1. Ciekawe, w tym samym Sądzie Okręgowym w Warszawie w ten sam dzień w dwóch różnych sprawach jako świadkowie zeznają Donald Tusk i Jarosław Kaczyński. Tylko o jednym polityczni zwolennicy mówią, że jest prześladowany przez prokuraturę.

 2. SSC Napoli pokonało Juventus FC 1:0 w hicie Serie A TIM! 🔥🔥🔥 Czy ten gol Kalidou Koulibaly'ego przyczyni się do mistrzostwa klubu z Neapolu? 🤔 🇮🇹

 3. Na spotkaniach z mieszkańcami Podkarpacia i Małopolski rozmawialiśmy o sprawach społecznych. W Krościenku - o problemach niepełnosprawnych. Zaufajmy premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który przedstawił propozycję specjalnej ustawy. Dzięki temu pomoc trafi do potrzebujących.

 4. Tusk przekracza kolejne granice bezczelnego łgarstwa. W przerwach między kłamstwami zasłania się niepamięcią. Niestety muszę go zmartwić: Polacy pamiętają doskonale! Mam nadzieję, że program obejmie również "króla Europy".

 5. dzis tylko jem pije leze i tak na zmianeXDD

  Pokaż ten wątek
 6. .: Jeżeli ktoś chce, to może. W związku z tym składamy wniosek do marszałka Kuchcińskiego o zwołanie posiedzenia Sejmu. Można je zwołać jeśli mamy pilną ustawę do rozpatrzenia - mamy taką ustawę, jedna leży od 2016 roku, a drugą dzisiaj składamy.

 7. . Wczoraj ogłosiłam apel do fizjoterapeutów i masażystów dla osób niepełnosprawnych. Zgłosiły się cztery osoby, które dzisiaj zaprosiłam do Sejmu, mają tu być o 16, ale dostałam pismo od kancelarii Sejmu, że nie zostaną wpuszczeni. To jest nieludzkie.

 8. Osobiście nie znam ale na sobowtóra Vlado mógłby startować 😋

 9. To się Halickiemu udało.......P.Tarczyński w pumkt.😂😂😂😂😂😂

 10. Rząd nie da niepełnosprawnym pieniędzy. Strajkującym w sejmie nie pozwoli spotkać się z rehabilitantem. Nie napisze szybko ustawy, która im pomoże. To nie jest rząd, to jest grupa ludzi połączonych siecią interesów, dla których liczy się tylko własne dobro.

 11. poplacze sie zaraz autentycznie ja nie mam sily juz to meczace jest

  Pokaż ten wątek
 12. Chamski zrzut ekranu, ale nie umiem zapisywać zdjęć z Fb. W najbliższa sobotę fajny meczyk się szykuje. Wpadajcie!

 13. Smoleńskie KORYTO PLUS,wnuczek który dziś tak cieszył się na rozprawie jako oskarżyciel,w sprawie organizacji lotu TU-154 za plucie na poprzedni rząd.

  Pokaż ten wątek
 14. biorę udział w tym konkursie na koncert Nialla do Barcelony 🙌🏻

  Pokaż ten wątek
 15. Chciałabym abyśmy mieli w Polsce chociaż kilku polityków klasy Donalda Tuska. Tymczasem jest on, a potem długo, długo NIC.