1. 11 sty

  39. Wszedł Ci ktoś kiedyś do łazienki, kiedy robiłaś coś zwykłego (malowanie się, mycie twarzy itd.) i zaczął sobie jak gdyby nigdy nic sikać?

  Pokaż ten wątek
 2. 13 sty

  ta dieta jest skuteczna??

 3. do johna mam taki szacunek że jego imię piszę z małej litery

 4. Majka gowniaro wylaz z łazienki

  Pokaż ten wątek
 5. Jak ja mam pić 2l wody dziennie, gdy już przy 1l chodzę co chwilę do łazienki XDDD

 6. 12 sty

  🇵🇱Cześć! Z powodu małej ilości znaków na twitterze, musiałem użyć TwitLonger`a. Znajdziesz tam kilka słów na temat głosowania zarówno w języku angielskim jak i polskim :) Miłego wieczoru!

 7. Aha moj brat wepchnął się do łazienki :))

 8. 15 sty

  Potrzebuję małej pomocy a nie ma mi kto pomoc:(

 9. 15 sty

  nie mylcie Małej Mi (ruda, trochę wredna) i panny Migotki (dziewczyna Muminka)

 10. sehun x - kilka razy przypadkiem wszedł ci do łazienki podczas twojej kąpieli i równie przypadkowo następnie wylądował z tobą w łóżku, - jest uzależniony od twoich ust, - wie co robić, by dać ci mnóstwo przyjemności, - często proponuje ci nowe rzeczy w łóżku

  Pokaż ten wątek
 11. 12 sty

  Jak iść się umyć po cichu po 1 skoro za ściana łazienki są odrazu rodzice

 12. 15 sty

  Serdecznie witamy na profilu Asepta! Specjalizujemy się w produkcji dermokosmetyków. W naszej ofercie znajdziecie między innymi do twarzy, włosów i paznokci. ASEPTA to przyjemna i skuteczna ! Zapraszamy:

 13. 11 sty

  35. Kiedy idziesz załatwić swoje potrzeby fizjologiczne, mówisz, że idzisz do łazienki czy toalety? W sytuacji, kiedy masz ubikację w łazience, a nie dwa osobne pomieszczenia.

  Pokaż ten wątek
 14. 11 sty

  Jak to działa nie mam dekoltu nikt nie zaczepia spokój. Założę bluzkę z dekoltem i spotykam takich ludzi: 1. Arab bo pani ładna chodźmy na kawę 2.Facet z metra-czyszcze aparat językiem bo pani mnie zaprasza do łazienki ja chętnie 3.Facet w teatrze obok którego siedzi żona +...

  Pokaż ten wątek
 15. Wybudowanie łazienki via