1. Na Twitterze działa podszywający się pode mnie fejkowy profil. Proszę o zgłaszanie. Fejkowy profil łatwo rozpoznać. W przeciwieństwie do oryginału (poniżej), hejter nie ma ptaszka.

 2. Oto jak wygląda wybór czasopism w business lounge LOTu. Prezesem LOTu jest Rafał Milczarski od stycznia 2016. Ciekawe w jaki sposób LOT zbadał preferencje podróżników. Czy z LOTu zrobił się PiS-LOT?

 3. A może grilowanie Polski miało właśnie zapobiec jej emancypacji w UE ? Podziękowania dla T(uska) & T(otalnej). Niedoczekanie wasze.

 4. Opinia Służby Prawnej Rady UE nt „Ram na rzecz praworządności”, ustanowionych przez Komisję Europejską, stwierdzająca w konkluzji, że są one niezgodne z Traktatem.

 5. A w Nowoczesnej ciągle o seksie

 6. W taka pogode co jest mróz śnieg wiatr to najlepiej to sie czują bezrobotni bo maja swiadomosc że nie musza wychodzic nigdzie marznac narażac się..to jest dla nich naprawde piekny okres...

 7. Od gumofilca do Koryta plus.

 8. Po raz pierwszy nie przyjęliśmy księdza po kolędzie. Nie mogliśmy. To byłby fałsz. Być może przyszedłby porządny człowiek, ale instytucja w dużym stopniu jest sparszywiała polityką. Jakbyśmy PiS wypuścili do mieszkania.

 9. 🇵🇱🇺🇳- Obecność w Radzie Bezpieczeństwa ONZ stwarza okazję prowadzenia globalnej polityki międzynarodowej - . ➡️

 10. nigdy w życiu nie potrafiłabym wybaczyć komuś zdrady dla mnie nie ma żadnego usprawiedliwienia dla takiej osoby

 11. Kiedy jedziesz samochodem i słuchasz smutnych piosenek i włącza ci się mood na udawanie że grasz w teledysku XDD

 12. Z projektu ustawy nowoczesnej: "Do korzystania z systemu poradnictwa świadomej prokreacji uprawnione są wszystkie osoby po ukończeniu 13. roku życia." W państwie, gdzie wiek zgody wynosi 15 lat. Miedzy 13 a 15 rokiem życia: sex, ciąża, aborcja i wszyscy do więzienia.

 13. "Mamy największą moc w Polsce ludzi którzy nasz kochają" NO TERAZ TO CHYBA JUŻ NIE XD

 14. .: mówił od dawna, że PiS jest centroprawicą w najgorszym tego słowa znaczeniu. Rząd pod narodowymi, katolickimi hasłami de facto przedłuża okres władzy liberałów. Być może otworzy to niektórym oczy.