1. Hejka , Czekaliśmy z godzinę na Czerskiej na przybycie twojego oddziału. Dłużej już czekać nie możemy, sorry. Zostawiamy wam skromne upominki!

 2. dwójka tych małych dzieciaczków zapragnęła zawładnąć moim sercem w ten sam dzień i tak szczerze to nie żałuje bo wystarczy że na nich spojrzę i już się uśmiecham od ucha do ucha czyli robię coś czego do pewnego czasu nie potrafiłam nawet wymusić u siebie

  Pokaż ten wątek
 3. popiera naszego lidera w okręgu nr 5 - Michała Kuszyka! "To człowiek, który potrafi słuchać, co jest rzadkością w polityce".

 4. TAK SIĘ NIE ROBI, nie z zaskoczenia .

 5. pokazują mi jaki świat potrafi być niesamowity mimo tego co siedzi w mojej głowie i że ten głos kłamie i żebym sama się przekonała jak jest naprawdę mimo że nie jest łatwo to staram się dla nich to robić staram się spojrzeń na świat kolorowymi barwami niestety dalej jest on

  Pokaż ten wątek
 6. Polacy, prawdziwi Polacy wybrali wolność, narodowość, patriotyzm, chrześcijaństwo, demokrację; dlatego dla lewactwa, anty-polaków, polakożerców, niemieckich agend są szarańczą. Na pohybel POpaprańcą !

 7. Moja gwiazdeczka śpi juz dawno jak wstanie rano to przekaze jej ile dobrych ludzi jeszcze istnieje na TT mimo hejtu ona jutro napewno sie uśmiechnie Dziekujemy za okazełe seca za was ze Jesteście z nami ❤ Prosze o RT i wsparcie dla Amelci❤Z Bogiem🙏❤

 8. "Szwedom tłumaczono -imigracja się opłaca- ostatnio oficjalnie mówi się o tym jakie jest to ogromne obciążenie dla Szwecji; nie tylko obciążenie finansowe,ale pratycznie wszystkie sfery życia przede wszystkim bezpieczeństwo,szkolnictwo, służba zdrowia; są w tej chwili w kryzysie"

 9. Piotr Kruczkowski, lider naszej listy (nr12) w okręgu nr3: Dolny Śląsk ma problem z zanieczyszczeniem powietrza. Nasze piekne miejscowości zimą toną w chmurach dymu. Wprowadzimy szybki i skuteczny program eliminujący problem smogu i zwróci uwagę na wykluczenie energetyczne.

  Pokaż ten wątek
 10. Od kilku dni myślę nad szkołą dla Stasia. Rodzic dziecka zdrowego, ma swój przydział: niech dziecko idzie, tu i tu. Można zmienić, ale nie musisz./ Rodzic taki, jak ja: musi zdecydować. Gdy pytam o radę, mówią mi, to Twoja Decyzja. Ja zwyczajnie, bardzo boję się ją podjąć. 😭😭

 11. tak jak taniec powstał dla Hoseoka tak modeling dla Taehyunga

 12. - "Chcemy, by tempo rozwoju Dolnego Śląska przyspieszyło. Jeśli chcecie się przysłużycie sobie samym i Dolnemu Śląskowi,jeśli chcecie,by ludzie uczciwi i kompetentni wzięli na siebie losy regionu, głosujcie na listę nr 12 do Sejmiku Dolnośląskiego"

 13. większego porządku w tej szafie nie będzie

  Pokaż ten wątek
 14. Mirabelli dla 7Gold: Historia Yonghong Li jest z pewnością dziwna. Wszyscy byliśmy zaskoczeni tym, w jakich okolicznościach zostawił on klub. Conte? Nigdy nie myśleliśmy mojego sprowadzeniu. Ibra? Nigdy nie zgodziłbym się na ten transfer. Paqueta? To kolejne pytanie?

  Pokaż ten wątek
 15. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Franku ( Szarańczo) jeszcze dla przypomnienia taki obrazek: