1. WŁAŚNIE WZIĘŁAM SIĘ ZA TEORIE I PRZEZ TRZY GODIZNY AZ DO TERAZ OGLĄDAŁAM TELEDYSKI, TEASTERY ITD I AAAA WSZYSTKO STAŁO SIĘ PROSTRZE I W SUMIE TO JESTEM SZCZĘŚLIWA ŻE PO DWÓCH LATACH SIĘ ZA NIE WZIĘŁAM

  Pokaż ten wątek
 2. W pierwszej czwórce najlepszych strzelców mamy aż trzech graczy, związanych z piłką nożną byłego ZSRR ;) 🇺🇿Eldor Szomurodow - 🇮🇷Sardar Azmoun - 🇰🇬Witalij Luks - SSV Ulm I niech ich festiwal strzelecki trwa jak najdłużej 😉

 3. Tak AŻ TAK BARDZO MI SIĘ NUDZI W NOCY XDDDD

 4. Czemu mam wrażenie że nie mogę pisać semestralnego z matmy

  Pokaż ten wątek
 5. 16 sty

  Dwa poruszające obrazki z dzisiejszego dnia: * Poseł Kaczyński i jego świta demonstracyjnie spóźniają się na minutę ciszy ku czci Pawła Adamowicza. * Wiceprezydent Gdańska idzie z propozycją pomocy do matki Stefana W., zabójcy Adamowicza. Dwa światy.

 6. Z facetów to by było na tyle. Sorry.

 7. Pan Tomek Bocheński, wyrazy szacunku 👏 Jak zawsze, jedynka prostotą i pięknem zapadnie w pamięć

 8. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Wystarczy poczytać twoje wypociny z twita żeby twoja bajka straciła sens. Nienawidzisz PO i chcesz powiedzieć, ze uczestniczyłeś w ich prywatnych rozmowach ? Jako co?

 9. Słucham u klarenbacha pani z PSL.... dramat..., Bez mózg....

 10. Wy jak nikt inny uczycie mnie, jak ważna jest ciężka praca. Że połączenie wysiłku i pasji może dać niesamowite efekty. Staram się żyć w tym roku tak, bym mogła w grudniu spojrzeć na Was i szczerze powiedzieć: "Możecie być ze mnie dumni".

  Pokaż ten wątek
 11. jeśli nigdzie nie można znaleźć miki to na 99% leży w szafie

  Pokaż ten wątek
 12. Mam taka jedna mutualke, z która nie mam aż tak dużo interakcji, ale jest taka słodziutka i tak bardzo ja lubię. Plus może niedługo się zobaczymy

  Pokaż ten wątek
 13. W odpowiedzi do to i jeszcze

  No tak to wygląda:) Czasem moja krewna mówi, jak się już wpadnie głodny jak diabli, że "nie Wielki Piątek to można":)) Ja tam tradycyjnie w piątek i tak ser, ryba, pierogi, naleśniki itd. Tradycyjnie.

 14. Kiedy narzeczony kupuje Ci skarpetki z HP ze wszystkimi domami ale chowa resztę zostawiajac tylko Hufflepuff bo do tego domu przydzieliła Cię tiara 😒 ( wciąż uważam, że się pomyliła )

 15. Puchar wygrywa się na boisku, a nie w biurach!