1. Jak on to robi?

 2. Miała być synchronizacja z okazji 3000 pseudo-przemyśleń, ale jednak nie pykło i wrzucam dziś. 36 -> 43 Trylogia Ezio, mobilny God of War, Darksiders, zaległe NFS i Crash 3. Jak na razie idzie planowo, a że Spyro w listopadzie... 😎

  Pokaż ten wątek
 3. W nowym numerze magazynu „Książki” z kolei premiery jesieni, czyli tekst o moim „Człowieku znikąd” i „Królestwie” Sz. Twardocha, których bohaterowie, jak się okazuje, mają tak samo na imię. Doprawdy, cóż za koincydencja. Na zdjęciu patrze na świat z frasobliwą miną.

 4. Kibice Lazio wydadzą książkę, która ma być dziennikarskim śledztwem na temat faktów z wyjazdowego meczu do Warszawy (28.11.2013), gdzie 170 osób zostało zatrzymanych przez policję bez wyraźnego powodu.

 5. #38 – AC: Brotherhood Mimo, że to Asasyn 2.5, to eksplorowanie OGROMNEGO Rzymu robiło (i robi) niesamowite wrażenie. Pomysł ze 100% synchronizacją zadań nadaje ‘sense of pride and accomplishment’, a dodatkowo mapka jest już dobrze zrobiona.

  Pokaż ten wątek
 6. Trochę mi zalatuje hipokryzją w tej sprawie z Hyuną i Edawnem. Bo o ile tak, super, Hyuna sobie poradzi bo jest solistką i to jeszcze taką powerful, to co z resztą? Życzycie Cube bankructwa, ale pomyślcie sobie, że tam jest jeszcze całe Pentagon i inni artyści...

  Pokaż ten wątek
 7. Revlon wprowadza podkłady z gąbeczka. Pewnie nie da jej się wyjąć i umyć... Bardzo higieniczne rozwiązanie...

 8. #39 – AC: Revelations Fabularnie najsłabsza, rozgrywkowo ok, Turcja mnie nie porwała. W sumie pierwszy raz udało mi się ją ukończyć, mimo podejść na poprzednich konsolach i PC. Dalej to dobry Asasyn, ale po styczności z poprzednimi częściami nie ma ‘wow’.

  Pokaż ten wątek
 9. [Wieści z dróg] Nie możemy się zdecydować, czy wyprzedzanie roweru bez zachowania minimum bezpiecznego odstępu to jeszcze bezmyślność czy już bandytyzm.

 10. „Szarańcza to małe miki. Platforma poszła dalej. To już nie jest nawiązanie, to plagiatowanie niemieckiego faszyzmu”

 11. wracam ze szkoły a przede mną szedł jakiś chłopak z mamą do poradni psychologiczno-pedagogicznej i ona do niego "wiesz co żebym ja musiała się tak tobą zajmować jak dzieckiem ty masz 17 lat, co, brakuje ci czegoś? może ja coś źle robię może po prostu wyprowadzimy się pod most"

  Pokaż ten wątek
 12. nikt mnie nie oznaczyl, bo wylaczylam oznaczenia, ale znalazłam takie cute zdjęcia wiec hop i mi tez się nie chce oznaczac, jak chcecie to bierzcie

 13. Prawa Strono ..Już czas założyć mundurki organizacyjne ! 🤣🤣 Czas pożreć w tych wyborach niszczycieli Ojczyzny ..👍👍😜

 14. Kolejny prawy z problemem zapanowania nad popędem w necie. Tym razem - znany szerzej od soboty z innego powodu - Patryk Kołbyka. Zdjęcia z profilu OMZRiK

 15. I dlatego podobają mi się tacy trenerzy jak Czerczesow czy Sa Pinto, którzy nie hamletyzują nad tablicą taktyczną, tylko nakazują "walczyć, biegać, zapierdalać". 👍 Piłka nożna to prosta gra.