1. Kownacki pytał Rostowskiego kiedy był w Petersburgu i czy w tym okresie był tam Putin. No czy nie kretyn?

 2. P Marszałku,czy na agresję i demonstrac łamanie prawa przez poselską lewacką bandyterkę nie ma sposobu ? Ich publ pogarda dla demokracji,dla instytucji państwa,Sejmu,szarpania ze Strażą Marsz demoralizuje opinię publ Dość bezkarności poselskiej chuliganerii

 3. Robimy jeszcze jeden dzien czy macie dosc? 😂😂

 4. -Czy był Pan na Wschodzie? No nawet kurwa tego nie wiedział😂

 5. Czy Premier Morawiecki wytłumaczył już Posłance Pawłowicz na czym polega Program 500+. Ktoś coś?

 6. Czy minister Parafianowicz nadzorujący działania urzędów skarbowych względem był funkcjonariuszem kiedy pełnił funkcje ministra?

 7. Służby zatrzymały dziś ważnego polityka PiS z pomorza (wyrzucony już z partii) pod zarzutem udziału w grupie, która wyłudziła 7 mln. VAT. Czy tą sprawą też zajmie się komisja śledcza ds. VAT?

 8. A któż to siedzi w namiotach pod Sejmem? O proszę, twarze znane z zakłócania spotkań z mieszkańcami ... Zawodowi bojówkarze. Ciekawe czy wiedzą przeciwko czemu dzisiaj przyjdzie im protestować 😆

 9. i palec Przewodniczącej, który odbiera głos świadkowi wyłączając mu mikrofon. Czy to jeszcze przesłuchanie, czy już tylko kampania wyborcza?

 10. słyszeliście o tym, że jakiś grzyb czy inna zaraza zaatakowała bananowce i jak naukowcom nie uda się tego wytępić to bananowce wymrą i nie będzie już bananków? :O

 11. 17 lip

  Czy ktoś wie co konkretnego robią (nad czym pracują) obecnie w rządzie Beata Szydło i Beata Kempa?

 12. Tak, seks jest fajny, ale czy kiedykolwiek spędziłeś godzinę na szukaniu piosenki, z której pamiętasz tylko jedną linijkę tekstu i w końcu ją znalazłeś?

 13. Czy na noc zabiera biurko z do domu?

 14. 17 lip

  Zgaduj zgadula: Morozowski czy Tuleya? Tuleya czy Morozowski?

 15. Mam teraz nie lada zagwostkę, czy składać dokumenty na UMCS w Lublinie czy czekać na wyniki rekrutacji na UEK w Krakowie?