1. Ciekawe, w tym samym Sądzie Okręgowym w Warszawie w ten sam dzień w dwóch różnych sprawach jako świadkowie zeznają Donald Tusk i Jarosław Kaczyński. Tylko o jednym polityczni zwolennicy mówią, że jest prześladowany przez prokuraturę.

 2. SSC Napoli pokonało Juventus FC 1:0 w hicie Serie A TIM! 🔥🔥🔥 Czy ten gol Kalidou Koulibaly'ego przyczyni się do mistrzostwa klubu z Neapolu? 🤔 🇮🇹

 3. Na spotkaniach z mieszkańcami Podkarpacia i Małopolski rozmawialiśmy o sprawach społecznych. W Krościenku - o problemach niepełnosprawnych. Zaufajmy premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który przedstawił propozycję specjalnej ustawy. Dzięki temu pomoc trafi do potrzebujących.

 4. CYTUJĘ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ Donald Tusk: - W moich planach i z tego co pamiętam w planach Prezydenta Kaczyńskiego nie było wspólnej wizyty.

 5. ktos na kotku pytal mnie ostatnio o rysunki wiec oto przedstawiam wam gwaszowo-akrylowy cyrk w trakcie tworzenia

  Pokaż ten wątek
 6. Tusk przekracza kolejne granice bezczelnego łgarstwa. W przerwach między kłamstwami zasłania się niepamięcią. Niestety muszę go zmartwić: Polacy pamiętają doskonale! Mam nadzieję, że program obejmie również "króla Europy".

 7. .: Jeżeli ktoś chce, to może. W związku z tym składamy wniosek do marszałka Kuchcińskiego o zwołanie posiedzenia Sejmu. Można je zwołać jeśli mamy pilną ustawę do rozpatrzenia - mamy taką ustawę, jedna leży od 2016 roku, a drugą dzisiaj składamy.

 8. Nasze media „nie zauważyły” tego co dzieje się w Armenii. Dziwne

 9. Oskarżony Mateusz P., przewodniczący partii Zmiana, miał promować cele polityczne Federacji Rosyjskiej w powiązaniu z rosyjskimi służbami wywiadowczymi, osiągając z tego tytułu pokaźne korzyści majątkowe

 10. Smoleńskie KORYTO PLUS,wnuczek który dziś tak cieszył się na rozprawie jako oskarżyciel,w sprawie organizacji lotu TU-154 za plucie na poprzedni rząd.

  Pokaż ten wątek
 11. 1905 - tyle osób (nie licząc kibiców Lecha) pojawiło się w piątek na Stadionie Zagłębia jako grupy zorganizowane. Tych zgłosiło się do nas 38, a najliczniejsza była grupa z Chojnowa - 154 osoby. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne mecze!

 12. To się Halickiemu udało.......P.Tarczyński w pumkt.😂😂😂😂😂😂

 13. Czy KdB jak na swoją pozycje ma w lidze podobnie pojebane liczby co Salah? Zapraszam do dyskusji

 14. A propos - na koniec 2016 r. 84% autobusów miejskich w Polsce była dostępna dla os. niepełnosprawnych. 10 lat wcześniej - tylko 39%. To nie tabor jest problemem, bo ten jest na bieżąco wymieniany na bardziej dostępny.

  Pokaż ten wątek