1. To jest niezła maszynka: najpierw Duda bezprawnie (co potwierdził SN) ułaskawia Kamińskiego przed wyrokiem, potem PiS niszczy TK i tworzy „TK” z dublerami, wreszcie niekonstytucyjna Przyłębska ogłasza, że Duda miał prawo zrobić to, do czego nie miał prawa. Państwo w państwie.

 2. 16 lip

  John McCain: Helsinki to jedno z najbardziej haniebnych wystąpień prezydenta USA. Szkody wyrządzone przez naiwność i egotyzm prezydenta Trumpa i jego sympatię dla autokratów są trudne do wyliczenia. Żaden z prezydentów nigdy nie upokorzył się tak podle przed tyranem.

 3. 🔥 Palimy się do gry! 🔥 Okładka Programu Meczowego na Cork City FC. Fot.

 4. Vincent w wypowiedzi wstępnej już nawiązał do Konstytucji i TK, usiłując przejąć inicjatywę. ale Przewodnicząca szybko go zgasiła: "Pan minister wyjdzie potem i zrobi konferencję, a teraz wróćmy do tematu!" ;)))

 5. Zastrzeżeń do protokołu ze Zgromadzenia Narodowego z 13 lipca nie można było przyjąć, ponieważ mogą być one zgłaszane do dyskusji podczas debaty (art 176 ust. 5 Regulaminu Sejmu), a debaty nie było – nad orędziem prezydenta takiej się nie przeprowadza (art 140 Konstytucji)

 6. Poziom zaufania sympatyków PiS do rządu tej partii zaczyna być ujemny

 7. Czesi regularnie piją piwo do śniadania. Szalony naród. Albo ja jakoś tak trafiam.

 8. "Chodźcie, przystąpcie do Kościoła i będziecie mogli przystępować do Komunii nawet siedem razy w tygodniu. W innych wypadku - nie" (kard. Arinze do protestantów chcących przystępować do Komunii w Kościele katolickim).

 9. To prawda że w Norwegii fiordy jedzą z ręki. Trochę podobne do naszych wróbli

 10. Informujemy o uruchomieniu nowoczesnego systemu obsługi w PFRON osób z dysfunkcją narządu słuchu, za pomocą aplikacji mobilnej MIGAM. Zachęcamy do obejrzenia materiałów.

  Pokaż ten wątek
 11. 5 odcinek S: Mamo, przyszłam! Ale już muszę iść, bo mam jedną pracę do wykonania. Mamo? M: Płaczę ze śmiechu! N: Czekaj, ja prawie dostałem ataku serca! I co później? C: Powinniście mnie zobaczyć... Przez kilka godzin rozmawiałem po angielsku ale -

  Pokaż ten wątek
 12. Jeszcze chwila, a głównym zajęciem tzw. sędziów stanie się demonstrowanie obsesyjnej nienawiści do PiS-u i do narodu polskiego.

 13. Johny Rostowski produkuje się w kuluarach sejmowych w temacie afery SKOKu. Brejza musi być usatyswakcjonowany 😂😂

 14. Dzieńdoberek mam nadzieje, że wszystko z wami gud i dotarliście do swoich domów

 15. A na do "Nam zależy na tym, aby przestępcy byli w więzieniach"