1. OGŁASZAMY URODZINOWY GIVEAWAY! W poniższych screenach zasady i nagrody. Prosimy o tego tweeta. 2 osoby wygrywają i mogą wybrać sobie po 2 nagrody. Czas do 28 lipca :)

 2. W fotografii dobry zoom jest nie do zastąpienia.

 3. Ławy PiS i rządu podczas trwającej w Sejmie debaty o Sądzie Najwyższym. Nie ma lepszego przykładu pogardy dla państwa prawa.

 4. Marszałek Ryszard Terlecki do posła Szłapki ... "Nie wiem jaką Pan szkołę skończył, ale to ujma dla niej". Bingo👍

 5. Czuję się jak w fanfiku, bo stara się o mnie bad boy i grzeczny chłopiec i oni caly czas o mnie rywalizują XD Jeden udaje takiego niedostępnego, ale jak przy nim jestem to mruczy, a drugi go aż płacze jak go po włosach nie pogłaskam Mówie o swoim kocie i psie ofc

  Pokaż ten wątek
 6. Ludwik Dorn rzucił właśnie dla opozycji - żeby wszyscy jednocześnie próbowali wjechać samochodami na teren Sejmu i odmówili poddania się kontroli (do czego mają pełne prawo). Efekt? Blokada kawałka centrum Warszawy i dla marszałka Sejmu.

  Pokaż ten wątek
 7. żyję sobie już 20 lat 20 lat = 240 miesięcy 20 lat = 7 300 dni 20 lat = 175 200 godzin 20 lat = 10 512 000 minut 20 lat = 630 720 000 sekund lol, czas umierać XD

 8. Gdy miną deszcze i nastąpi czas plażowania ..😊😊😊

 9. Podobno Louis przerwał Simonowi kiedy był wredny dla uczestnika.

 10. mówcie sobie co chcecie, ale dla mnie takie zdjęcia to sztuka.

 11. Dostałem ostatnio tysiące (kilka tysięcy!) wezwań, apeli i przynagleń do zakładania nowej partii politycznej. To już nie chcecie aby ktoś im patrzył na ręce?! Nie chcecie reporterów, komentatorów, dziennikarzy? Ja się nie nadaję do polityki! Ja jestem od roboty dla Mojej Polski!

 12. Posłanka Scheuring-Wielgus wwiozła wczoraj na teren sejmu w bagażniku Pawła Kasprzaka i Wojciecha Kinasiewicza. Za takie zachowanie odebrać immunitet i wywalić z Sejmu ! Ona stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa ! Następnym razem może wwieźć nawet materiały wybuchowe 😠

 13. Premier w Sejmie przypomina jak koalicja PO-PSL gnębiła polskich rolników różnymi karami i grzywnami. Reakcja posłów PO? Butny śmiech. To idealnie oddaje istotę rządów PO-PSL: jedna wielka pogarda dla ludzi. Premier: "Ale proszę się nie śmiać! To jest smutne!"

 14. Już niedługo rolnicy będą mogli sprzedawać swoje płody i przetwory bez żadnych opłat do kwoty 40 tyś zł bez pośredników. Bardzo dobra wiadomość dla Polaków.

 15. dla mnie ta momo nie jest straszna, ale guys pls nie retweetujcie tego, bo różni są ludzie i różnie reagują na takie rzeczy. niektórych to śmieszy, a niektórzy mogą nawet dostać ataku paniki więc zachowajcie prosze resztki ludzkości i przestańcie to wszędzie udostępniać, dziękuję