1. Andrzej. Znowu ściana,znowu wieniec. To jest jakaś paranoja. To są ku*wa tylko ściany przecież.

 2. W niedalekiej przyszłości 😜"

 3. Brawo Andrzej ku*wa jego mać. Pięknie kleczysz i szarfy układasz. To jest chore. To tylko wieniec,tylko chodnik,tylko pomnik. To nic świętego.

 4. 17 lip

  Pytanie dla ekspertów. Czy po dzisiejszym orzeczeniu "TK" może ułaskawić obecnie rządzących awansem, na potrzebę śledztw i postępowań sądowych, jakie będą miały miejsce w przyszłości?

 5. jak już tak wszyscy żyjemy tym comebackiem to wiecie co mi się marzy w przyszłości . full japanese album. ich japońskie kawałki to złoto, diamenty i masa perłowa, tako orzekłam ja, #1 crystal snow supremacist

  Pokaż ten wątek
 6. W centrum Londynu może powstać pomnik ku czci i pamięci bohaterskich polskich pilotów z Dywizjonu 303

 7. Andrzej pokazuje jak się złożyć w scyzoryk przed kamieniem. To jest przecież ku*wa tylko kamień. Bez przesady,symbol symbolem ale to jest chore.

 8. "Świeckie pogrzeby to jakiś koszmar! Wspomnienia, melancholia i ….nic dalej. Bogata przeszłość, tragiczna teraźniejszość ale pustka przyszłości" Pusta to jest kieszeń księdza - to faktycznie koszmarne🙂

  Pokaż ten wątek
 9. nie chce myslec o zyciu i mojej przyszlosci, chce myslec o jarku

 10. Wowie wowie yaw ku na mami

 11. Objął dłońmi mój umysł nim sięgnął ku talii

 12. W odpowiedzi do

  A co Wodzu myślisz, że się nie rozmnażają? Mogliby odtajnić pierwotne nazwiska tzw. POPów. Ale my tacy idealiści, ja damy serce na dłoni, może się nawrócą? Przecież Polska kocha wszystkich, ku...wa!

 13. W odpowiedzi do

  Hm powiedziała prostytutka po zobaczeniu mema. I odrzekła: nie strasz wilka lasem a baby ku...m. Ani wilkowi las nie jest dziwny ,ani babie ...toto!

 14. I tak z tematu wolności, wolnych mediów i atrapy TK wskakujesz beztrosko na jakieś, nie wiadomo jakie i czyje, pieniądze, przedsiębiorców i kretyńskie hasła. Życzę dobrego samopoczucia w świetlanej przyszłości ze skłócającymi nas z całym światem ignorantami i zamordystami.

 15. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Pani się cieszy z dewastacji?Chce Pani,żeby Warszawa wyglądała,jak Paryż po wygraniu Mundialu przez Francję?Pani jest anarchistką,wprowadza Pani chaos i zniszczenie.mam nadzieję,że Pani dzieci w przyszłości zanegują Panią.