1. Policjantki i policjanci to nie są dziewczyny i chłopcy do bicia! Dla tych nielicznych, co mają wątpliwości „kto kogo prowokował w Lublinie” jeszcze lewitujące krzesło. Podobnie jak samorzucające się kamienie, samopryskający gaz itp. Na to zgody kierownictwa Policji nie ma!

 2. Wczorajsze warsztaty były niesamowite! 👏 Brawa dla naszych najmłodszych inżynierów. Zobaczcie sami. 📽️ Teraz w naszym pawilonie trwają warsztaty z programowania gier 3D. Niedzielna rozrywka dla całej rodziny. 👍 Zapraszamy!

 3. Policjanci zapewnili bezpieczeństwo uczestnikom zgromadzeń. Zadaniem priorytetowym jest dla nas niedopuszczenie do ataków - działaliśmy zdecydowanie i adekwatnie w sytuacjach związanych z naruszeniem prawa. Są zatrzymani, nie ma rannych.

 4. Najnowszy - od 20.00 w prenumercie cyfrowej, od jutra papierowe wydanie w sprzedaży. Polecam tradycyjnie teksty działu świat: mój matariał o tym, dlaczego powinniśmy śledzić z uwagę sytuację w syryjskim Idlib, rozmowę o nowej żelaznej kurtynie i portret Lady Gagi

 5. Jak tam? Czujecie się uprzywilejowani w zatłoczonym tramwaju? Na łączniku między liniami metra myślicie - Ja to mam szczęście! Nie? Jak to? Według Pana dziennikarza z właśnie tak powinniście się czuć szczęściarze! A nie tak jak uciemiężeni kierowcy!

 6. „Spoza układu” - 2004-15 w sejmiku i Sejmie, poseł dwóch kadencji, b. szef struktur PO w Krakowie, syn milionera, siostrzeniec prominentnego ministra - onegdaj lokomotywy PO, dziś wicepremiera. Odszedł do Palikota bo „Tusk zdradził liberalizm”, dziś obiecuje darmową komunikację.

 7. To jest najlepsza wersja Djokovica w karierze!!! Do tego co miał,dodał dużo lepszy(skuteczniejszy)serwis i lepsza grę w ofensywie. Zdziwię się,jeśli na koniec sezonu nie będzie nr.1 ATP!!!

 8. Kandydatka na prezydentkę w Świnoujściu : wartości socjaldemokratyczne i marka są najlepsze i wierzę, że pomogą nam wygrać wybory!

 9. Chciałbyś spróbować sił w dziennikarstwie sportowym? W takim razie trafiłeś idealnie! Startujemy właśnie z kolejną rekrutacją.

 10. jak w ogole 52 letnia osoba moze wychylac sie do mnie z takimi tekstami jak "kobieto skoncz jazgoczyc" "nie spinaj dupy" etc like wtf

 11. 39 min spotkania: GOOOOOOOOL⚽‼️ strzela pierwszą w tym spotkaniu bramkę - pierwszy celny strzał! Pięknym strzałem na bramkę przeciwnika popisał się Paweł Ziółkowski😎

 12. U mnie nie było tak tragicznie, ale nie gram już 7 miesięcy. W o hazardzie seniorów napisała

 13. Prace nad utworzeniem upamiętnienia w miejscu byłego niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady w są przedmiotem starań Polski od 2008 r. Polska przeznaczyła już na ten cel prawie 5 mln zł

 14. Już w pociągu do na spotkanie organizowane przez stowarzyszenie . Porozmawiamy o mieście i o najbliższych wyborach, w których startują także społecznicy . Rozmawialiśmy już o tym podczas spotkania ruchów miejskich w Słupsku, czas na wizję lokalną.