1. . w skomentował ostatni film opublikowany w mediach społecznościowych – liczę, że pani Gajewska przyjdzie do pana do studia i Polakom wyjaśni, czy ona miała na myśli grożenie, że ludzie będą mordowani za platformy?

 2. 20 kwi

  Co rząd i myślą na temat projektu budowy hali widowiskowej na błoniach Stadionu Narodowego, który dziś zaproponowałem? Mam nadzieję, że współpracować w tej kwestii😀

 3. Dlaczego PiS nie wpadł jeszcze na to, żeby rozdać flagi RP i Konstytucje? Straż Marszałkowska wywlekłaby ich od razu za szmaty i wpisała na czarną listę 🤔

 4. Chyba ważne. Najbardziej znane pismo na świecie poświęcone tematyce stosunków międzynarodowych - czyli "Foreign Affairs" - w najnowszym numerze (maj-czerwiec) pyta, "Czy demokracja umiera?". Ivan Krastev przyjrzał się Polsce i odpowiada: "Tak, w Polsce umiera".

  Pokaż ten wątek
 5. Szydło plecie zaklamane pisowskie slogany.Ciekawe czy jest wierzącą marionetką Kaczyńskiego czy cyniczną? Na co stawiacie?

 6. W odpowiedzi do

  Chcesz mi to wysłać na dm?

 7. Momoland na ba?? Hmm...

 8. the more na nagtitipid ka, the more na napapagastos ka! bat ganon?

 9. Co mnie tak wzięło na tweetowanie? XD

 10. W odpowiedzi do

  Właśnie mi mówią na , że w tym tygodniu podejmie decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Czyżby Chiny?

 11. W odpowiedzi do

  Czy spala jekjegos Polaka na stosie z tej okazji ?

 12. wala na ba xixi x jungwoo? ma shipp ><

 13. W odpowiedzi do

  Z 19 miliardów też? Pozatym prawda jest taka że ta kasa z OFE była na moim koncie a teraz gdzie jest? W czarnej dupie,zajumał ryży.

 14. A składki na ZUS Pani płaci 43% tyle co inni? Ale szczerze proszę