1. . do podczas Komisji – ja do polityki przyszłam dlatego, żebyście z niej na zawsze odeszli

 2. I Prezes SN prof. Małgorzata Gersdorf wraca do pracy z urlopu, a prokurator Piotrowicz - gdzie? - w Radiu Maryja straszy ją odpowiedzialnością dyscyplinarną, czyli nawet pozbawieniem stanu spoczynku. Od władz PRL dostał Brązowy Krzyż Zasługi. Od państwa PiS dostanie złoty.

 3. Ja się nie zdziwie, gdy zobaczę jak w wiadomościach będą gadać o tym # 😂

 4. RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE RAVI W POLSCR RAVI W POLSCE RAVI W POLSCE-

 5. 17 lip

  Panie Pośle, czy poza posiedzeniami Sejmu w godzinach 8-16 przebywa Pan w swoim biurze poselskim? Jeśli nie ma Pana wtedy w biurze, to bierze Pan urlop?

 6. I mój ulubiony woonerf z ulubioną lodziarnią 😋🍦 Miłego popołudnia misie 😝

 7. boże zjadłabym gyros. z n o w u

 8. W Neapolu można już kupić ... papier toaletowy z wizerunkiem CR7 😏

 9. ukradłam i w sumie to po co skoro pewnie nikt tego nie zrobi XD

 10. Każdy musi podjąć decyzję. Czas, kiedy zasłanialiśmy się tym, że jestem tylko w pracy i wykonuję tylko polecenia przełożonych minął. Każdy musi podjąć decyzję.

 11. ravi będzie w warszawie???? RAVI BĘDZIE W WARSZAWIE????? JEZU RAVI BĘDZIE W WARSZAWIE!!!!

  Pokaż ten wątek
 12. moje simsy z 20 tysięcy i malutkiego domu z jednym pokojem osiągneli maksymalny poziom kariery, kupili dom za ponad 100 tysięcy z najlepszymi meblami i dalej zostało im ponad 100 tysiecy na życie, maja dziecko i super im się układa, jestem z nich dumna.

  Pokaż ten wątek
 13. Dziś na ukojenie nerwów zrobiłam roladki z cukinii nadziewane podlane oliwka z dodatkiem octu balsamicznego z Modeny z odrobiną mego serca

 14. Dawno nie byłam w , ale Park Szymańskiego jest super! Latem najlepiej rowerem🙂