1. 17 lip

  wypadłam z wanny i pierdolnelam tyłkiem o podłogę

  Pokaż ten wątek
 2. Wymieńcie 5 zawodników , których cena jest niedoszacowana i w związku z dobrym kalendarzem mogą odpalić i solidnie wzrosnąć przed pierwsze 4 kolejki 🤔 Dla mnie Fabian (akurat kalendarz słaby, ale cena promocyjna), Cedric, Ramsey, Martial i Lamela (jeżeli Ci dwaj będą grać).

 3. 18 lip

  Taehyung w erze war of hormone zawsze wali mnie solidnie po mordzie, ale nie narzekam, jest cudownie

 4. 17 lip

  Koniec nadużyć wielkich koncernów budowlanych, które nie płacą podwykonawcom za wykonane prace, mimo że same otrzymują za nie olbrzymie pieniądze od państwa. Wideo z konferencji:

 5. 16 lip

  📷 • Nowe zdjęcia Ashley wykonane podczas na stoisku Olay.

 6. 14 lip

  Chce wejść kiedyś do wanny i stać się syreną

 7. 18 lip

  „Zachód słońca na horyzoncie”Zdjęcie wykonane z Góry Biakło okolice Olsztyna pod Częstochową - nazywana jest także Małym Giewontem.

 8. 10 lip

  Zdjęcie wykonane aparatem fotograficznym

 9. 18 lip

  NIK o wydatkach obr. 2017: "nie zostały wykonane wydatki obronne wg ustawy, wskaźnik 2% PKB nie został osiągnięty, źródłem tego jest kwestia zakupu samolotów - ta kwota zaciążyła - nastąpiło to w wyniku braku odpowiedniej współpracy między MinFin a MinObr"

 10. 12 lip

  still uważam, że drugi comeback bangtanów w tym roku, to za wiele i powinni sobie trochę odpuścić oraz solidnie odpocząć, wiecznie pracują, zaraz ruszy trasa i jeszcze to? to stanowczo za dużo, a zdrowie chłopaków jest najważniejsze, przeraża i martwi mnie to wszystko

 11. 12 lip

  wezcie tych menadzerow pierdolnijcie ode mnie w leb ale tak solidnie

 12. 14 lip

  [INFO] BTS wydadzą album specjalny pod koniec Sierpnia! Album prawdopodobnie będzie zawierać 2-3 nowe piosenki, lecz nie będzie promocji. Nowe piosenki zostaną wykonane dopiero podczas światowej trasy. cr.

 13. 15 lip

  Zadanie: unieruchomić demona. Status: wykonane z powodzeniem.

 14. 17 lip

  zdjęcia wykonane tuż przed tragedią part 1 dragony na 19 lvlu to nie był dobry pomysł

 15. 11 lip

  📷| Cudne zdjęcia Luke'a z koncertu w Irving Plaza wykonane przez Keri Dolan 💞 /K