1. Każde wahanie to jest wróg męskich decyzji Waszczykowski wahał się usunąć z MSZ złogi komunistyczno - geremkowskie - złogi usunęły jego PJK wachał się przywalić po wetach i doprowadził do tego, że próbują go zneutralizować o ile już tego nie zrobili

 2. 17.01

  Polski PKB był w 2015 r. o 125% większy niż w 1989 r., a rosyjski tylko o 17%. A M. Morawiecki z PiSem pchają nas ku modelowi Putina – tzn. zwiększaniu władzy polityków nad społeczeństwem i gospodarką, poprzez podważanie podziału władz i upolitycznianie gospodarki. „Dobra zmiana”

 3. ku!!!! jakiś CHUJ jechał i mnie całą ochlapał, stałam jak najdalej mogłam od drogi, a on zapierdalał i zasięg to było kilka metrów, szmato, żałuję, że było zbyt ciemno, bo zgłosiłabym to

  Pokaż ten wątek
 4. Przesunięcie ku centrum? Gadowski w "Sieci": "Odejście z rządu Macierewicza jest niebezpiecznym precedensem"

 5. 17.01

  „Parlament Europejski zaprasza wszystkich liderów 27 krajów UE do Strasburga, by zaprezentowali swoją wizję przyszlośći UE”

 6. Na swi vona dats y ku pfukiwa vana va vanhu!

 7. Minister spraw zagranicznych powiedział z okazji wizyty w Berlinie ministra : stosunki polsko-niemieckie są dla przyszłości Europy równie ważne jak relacje niemiecko-francuskie.

 8. W odpowiedzi do

  Kuseni seni? Wachoka ku munda?

 9. W odpowiedzi do

  HUEE KOKO GLODOK KU

 10. Embiid starterem? No i bardzo ku.wa dobrze! Bedzie się coś w końcu działo na tej pokazowce

 11. Mi.su.te.i.ku! Pro . by DJ HIROKI - 8utterfly