11. ...ówczesny dyrektor Del. w Warszawie G. wykorzystywał do własnych celów środki z funduszu operacyjnego CBA...doprowadził do dekonspiracji niejawnego lokalu CBA, wykorzystywał go do celów prywatnych. G. pobierał również „haracze” od nagród, jakie przyznawał swoim f-szom

 12. Ukradzione Dawajcie fav bo chce sie z wami podzielić moim bardzo "ciekawym" życiem

  Pokaż ten wątek
 13. pietrek z jola to najwiekszy couple goal i zycze wam zebyscie znalazly sobie takiego pietrka i mialy takie superduo jak oni .

 14. Uff kupili ofermę już nie będzie łączona z Realem

 15. Moment, czy naprawdę nie istnieje emotka dinozaura? D l a c z e g o?