1. W hołdzie ofiarom Powstania w Getcie Warszawskim, na znak naszego bólu i wstydu, placówki dyplomatyczne Republiki Federalnej Niemiec w Polsce opuściły dzisiaj flagi do połowy masztu.

2. Warszawa jest miastem dwóch Powstań. Powinniśmy pamiętać o tym szczególnie dziś, w 75. rocznicę Powstania w Getcie Warszawskim.

3. Piłka siatkowa w Polsce, po wczorajszych wydarzeniach- nigdy nie będzie już taka sama 😳😉🏐

4. 18 kwi

ARKADIUSZ MILIK!!! 🔥🔥🔥 Polak 🇵🇱 strzelił gola na 3:2 w meczu SSC Napoli v Udinese Calcio. Brawo ! 👏 🇮🇹

5. Zawsze chcę dać jakies fajne imię w tym e-mailu, a i tak pewnie skończy się na ,Hi John’

6. Swoją drogą nie bardzo rozumiem, dlaczego był naprawdę ostry spór o opłatę paliwową, a obecne uderzenia w kierowców - wspomniane parkowanie + opłata emisyjna - przechodzą gładziutko.

7. To już druga "relikwia" w wielkopolskim 😎 Wpisujemy nazwy miast, które gratulują i zazdroszczą takiego prezentu 😎

8. Pamiętajcie... FC Scarpa to demon FUT18 😂😂😂, a poważnie to jak na osobę, która gra tylko "real face" i w ustawieniu 4-1-4-1 to jestem i tak z siebie dumny! 6 liga on-line, 1 jednoosobowa... łącznie 312 zwycięstw, 80 w plery! A już stary jestem 😉 przecież!

9. Szkot mieszka w Poznaniu. To nic dziwnego, ze czuje się jak w domu 🤣🤣

10. Niewielu wczoraj zwróciło uwagę, że ta Ambasador odpuściła wczoraj Polakom na uroczystościach Powstania w Getcie. Wykorzystała je do ataku na Palestyńczyków i Arabów.

11. Porada dnia: - Zakaz wychylania się przez okno obowiązuje nie tylko w pociągach 😂

12. 19.04.18 Półfinał pucharu turcji pomiędzy Fenerbahce a Besiktas przerwany z powodu zamieszek na trybunach. Z trybun poleciały różne przedmioty, jeden z nich trafił w głowę trenera Besiktasu Senol Gunesha. Mecz został przerwany a Gunesh trafił do szpitala

13. właśnie przeczytałam czego nie mogę jeść w związku z moimi wynikami i tam było wypisane wszystko prócz owoców, warzyw i kurczaka

Pokaż ten wątek
  14. Schetyna serio chce to robić?! Donosy do Brukseli - w obronie Gawłowskiego cóż to za pytanie Schetyna wszystko zrobi byle zaszkodzić .. łgać ile wlezie to cecha wrodzona ..