1. Zalety picia wody: - podnosi poziom energii, - pomaga zwalczyć nieświeży oddech, - wypłukuje toksyny, - pomaga w utracie wagi, - łagodzi zmęczenie, - pomaga w poprawie stanu skóry/cery, - reguluje temperaturę ciała, - zwiększa produktywność.

 2. 12 lip
 3. 13 lip

  ogolem powiem wam, ze osiegnelam to co wydawalo mi sie kompletnie niemozliwe. moze nie kocham, ale lubie siebie. akceptuje. posiadam wady, jak kazdy inny ale mam rowniez zalety, ktore chce jak najbardziej pielegnowac.

  Pokaż ten wątek
 4. 12 lip

  Zaufaj sobie i bądź świadoma istoty, którą jesteś, w pełni akceptując swoje wszystkie "wady i zalety"

 5. 13 lip

  29. Haruki Murakami "Na południe od granicy, na zachód od słońca" Muza. Ta książka, chyba jak żadna inna, wyłuszcza największe wady i zalety Murakamiego jako pisarza i to w dość zwięzłej formie. Można sobie przeczytać i dowiedzieć się czemu mam z nim miłość ;] .

 6. 13 lip

  I jak tu żyć, jeśli mam w sobie same wady i wiem, że muszę je zmienić na zalety.

 7. Chciałabym poznać wszystkie twoje wady i zalety

  Pokaż ten wątek
 8. W odpowiedzi do

  Na kursie trenerskim ominal kilka lekcji, tak samo jak na zajeciach z taktyki byl tylko jak omawiali zalety 3-5-2.😂

 9. W odpowiedzi do

  To są zalety noszenia odzieży patriotycznej.

 10. W odpowiedzi do

  ja wiem XDDDD ale wez moze sie uda zahaczyc o lodz nawet XDDDD SAME ZALETY

 11. ma to swoje zalety, kocham kiedy sobie słodko śpię, a tu nagle budzą mnie łapeczki obejmujące mój brzuszek i buziaczki w nos z słodkim "cześć pszczółeczko"

 12. W odpowiedzi do

  te wszytkie niby wady to największe zalety Jakiego a kamienic jest więcej zwrócone może 1 nie zaskarzona przez hgw czyli jej męża 😀

 13. cz.3: w arytmetyce …jeśli nie nauczyliśmy się obliczać dni naszych, abyśmy mogli doprowadzić swe serca do mądrości (Psalm 90 werset 12) i dodać do naszej wiary pozostałe zalety Chrystusowe (2 Piotra rozdział 1 wersety 5-9).

 14. Zalety prowadzenia walk w milionowym mieście: 1. Ty znasz teren, przeciwnik - mniej. 2. Ludność cywilna Twoją tarczą - musi umrzeć, ty przeżyjesz. Zabierasz jej żarcie. 3. W razie porażki spal wszystko, z czego może skorzystać wróg, i - sp...laj. Patrz pkt. 1.

 15. W odpowiedzi do

  Neymara bym dał w 11stce rozczarowań bo trochę więcej wymagam od gościa, który ma być liderem. Owszem, dryblował, ogromna determinacja ale fatalna postawa teatralna mocno przyćmiła jego zalety.