1. Państwo bez wolnych sądów, które funduje nam PiS, to nie tylko koniec demokracji. To państwo, które będzie sprzyjać cwaniakom i przestępcom. To państwo, które chroni układ - układ PiS. Chcecie swojej nomenklaturze dawać glejty nietykalności.

 2. JA NADAL NIE WIERZĘ W TO ŻE SPOTKAŁAM KURWA WELLINGERA , PRZECIEŻ TO JEST TAKA UROCZA KULKA SZCZEŚCIA❤️

 3. Ławy PiS i rządu podczas trwającej w Sejmie debaty o Sądzie Najwyższym. Nie ma lepszego przykładu pogardy dla państwa prawa.

 4. Lepiej się tego nie da ująć.

 5. Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zerwany polski kod kulturowy by wozić ludzi w bagażniku

 6. Najgorzej kiedy jedna piosenka utknie ci w głowie i przez całe dnie ja nucisz i nie możesz przestać

 7. Rzepliński: To co zrobił marszałek z matkami niepełnosprawnych i niepełnosprawnymi przez ostatnie 3 dni to klasyczne pozbawienie wolności i dziwiłem się, że nikt nie złożył zawiadomienia do prokuratora w tej sprawnie. Pani I Prezes może być również potraktowana jak te kobiety

 8. Gdybym nie znała każdej możliwej wersji CLAP na pamięć to bym pomyślałam, że to jakaś całkowicie inna piosenka. Minghao przeszedł samego siebie, aż chce się głosować.

 9. Szuldrzynskiemu płonie dom. Straż jeszcze nie dojechała, przybiegli sąsiedzi i próbują gasić. Tymczasem, pan dziennikarz ma pretensje, że trawnik wydeptują.

 10. Ten nie pier... się tańcu

 11. Liderze Opozycji. Radzę do serca wziąć sobie wyniki tej sondy. Jeżeli po odzyskaniu Polski z rąk Kaczyńskiego i jego popleczników, nie postawicie największych zdrajców przed Trybunałami, nie możecie liczyć na jakiekolwiek wsparcie z naszej strony. Już raz zawaliliście. No mercy !

 12. I jak nie wierzyć?...

 13. czemu wy nie doceniacie taeila taeil jest piękny

 14. Dziś nie jest nas dużo ale jesteśmy. Jutro będzie nas więcej. Bądź z nami pod Sejmem, bo sprawa sądów i dostępu do niezależnego i bezstronnego sądownictwa jest sprawa nas wszystkich! 20.07 od 09:00 pod Sejmem✌ Naszym obowiązkiem jest tu być❗❗❗

 15. Ukraińcy w Polsce już nie chcą pracować za grosze bo wiedzą że miliony Polaków z Polski wyjechały. Proponuję by Polacy wrócili do Polski a ukraińcy wyjechali do Niemiec i Anglii integrować się z muzułmanami😜 Polacy trumna nie ma kieszeni! Czas wracać i wychować dzieci w Polsce❤