1. 15 sty

  teraz czeka mnie ciężki wybór: sen vs język angielski

 2. W odpowiedzi do

  Oczywiście o tym trzeba pamiętać, ale również trzeba pamiętać o portretach wiszących na szubienicach, o dzieleniu Polaków i Polek na gorszy i lepszy sorty.

 3. 14 sty

  1. Chcesz chłopaka czy batona? 2. Chcesz znajomych czy kanapkę? 3. Chcesz słyszeć komplementy czy pączka? 4. Chcesz ładnie wyglądać czy kebaba? 5. Chcesz czuć się dobrze czy czekoladę? Wybór zależy od Ciebie

  Pokaż ten wątek
 4. stream love scenario/killing me/bling bling/im ok nw wybor macie kurwa

  Pokaż ten wątek
 5. 15 sty

  to jest naprawdę pozornie ciężki wybór xD a pozory mylą xddd

 6. 12 sty

  Jedyny słuszny wybór 👌😅

 7. Rachoń albo abonament - wybór należy do Prezesa

 8. 11 sty

  Fotorelacja z prezentacji książki "Zbigniew Herbert. Wybór poezji" ze wstępem i w opracowaniu prof. dr hab. Małgorzaty Mikołajczak. Trudno zejść na ziemię po niezwykle klimatycznym wieczorze z poezją! Wiersze czytał Andrzej Nowak.

 9. Tylko ja widzę problem z tym, że mają wybór lepszy niż w szpitalach? Plus pewnie nie płacą za to... takie pytanko jest. Konsole zapewniacie?

 10. 15 sty

  Elegancki i ergonomiczny fotel biurowy Viden. Dzisiaj dalej w nawiązaniu do kolorystyki Pantone Della Robbia Blue. Smukły i elegancki kształt fotela Viden posiada również szeroki wachlarz w zakresie ergonomii.

 11. 15 sty

  Czy ten wybór może już kogoś zabić? — tak/nie

 12. 11 medali Polek i Polaków na arenie międzynarodowej w 2018 roku! Plażowe podsumowanie sezonu:

 13. W odpowiedzi do

  Za hotel szanuję pamięć i wybór 🌹

 14. 9 sty

  Sklep Indolin International oferuje szeroki wybór produktów z kategorii w przystępnych cenach. Sprawdź naszą ofertę. Telefon: +48 881777775 sklep@indotarp.pl / bok@indotarp.pl 📍 17B Ludwinowska , 02-856, Warsaw, Poland