1. Prezydent Moon powiedział, że rozpoznał Jeongguka i Seokjina z "Let's Eat Dinner Together". Powiedział, że nie pamięta wszystkich imion, ale pamięta Jeongguka, Seokjina i Namjoona. Potem Seokjin powiedział "Chcę wykorzystać tą szansę, by zapytać o selfie"

 2. ominelam 500 dni z junhyungiem ostatnio wiec chciałam tylko napisać, że kocham tego starucha najmocniej na świecie, jest on jedna z ważniejszych dla mnie osób i może nie jestem blisko niego jak kiedyś to wciąż kocham go całym moim sercem, a nawet mocniej

 3. namjoo jest taka piękna.. normalnie slow mi brak jak na nią patrze i aż płakać mi się chce bo w-wow.. jej uroda jest po prostu nieskazitelna, niesamowita, zapierająca dech w piersi, nierealna, nie do wyobrażenia, namjoo to anioł zesłany z niebios przysięgam

 4. Jesteśmy w stanie pokonać wielkie odległości, by spotkać charyzmatyków, znanych ludzi, utalentowanych muzyków. A prosta wyprawa do kościoła, doprowadzi mnie do spotkania z Tym, który udzielił ludziom tych wszystkich darów? A więc ,chwilowe poruszenie czy codzienna obecność ???

 5. Panie, Ty dla nas byłeś ucieczką * z pokolenia na pokolenie. Zanim narodziły się góry, † nim powstał świat i ziemia, * od wieku po wiek Ty jesteś Bogiem. Obracasz w proch człowieka * i mówisz: "Wracajcie, synowie ludzcy".

  Pokaż ten wątek
 6. 13 paź

  Policjantki i policjanci to nie są dziewczyny i chłopcy do bicia! Dla tych nielicznych, co mają wątpliwości „kto kogo prowokował w Lublinie” jeszcze lewitujące krzesło. Podobnie jak samorzucające się kamienie, samopryskający gaz itp. Na to zgody kierownictwa Policji nie ma!

 7. 3973 W SOLANO DR

 8. Tak bardzo nie mam dzisiaj siły na szkołę

 9. kiedyś na torcie urodzinowym miałem taką różę z lukru i dobra byla

  Pokaż ten wątek
 10. Ludzie np. z Podkarpacia masowo zapisują się do rejestru wyborców w Małopolsce - zauważa prezydent Krakowa Majchrowski i podkreśla, że to nieuczciwe. A jakie ma być? Przecież to PiS. Jeśli ma wygrać, to cwaniactwem, kłamstwem, manipulacją. W Warszawie też przybywa „mieszkańców”.

 11. Jeśli dziś poniedziałek, to wygrywa w kolejnym sondażu. Tym razem dla . 😊

 12. 1952 / 66 LAT TEMU Przed Najwyższym Sądem Wojskowym w Warszawie stanęło 4 oficerów lotnictwa, z których 3 walczyło w czasie II WŚ w bitwie o Wielką Brytanię; wszyscy oskarżeni zostali przez komunistyczne władze o działalność konspiracyjno-szpiegowską i skazani na karę śmierci.

 13. ariana & pete zerwali nie będę udawać ze jest mi przykro właściwie to przeciwnie bardzo się cieszę i jestem dumna z ariany ze zrobiła taki krok nawet jeśli to nie ona zerwała anyways wznoszę toast za to piękne wydarzenie🍸

 14. Komunikat - Przywrócony został kontakt przez Skype z Polskimi Mediami Niezależnymi, dziennikarzami śledczymi i Piotrem Moskwa

 15. owsianka z truskawkami, bananem i maselkiem orzechowym💛