1. 7 paź

  Ogólnie dzisiaj jest mój pierwszy dzień więc macie jakieś porady typu jak zniwelować burczenie, jak powstrzymywać się od słodyczy i jak zrobić by inni nie zauważyli?

 2. 11 paź

  Hehs wysikałem się do umywalki 😂

  Pokaż ten wątek
 3. 10 paź

  halo potrzebuje porady:-)

 4. 11 paź
  W odpowiedzi do

  Bardziej praktyczne porady jak żyć Pani znajdą we współczesnych poradnikach i nowoczesnej edukacji. Nie bez znaczenia jest też tutaj moralność której w brakuje.

 5. Nie no o czym ja w ogóle mówię rodzice mnie nie puszcza idk spróbuje się zapytać ale powiem to w formie bardziej porady w sensie zapytam się mamy co by zrobiła jakby była na moim miejscu a nie w formie błagania o wyjście idk zobaczymy

  Pokaż ten wątek
 6. 8 paź

  Kochani, chcę coś zrobić z włosami jak już będę mieć hajsik i potrzebuję porady. Ankieta na dole a teraz photy żebyście wiedzieli jak wyglądam

  Pokaż ten wątek
 7. Naturalna pielęgnacja skóry dziecka (metody, kosmetyki i porady) -i-niemowle

 8. Dziś był dobry dzień na nagrania. 🎦 Obserwuj moje nagrania na funpagu AGENT DO ZADAŃ SPECJALNYCH a znajdziesz tu experckie porady agenta z 1️⃣8️⃣ letnim doświadczeniem i wyjątkowe oferty↗️:

 9. 8 paź

  Haha, najlepsze porady tylko u mnie

 10. Inspirowana stylistyką Shabby Chic kolorowa kolekcja indyjskich mebli orientalnych z litego drewna egzotycznego mango Holi już niedługo - wraz z nadchodzącymi dwoma dostawami z Indii, ulegnie rozszerzeniu o nowe modele dając nowy wachlarz możliwości w urządzaniu domowych wnętrz.

  Pokaż ten wątek
 11. Dlaczego storczyk nie kwitnie? Najczęstsze przyczyny -i-triki

 12. 12 paź

  Potrzebuję porady co do

 13. 13 paź

  Czy jest tu ktoś i nie śpi halko potrzebuje porady

 14. macie jakieś porady jak wywołać wymioty?