1. [News] Selena Gomez anonimowo wpłaciła ponad 1,000,000$ na początku stycznia na organizację , która wspiera kobiety w trudnych sytuacjach z całego świata.

 2. została uznana przez za kraj niewolny? W takim razie jedna z prorządowych gazet postanowiła opublikować własny ranking ;). Na czerwono kraje "niewolne", na niebiesko "częściowo wolne", na szaro " wolne", a na zielono "kraj najbardziej wolny".

 3. Rozmawialem z europoslami.Oni nie rozumieja tego,ze obiecuje ludziom 500+ na pierwsze dziecko od 2009.PM MM o tym nie slyszal.To jest prywatna akcja niuni z Brzeszcz.Masz na to pokrycie zalosna klamczucho,ktora robila sobie zdjecia na tle ruin.Ze niby PL tak wyglada?

 4. "Co to się stanęło?" 🙈🙉🎾 Również takie obrazki z do zobaczenia w :)

 5. Co jest nie tak z tym światem, że poznając kogoś, przywiązując się, wypuszczając go do swojego życia myślimy sobie od razu: "To mnie zrani. To się kiedyś skończy. Nasze drogi się rozejdą. Ale jeszcze nie teraz".

 6. O, właśnie dowiedziałem się w Faktach, że feministki "protestowały przeciwko temu, co nieludzkie", czyli "zdjęciom zakrwawionych płodów". Jak dla mnie nieludzkie jest nie zdjęcie, ale to, co się z tymi dziećmi stało.

 7. Mistrz świata trenował w lesie z dziećmi. Myśliwi: "Zwijaj się. Chyba, że chcesz dostać kulkę". przez Państwo Pisdzielskie jak to było PO chce sprzedać lasy a sami ukradli wspólne dobro 🇵🇱

 8. Panie Marszałku kiedy pod obrady wróci Ustawa o penalizacji banderyzmu? PAD już dawno wrócił z Ukrainy, co jest teraz powodem zwłoki?

 9. Dzisiaj po raz trzeci w sezonie na siatkarskich parkietach Ligi Mistrzów zaprezentują się i . Bełchatowianie w Moskwie zmierzą się z Dinamem (g. 17.00), a Kędzierzynianie podejmą Noliko Maaseik (g. 20.30). Transmisje obu spotkań w

 10. 16.01

  Postanowiłem spróbować i chyba mi się udało: Vis a vis kopalni Boże Dary zamawiam piwo i krupnioka z porządną porcją cebuli… twarda, szklista, ostro skrzypi pod zębami, a tłuszcz pływa na talerzu tworząc wzory. Obracam w dłoni kufel tyskiego i … rozmyślam

 11. Nowy szef SKW, Maciej Materka, nie wiadomo jak wygląda (spróbujcie wygoglowac zdjęcie) Szef SKW z czasów PO w czapce Aurory.

 12. To może dziwnie zabrzmi, ale tzw. liberałowie nie dojrzeli do demokracji. Dopóki basują im przyjazne media udające pluralizm, a oponentów się wyklucza z dyskusji jako populistów, wszystko wygląda nieźle - napisał Jonny_p w komentarzu do

 13. 16.01

  Lekarz, który nie chce leczyć "wyborców PiS" to ktoś więcej, niż debil. To człowiek, którzy sprzeniewierzył się istocie tego zawodu i przysiędze Hipokratesa. Gdzie larum na pół Europy środowisk liberalnych, biorących na sztandary walkę z dyskryminacją światopoglądową?

 14. Sędzia Waldemar Żurek odwołany z funkcji rzecznika Sądu Okręgowego w Krakowie. To pierwsza decyzja nowej prezes sądu

 15. ??? dzwoni do mnie pani z biura z 1go z zakładów w dzierżoniowskiej pod-strefe ekonomicznej.. pyta się mnie czy mam prawo jazdy.. a czy ja jestem na tyle jebn..ęty by przez 8 g jezdzić po parkingu przy zakładowym? (aplikowałem do pracy w magazynie) kogoś posrało??

  Pokaż ten wątek