1. I D O L A T R I A !

 2. wkurwia mnie jak ludzie wpychają nosa w nie swoje sprawy, i mean oglądam sobie jak człowiek jutubka na telefonie przyjaciela bo spał, a mój się ładował a koleś do niego pisze i pyta 'co tam wywinąłeś z anką w łóżku?'

 3. YeezySzn

 4. "PiS nie wystawia kandydata w Gdańsku, a i ja postanowiłem zrezygnować ze startu w tańcu na lodzie podczas najbliższej Olimpiady"- oświadczył Roman Giertych. Z powodu urazu kończyn nasz internacjonał nie wystąpi też na Wielkiej Pardubickiej. To wielka strata dla polskiego sportu!

 5. A jak napiszę: "kiedyś zdarzało ci się nie okazywać niskich zasobów twojego umysłu I wiedzieć o czym piszesz", to też będzie to mowa nienawiści?

 6. jak nie usne to obejrze odcinek hannibala a jak usne to usne

 7. jutro a w sumie dzisiaj dwa kolosy a ja jestem najebana w trzy dupy

 8. kupiłam całą serię pj w tych starszych (ładniejszych) oprawach, czemu ja to sobie zrobiłam, nie mam pieniędzy a zaoszczędzone muszę odkładać na nowe mieszkanie XD

 9. W odpowiedzi do

  No... czyli musiałabym zapić litrem soczku. A potem chce się siusiu. I trzeba wstać. 🤣

 10. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Mogl spokojnie zabic lub zranic 5 osob. I uciec. A nie zrobil tego.

 11. Jeśli matka zabójcy informowała państwo o zagrożeniu, a państwo nie zadziałało we właściwy sposób, to dziś możemy naprawdę mówić, że jest to państwo teoretyczne, bez procedur, pełne bałaganu i tumiwisizmu. Od ponad trzech lat jest to jednak państwo PiS. Kiedy dymisje i naprawa?

 12. W odpowiedzi do

  jak znajdę to ci spillne wait a minute

 13. W odpowiedzi do