1. 11 paź

  50 złoty nagrody,dla osoby która odgadnie jakiej firmy jem paluszki.

 2. 12 paź

  Tak w skrocie napisze... jakos 2 lata temu francuziki wykupili pakiet wiekszosciowy naszej firmy i powoli zaczelu wdrazac swoje francuskie zasady. Jedna z nich jest integracja polegajaca na zakazie organizacji imprez integracyjnych miedzy innymi Chritmas Party!!! W UK!!!

  Pokaż ten wątek
 3. 12 paź

  Niepowtarzalne wnętrze to niezastąpiona wizytówka Twojej firmy lub domu. Zapewnimy go naszymi pięknymi żyrandolami! 💎

 4. Pamiętam jak to coś przyjechało do szkoły i zbajerowało Dyrektora by całą młodzież zegna na Aulę. Za te wygłupy ten palant zgarnął kasę po kilka złotych zebranych od dzieci i wystawił na Rady Rodziców fakturę ze swojej prywatnej firmy Mrówka Cała. Ale złodziej.

 5. 9 paź

  Cena zaczyna się od $799. Telefon dostępny będzie od 18 października w Stanach Zjednoczonych. Od 1 listopada urządzenia trafią do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch.

 6. 9 paź

  I artykuł o tych rzekomych kłamstwach Wiadomości (trzeba zapłacić, żeby się dowiedzieć jakich), napisała Agnieszka Kublik, która przepraszała ostatnio za brednie i kłamstwa, które napisała w swoim artykule o  spotkaniu przedstawicieli pracowników Polskiego Radia z prezesem firmy.

 7. 8 paź
  W odpowiedzi do

  Albo można w ogóle nie wpuszczać - parę firm plajtnie, zwolnionych ludzi zagospodarują inne firmy, przez co staną się silniejsze, a nasza gospodarka jakościowo lepsza, co nie oznacza, że większa. Bo wcale nie musi być większa za wszelką cenę.

 8. 11 paź

  A ten bez brody to Tomkiewicz Łukasz który fałszywie zeznanie w sprawie karnej i twierdzi że to auto to miesiączka tylko lepsze od ferrari czy lamborghini A do tego spisuje umowy z warunkami p odszkodowanie ponad możliwości firmy która reprezentował i oszukuje klientów oraz osoby

 9. 11 paź

  Chyba Dudzie nie udało się wynająć armii USA jako firmy ochroniarskiej za 2 miliardy.

 10. 12 paź

  Urządzenia z serii ZUZIA ECO to wkłady kominkowe o przestronnej żeliwnej komorze spalania. Wkład posiada system dopalania spalin, który wraz z innymi rozwiązaniami wpływa na bardzo dobre parametry spalania, dzięki którym urządzenie spełnia surowe wymagania Ekoprojektu.

 11. 12 paź

  Dla Firmy Ekovo wdrożyliśmy sterownik Ekoster 430 indukcja. Służy do sterowania kotłem indukcyjnym, pompą c.o. , pompą c.w.u. oraz pompą cyrkulacyjną.

 12. 12 paź

  Awarie zawsze są nieplanowane, a mogą mocno utrudnić funkcjonowanie firmy. Szybko zażegnamy problemy, dzięki naszej usłudze serwisu 24h/7 dni w tygodniu!

 13. 12 paź

  Najczęściej realizujemy zlecenia na terenie Warszawy, Łodzi i okolic. ✔ Szukasz sprawdzonej i profesjonalnej firmy? ↩ Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. 📩 e-mail: kontakt@armada.global 📞 tel. 883 621 465

 14. 12 paź

  Vaco to urządzenia, które nadają się do stosowania zawodowego oraz domowego 🏠. Osuszacze powietrza zostały zaprojektowane w taki sposób, by skutecznie zwalczać nadmiar pary wodnej. Dzięki oczyszczaczowi zadbasz o zdrowie swoje oraz najbliższych 👨‍👩‍👦.

 15. 12 paź

  Banki Leszka Czarneckiego sprzedające ludziom 70+ niepełnospr.chrym nieetycznie z misseling i art.286 par.1 kk obligacje "swojej firmy " Getback aby pozbyć się toxycznych długów za ich pieniądze oszczedoisci życia które stracili .Czy tak postępują ludzie?