1. 22 października 1978 r. miała miejsce inauguracja pontyfikatu Jana Pawła II. Niezapomniane wrażenie zrobił ten widok, kiedy papież klęczy przed kardynałem, a kardynał przed papieżem. Na klęcząco, w pokorze obydwaj wobec Pana Boga się spotykali.

 2. Shawn zaczął obserwować randomy lub osoby które totalnie mają go w dupie, yyyy

 3. przyszlam tylko przypomniec ze te chmury frajerskie sa najlepszym co mi sie w zyciu przydarzylo*__* dziekuje dobranoc milego dnia mutuals

 4. Dekalog odc. 2: Dwa (Cztery) · Dramat obyczajowy, 1990 · Pon. 22:30, TVP 1

 5. Ekspert od wtykania flagi PL w psią kupę przemówił.

 6. Pamiętasz, od kiedy korzystasz z Twittera? Ja tak! W sumie to założyłam tt przez koncertem Justina i jakoś tak pusto mi teraz

 7. Backlight (A7iii Zeiss 35mm F1.4) w/ Lilia ☀️

 8. A teraz jednak CZAS NA MEDIA ! Moim zd. OPCJA ZERO na rynku RTV ! Odbudowa przez WYGASZENiE WSZYSTKICH wydanych KONCESJI rtv i budowa rynku na zasadach UE,takich,jak obowiązują np w Niemczech Repolonizacja i ucywilizowanie ! Dość zewn partii TVN czy onet !

 9. Niemcy już robili w polsce getta.

 10. śniło mi się że miałam kolegę, który hył owczarkiem niemieckim i w połowie nie mógł chodzić bo chciał grać xD mózgu co

  Pokaż ten wątek
 11. Już tylko cztery dni do premiery rosyjskiej wersji "Thor: Ragnarok". Krytycy filmowi w jednym są zgodni - zapowiada się kolejny kolosalny sukces rosyjskiej kinematografii.

 12. Pierwsza gminna komisja z Gromnika dotarła do KBW w Tarnowie dopiero ok 7:30.

 13. Jedyny dziś plus dziś to że przyszły mi książki ❤️ Gdyby nie to, pewnie bym siedziała w szkole jak umrzec XDD

 14. Jak widzę jakie machloje i opoźnienia idą w liczeniu głosów, to jestem za przeniesieniem wyborów do internetu. Myślę, że Profil Zaufany by to uciągnął.

 15. Bidulka, ta Krysia, nie może uwierzyć... Cieszy mnie za to jej wiara w omnipotencję KOD-u. Czyżbyśmy rzeczywiście mieli w sobie takie moce?