1. W hołdzie ofiarom Powstania w Getcie Warszawskim, na znak naszego bólu i wstydu, placówki dyplomatyczne Republiki Federalnej Niemiec w Polsce opuściły dzisiaj flagi do połowy masztu.

 2. 18 kwi

  ARKADIUSZ MILIK!!! 🔥🔥🔥 Polak 🇵🇱 strzelił gola na 3:2 w meczu SSC Napoli v Udinese Calcio. Brawo ! 👏 🇮🇹

 3. na kuckach a jedna z mam: „Adrian chce coś powiedzieć” 😶

 4. Azari z rana jak kuwa płachta na byka ,ale ,że to piątek,jestem jak Fernando 😆 "Relacje z Polską zależą od decyzji Trybunału w sprawie ustawy o IPN. Na razie wstrzymujemy niektóre działania" "...wstrzymują niektóre działania..." Grożą terroryści walnięci 🤦🏼‍♀️

 5. Protestujący obnażają hipokryzję prez.Dudy. Przyjechał aby ocieplać swój wizerunek a dostał mocną lekcję odpowiedzialności za słowa z kampanii.

 6. ja serio rozumiem ze moze wam sie nie podobac ntltc aleXD to nowa era ariany, JEJ OSOBISTA i skoro ona jest z tego dumna, a jest widocznie skoro nam to pokazala:-) to darujcie sobie komentarze ALE GOWNO, WOLE DW. to sobie sluchaj dw, bo nikt ci nie kaze sluchac tego, ale+

  Pokaż ten wątek
 7. 18 kwi

  Premier złożył wieńce w Krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów na Grobie Pary Prezydenckiej oraz pod sarkofagiem Marszałka J. Piłsudskiego w .

 8. kiedy taehyung śpiewał all of me odwrócił się do jungkooka i śpiewał do niego, a kook dołączył harmonizując się z nim, moje życie zostało polepszone, nawet john legend polubił tweeta z filmikiem, dajcie im duet błagam

 9. Przesyłam Państwu dużo dobra z samochodu służbowego marki Kubelwagen (testowanego na małpach) ❤️😂

 10. Prezydent jest w sejmie, rozmawia z protestującymi tam niepełnosprawnymi i ich opiekunami

 11. zostało już zaopiniowane przez BAS i Komisję SPC, jednak przew. Komisji Polityki Społ i Rodziny p. Borys-Szopa mówi mediom, że czeka na kolejne opinie. Jako Komitet wystąpiliśmy o dokładne info, jakich opinii potrzebują posłowie, aby przestać zabijać dzieci

 12. od dawna żaden polityk nie zderzył się z rzeczywistością tak, jak PAD dzisiaj, gdy matki niepełnosprawnych przed kamerami odtworzyły mu w Sejmie jego własne słowa o tym, że "opiekujący się niepełnosprawnymi to bohaterowie, którym państwo musi pomagać". tylko czy coś może?

 13. Nic mi nie wiadomo, żeby premier Morawiecki miał spotkać się z protestującymi rodzicami w Sejmie. Sprawą zajmuje się minister Rafalska.- Jacek Sasin w .

 14. Libero Katowice i Galeria Młociny - zgrany duet ponownie na najważniejszym wydarzeniu na rynku centrów handlowych. Targi w filmowym skrócie. Zapraszamy!

 15. jadę do Julki ale nie mam w sumie pewności że już nie śpi 😂

  Pokaż ten wątek