1. 16.01

  Czyli kurator 128 letniego właściciela kamienicy był dyrektorem biura prawnego SKW za czasów PO? Tak po przypadkiem? Kolejny gol w bramce Platformy strzelony przez PiS

 2. Dla porządku informuję, że żegnam się z każdym kto rozpowszechnia antysemicki syf w zasięgu mojego wzroku na TT. Dzisiaj sobie nieopatrznie poczytałem o "garbatych nosach" w polskiej polityce i widzę tu niezłą grupkę pojebów.

 3. O. MÓJ. BOŻE. W KOŃCU AWWWW ❤❤❤

 4. Szukam i szukam choć jednego w pełni prawdziwego zdania oznajmującego 🤔🤔😂😂

 5. Panie Marszałku kiedy pod obrady wróci Ustawa o penalizacji banderyzmu? PAD już dawno wrócił z Ukrainy, co jest teraz powodem zwłoki?

 6. A jakie tak w ogóle nazistowskie gremium przydziela obserwujących? Bo kto to widział żeby w XXI wieku taki Krysztopa miał o tyle razy więcej niż prawdziwy dziennikarz "der Polskapresse" [czy jak tam się to czyta, Buła?;)

 7. Obecność to w tych czasach najlepsze,co można dostać od drugiego człowieka.

 8. Akcja „Powiatowe Ferie - Zima w Lesie” organizowana jest od 2010 roku przez Powiat Warszawski Zachodni oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lesznie. Partnerem jest Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach.

 9. czy ktoś chciałby ze mną ćwiczyć? idk w tym sensie że mowić swoje postępy pilnować się wzajemnie motywować itp pls potrzebuję motywacji nie chcę się znowu poddać

  Pokaż ten wątek
 10. Wzielam za maly talerzXDDDDD Zeby nie było ze wiecznie to samoXD Kasza pęczak (jest jeszcze pod warzywami), gotowane brokuly i kalafior, piers z kurczaka na parze i puree z marchewki🌻

 11. Czy kurwa nie możemy w końcu szanować się na wzajem? Nie wyzywać nie aatakowac i nie hejtować? Nie potraficie uszanować kogoś zdania to dlaczego ktoś ma szanować wasze? Proszę was ogarnijcie się Jak was ktoś wkurza , nie podoba się tweet to blokujcie lub wyciszcie i tyle

  Pokaż ten wątek
 12. Najlepsze życzenia dla z okazji urodzin 🎂💐🙂

 13. Podobnie kłamstwa rozpowszechniano w sprawie spotkania NATO: miało się nie odbyć w Warszawie a się odbyło,prezydent Obama przyjechał i ,generalnie,był sukces. Talkie kłamstwa służą nakręcaniu tzw.pożytecznych idiotów.

 14. Po serii dzisiejszych brawurowych wpisów z jeszcze większą uwagą wsłuchiwać się będę w wizje Wałęsy co do przyszłości politycznej Europy i świata.

 15. W odpowiedzi do

  nwm ja się uczę niemieckiego sama i miałam takie słowo w książce XD niemiecki to nadal obrzydliwy język nienawidzę