1. 16 kwi

  Razem z zaufanym partnerem łatwiej podjąć . Wspieramy firmy od startu!

 2. 14 kwi

  obiecał obniżenie CIT dla małych firm z 15 do 9%. „Fachowo” zapomniał, że małe firmy w przygniatającej większości płacą PIT.

 3. 16 kwi

  Studium Przypadku. Zbigniew Chodowski. Ojciec 7 dzieci, mieszkaniec Koszalina, właściciel firmy budowlanej, gorący zwolennik .

 4. 16 kwi

  A ja tam jestem ciekaw, kto będzie dbał o PiaR firmy PRowskiej, która została wynajęta do naprawy PR fundacji zajmującej się PRem naszego kraju

 5. Raj dla bandziorów! Włamanie do magazynu firmy handlującej bronią, Zginęło kilkadziesiąt pistoletów maszynowych typu Rak, czyli PM-63 wraz z amunicją. To broń polskiej konstr. produk. do połowy lat 70. XX wieku.

 6. 16 kwi

  180416 Oficjalne zdjęcie BLACKPINK dla kampanii firmy PUMA - „Suede Bow”!

 7. 16 kwi

  Jeśli planujecie zakup maseczki w płachcie warto zainwestować w te pochodzenia azjatyckiego. Polecam od firmy It's skin i Holika Holika

  Pokaż ten wątek
 8. Dawna Przędzalnia Cienkoprzędna H. Grohmana (Tymienieckiego22/24) - budynek powstał w 1888 r. dla H.Grohmana, najstarszego syna założyciela firmy – Traugotta. Od lat niepilnowany przez właściciela - CFI - jest systematycznie niszczony i rozkradany przez złomiarzy.

  Pokaż ten wątek
 9. 17 kwi

  Fundacja, która miała zapewnić Polsce świetny w PR, zatrudnia firmę, która zapewni jej świetny PR. Czas na zatrudnienie firmy, która zapewni świetny PR firmie zapewniającej Fundacji świetny PR.

 10. 16 kwi

  3º macie tu wypisane urządzenia oraz miejsca logowania w których twoje konto było aktywne (idk jak to wytłumaczyć)

  Pokaż ten wątek
 11. 14 kwi

  Wicemarszałek w : Obniżenie podatku CIT z 15 proc. na 9 proc. oznacza, że małe firmy będą mogły się rozwijać.

 12. 14 kwi

  13 DNI 💧 ., członek zespołu Ariany z firmy jej menadżera, w nowej publikacji na Instagramie

 13. 14 kwi

  9% CIT dla spółek kapitałowych i Sk-a ? Gdzie firmy robdzinne i mikrofirmy, bo nie w tej puli

 14. 14 kwi

  Jak niektóre firmy ochroniarskie startujące w przetargach organizowanych przez spółki SP i administracje państwowa/samorządowa wyłudzają pieniądze z O tym krótko w weekendowej

 15. 11 kwi

  Pod żadnym pozorem nie otwieraj firmy do 29.04.!!! RT proszę!!