1. Hejka , Czekaliśmy z godzinę na Czerskiej na przybycie twojego oddziału. Dłużej już czekać nie możemy, sorry. Zostawiamy wam skromne upominki!

 2. Mam nadzieję że dzieci Pana Schreibera doczekają się różnie miłego zdjęcia z podpisem Won!

 3. cześć, słonka. jestem tu całkowicie nowy i nie mam żadnych znajomości, więc chętnie bym to zmienił. chciałbym poznać kogoś, z kim rozmowa nie znudziłaby mi się po chwili, bo niestety często jest z tym problem. zostawiajcie serducha i jeśli mogę to proszę o rt dla rozgłosu.

 4. Czyli dajemy szanse na drugą kadencje bo wierzymy że wywiążą się z obietnic z pierwszej Dla mnie bomba

 5. Skuteczna walka? Proszę uzgodnić zeznania z ministerstwem finansów, bo wg resortu efekty tej walki z mafiami są dużo gorsze niż mówi i .

 6. W odpowiedzi do

  Ale tylko teoretycznie. Teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką. Taki system wyhamowuje postęp a może nawet uwsteczniać, rozleniwia, sprzyja patologii. W warunkach wolnorynkowych nawet w teorii nie ma szans. Zalatuje komunizmem. "Wszystkim po równo" Tyle i aż tyle nt artykułu.

 7. T W O. Z E R O. F I V E.

 8. W odpowiedzi do

  A ogólnie to jak się nazywasz? Nie wiem czy twoją nazwę mogę skojarzyć z imieniem czy nie XDD

 9. Auston Matthews jest 5 graczem w historii NHL który zdobył 2+ punkty w każdym z 7 pierwszych meczów sezonu, pozostała 4 to Mario Lemieux (12 pierwszych meczów w rozgrywkach 1992/93), Kevin Stevens (8 w 1992/93), Wayne Gretzky (7 w 1983/84) i Mike Bossy (7 w 1984/85).

 10. Z OSTATNIEJ CHWILI: Urban skazany za gwałt

 11. Jk 3, 17-18 Mądrość zstępująca z góry jest przede wszystkim czysta, dalej, skłonna do zgody, ustępliwa, posłuszna, pełna miłosierdzia i dobrych owoców, wolna od względów ludzkich i obłudy. Owoc zaś sprawiedliwości sieją w pokoju ci, którzy zaprowadzają pokój

 12. uwu please love me i wanna die owo

 13. Tylko nie zapomnijcie Państwo do niedzieli, kto złamał konstytucję, nie drukował wyroków, ignorował je, nielegalnie głosował w Sali Kolumnowej, kneblował opozycję, odgradzał Sejm barierkami, grał Smoleńskiem, wyzywał od kanalii, szantażował Powstańców, wyprowadza Polskę z UE itd.

 14. To jest Urban legend z tymi proszkami. Woda na młyn "sprzedawców chemii z Niemiec".

 15. Dobra ojciec skończ i weź sie kładz jezu ja podziwiam mame bo ja jestem bardzoej cierpliwa niż mama ale w tym momencie mój mąż albo ja wyszloby albo zostało z sypialni