1. W odpowiedzi do

  ;w; ksks

 2. Aktualna pogoda w Hrubieszowie: Temperatura -9.6C, Ciśnienie 993.934 hPa, Wilgotność 99.9 %.

 3. Moja mama i mój ojczym zachowują się jak ja i ❤ też bym chciała żeby on mnie w przyszłości kochał tak mocno jak on moją mamę

 4. W nierel again 🤪

 5. W odpowiedzi do

  Gdy GSW wrzucilo 4 bieg to cavs wyglądało ubogo. Jeśli kontuzje ominą GSW to pewne złoto. W końcu golden state 😀😀😀

 6. chciałabym by chłopcy w końcu odpoczeli, byli całe dnie razem w dormie, wspólnie spędzając czas, by się najedli, należy im się to

 7. W odpowiedzi do

  Ludzie popadli w PiSowska paranoje, dam sobie rękę uciąć, ze Radek otwiera komodę z dildokami a tam Kaczor leży i się śmieje.

 8. Patrząc na to jak wygląda aktualna sytuacja, zaczynam się zastanawiać czy oni mają w ogóle jakikolwiek plan "B". Coraz bardziej sytuacja przypomina tą ze Skorżą. Naobiecywali Koście fajne rzeczy, a skończy się grzebaniem w odpadach i czekaniem na łaskę. Minimalizm wszedł w nawyk.

 9. Great W KU!

 10. This kind of lecturer można kupić w pierwszym lepszym sklepiku z wykładowcami. Najlepiej w pęczku.

 11. Jan Parandowski - Książka jest prawdziwym symbolem pokoju, bardziej niż jakikolwiek z tych, który upragnionemu ideałowi towarzyszy w wyobraźni ludzkiej.

 12. 2v2 xb1 chall w//

 13. szukam dobrego adwokata w sprawie karnej przeciwko organom ścigania

 14. Miu-neee~ >w<

 15. Już to zauważyłem przy coverze do jubileuszowego The Flash, a teraz przy okazji Dark Nights: Metal 5#, że Tony S Daniel ma straszny problem z rękoma i ich perspektywą. Nie chcę tutaj się wymądrzać, bo sam takie problemy mam, ale trochę dziwi mnie, że ktoś to dopuścił w DC.

  Pokaż ten wątek