1. Moja klasa na wf dzieli się na kilka grup : Grupa 1 - Cały czas ćwiczą, rzadko opuszczają lekcje wf. Grupa 2 - Raz na jakiś czas ćwiczą. Grupa 3 - Przychodzą posiedzieć, lub mają zwolnienie. Grupa 4 - Wf? Nie uznaje takiej lekcji.

 2. WYOBRAZCIE SOBIE JAK PIEKNIE BY BYŁO JAKBY ED NA SWOIM SLUBIE ZAŚPIEWAŁBY PERFECT???? TO BYŁO BY COS PIĘKNEGO

  Pokaż ten wątek
 3. Nikt PiSowi nie da tyle, ile da PiS. Podejrzany o korupcję Stanisław (z PiS), został obroniony przez partyjnych kumpli z PiS. Jak na to zareagował?

 4. 2040 ROK, HOMOSEKSUALIŚCI PRZEJĘLI WŁADZĘ NAD ŚWIATEM. HETEROSEKSUALIZM NA WYMARCIU. W POLSCE SEBEK Z KARYNĄ PRÓBUJĄ BYĆ OSTATNIĄ OSTOJĄ NORMALNOŚCI. ŻYJĄ W LESIE, ON POLUJE I RZADKO SIĘ MYJE, ONA GOTUJE I RODZI SAMYCH HOMOSIÓW. CIĄGLE PYTAJĄ BOGA 'DLACZEGO?'. NIE MA ODPOWIEDZI.

 5. Wie ktoś gdzie można obejrzeć zabiłem moją matkę?

 6. Pomoże mi ktoś wybrać zdjęcie na instagrama?

 7. Słuchajcie jest tak-jesteście na bezludnej wyspie i już was ręka boli😂gdy nagle z węgła wydobywają się-i teraz pytanie która z tych pań okaże się najbardziej atrakcyjna(oczywiście po pewnej dawce napojów znieczulających)?

 8. Czy kurz już opadł i można bezpiecznie dolać oliwy do ognia?

 9. ktoś chętny z Jezusem dziś na wzajemne modlitwy na imprezie katolickiej?

 10. Ciocia poprosiła mnie, żebym narysowała rysunki do przedszkola, macie jakieś pomysły? Bo jak na razie mam tylko to ⬇️

 11. A więc naczelnik jest od 1,5 roku na emeryturze i hobbystycznie bawi się w rozpirzanie kraju?

  Pokaż ten wątek
 12. Dr wywalony z wyższej uczelni za poglądy. To już kolejny przykład cenzury ideologicznej ludzi prolife na publicznych szkołach wyższych w Polsce. Co na to minister ? Tu cała historia:

 13. Trzeba zobaczyć! Stowarzyszenie Duma i Nowoczesność na czele z wiceprezesem J.Lanuszny razem z "wiesza" europosłów PO w Katowicach. Prezes DiN M.Sitkiewicz wychwala A.Hitlera. Co łączy RN z neonazistami? "Polscy neonaziści" w dziś o 20 w

 14. A tak skończył.Swoją drogą który film o zamachu na Heydricha wg Was lepszy?