1. Nokaut w wykonaniu prof. Leona Kieresa w zdaniu odrębnym. Pozostali członkowie składu TK, przysłuchiwali się chirurgicznej rozprawie z ich orzeczeniem z minami jakby właśnie pytona tygrysiego połknęli.

 2. Panie Pośle, czy poza posiedzeniami Sejmu w godzinach 8-16 przebywa Pan w swoim biurze poselskim? Jeśli nie ma Pana wtedy w biurze, to bierze Pan urlop?

 3. 16 lip

  Ciekawe czy nasi prawicowi fani Prezydenta Trumpa chcieliby - gdyby przyszło co do czego - aby bronił Polski tak, jak dzisiaj w Helsinkach bronił instytucji i interesów amerykańskich.

  Pokaż ten wątek
 4. w pewnych momentach w pracy możesz dowiedzieć sie na kim naprawdę możesz polegać

  Pokaż ten wątek
 5. OC // starting simple w/ zephaniah

 6. A Duda gdzie? Na nartach? Udzielił może już wywiadu jak fantastycznie działa jego Poprawiona Reforma Sądowa? Widział może występy Tuleji w i u ? Sędzia może teraz robić objazd po mediach jako członek ?

 7. kobiety są piękne, naprawdę każda ma coś w sobie

 8. Miłej Środy dla Wszystkich życzę razem z moją Ukochaną Anetka – Jestem Szczęśliwy , że jestem Zakochany w mojej Ukochanej Anetce

 9. W Sklepie Kibiców Zawiszy Bydgoszcz możecie nabyć nowe smyczki, wydane przez grupę WKS'10. Cena to zaledwie 15 zł. Dochód w całości przeznaczony będzie na działalność grupy. Smycz można zamówić również przez internet. Znajdziecie ją w poniższym linku:

 10. W odpowiedzi do

  Tak, mało. Wynajem 1500, rachunki 500. Zostaje 500 na wegetację. W jakich czasach Pan żyjesz? 2500 na rękę to była dobra pensja w 2010.

 11. I kolejny dzień w robocie. Jeszcze trzy.

 12. Bogactwo roślin domowych? Tylko w Centrum Ogrodniczym Jucca! Serdecznie zapraszamy - więcej informacji i zdjęć na naszym profilu Facebook oraz google+

 13. Wtorek w ESPLANADZIE: Krewetki GRATIS!!! Kup jedną porcję krewetek, drugą otrzymasz GRATIS!

 14. W odpowiedzi do

  Jak w aquaparku. Zabawa od rana 😉

 15. W odpowiedzi do

  Oni żyją w świecie alternatywnym bo realny im nie pasuje😂😂😂😂😂