1. Jerzy Urban ubiera się już, by wziąć udział w wyborach. A Ty? --------------- Uprzedzając pytania: to nie jest fake - zdjęcie jest autentyczne.

 2. Nie uwazacie ze zestawianie Piatka z CR to troche przesada? Sadze ze media robia mu krzywde. Po sezonie bedzie mozna go zestawiac porownywac czy oceniac nie po paru kolejkach, Serie A to maraton to ze ktos zrobi sprint na starcie nie znaczy ze dobiegnie w czolowce;)

 3. Ale to jest zadziwiajace ze hejtujesz kogos, wyzywasz a jednak masz jego zdjecia na konputerze wow nie szkoda ci miejsca?

 4. Jeśli używasz i słuchasz Przerwy na Żądanie EXTRA to mógłbyś dla mnie zerknąć czy to działa? ;) Podziękowania dla za ogarnięcie tematu

 5. Dzisiejsi rywale nie zremisowali na stadionie we Wrocławiu od sezonu 1974/75. Jakie będzie rozstrzygnięcie tym razem? 🔔 0:0

 6. Dziś jest 20 października. Sezon świąteczny w sklepach można oficjalnie uznać za otwarty. Czy "Last Christmas" już puszczali?

 7. Polaki odzyskaly niepodległość i zaamartwiaja się przyszłością świata😂 Jak te biedne amerykany albo Francuzy tyle czasu na wolności radę dają?😂

 8. Odrobina gramatyki? Świetny pomysł.

 9. Co się dzieje właśnie?

 10. Skąd wgl informacja, że już 23 października RM wydaje mixtape? No bo tak playlista Jest, ale nie była ujawniona data chyba?

 11. Czego nie zobaczysz w żadnych miediach, kilometrowe kolejki zwolenników Trumpa na wyborcze wiece. To było zarejestrowane wczoraj w Arizonie, ludzie stali po 4 godziny żeby się dostać do środka. Często tysiące ludzi stoi na zewnątrz hali sportowej i biwakuje razem. Kiedy tak w RP?

 12. Kończy się trasa? Dropnę wam mixtape 2.0 na mordy. Nie ma przerwy w państwie rządzonym przez Kim Namjoona

 13. czy na psychologii kiedykolwiek mi sie przyda potencjał spoczynkowy komórki albo definicja pompy sodowo-potasowej? ja sądzę że nie a i tak to gówno muszę umieć