1. 16 sty

  Złożyłem wniosek o zwołanie nadzwyczajnej sesji Rady , aby nadać Pawłowi Adamowiczowi tytuł Honorowego Obywatela stolicy.

 2. I D O L A T R I A !

 3. moje najslodsze dziewczynki, znaczą dla mnie naprawdę bardzo wiele i każda daje mi swoim zachowaniem przykład jak żyć 💕

 4. A czy słyszał Pan o systemie ILS? Lotnisko w Smoleńsku niczym się nie różniło od pola pokrytego betonowymi płytami. Jedynymi systemami naprowadzania były stare światła i przedpotopowy radar. O najstarszym ILS nikt tam nie słyszał. Lądować można było tam tylko w ok warunkach.

 5. W odpowiedzi do

  Dwie sprawy: 1)Śpiewak walczył o lokatorów, czy o własną karierę? Pierwsze wygrał, drugie przegrał. 2) Śpiewak mógł zostać kandydatem K'15 lub "wiceprezydentem" u Jakiego. Zdecydował się pójść SAM. To mogło mieć sens, gdyby nie flirtował z PO, ale sfrajerzył.

 6. W odpowiedzi do

  Chyba, że upomnimy się o uzupełnienia, w tym, ich prospekcie.

 7. Nie przejmuj się ludźmi! Żyj dla siebie, tak, żebyś patrząc wstecz powiedziała: zrobiłam to, co chciałam. Nie żyj przeszłością, nie rozpamiętuj jej. Skup się na tu i teraz. To bardzo pomaga, ale jest też trudne!

 8. Tak bardzo kocham Mystal razem Jezus życzę im szczęścia

 9. na tour o zayn nem precisa cantar nada do mom apenas rear view bordersz drunk e befour

  Pokaż ten wątek
 10. W odpowiedzi do

  Właśnie. Wyczyny Rosy i Budki na Śląsku aż się proszą o zbadanie.

 11. Krakusy, Dziś o 17 zaczyna się cykl prelekcji o game designie od w krakowskim parku technologicznym. W sobote będzie np Polecam, w poprzedniej edycji największe wrażenie zrobił na mnie wykład z 11bit.

 12. Glonojad Yong, bardzo rzadki gatunek rybek akwariowych