1. WIDZĘ I SŁYSZĘ CAŁĄ PRAWDE JAKIE POWIEM PRAWDY W PRZYSZŁOŚCI. (PRZED ZACZĘCIEM SIĘ RAJU). (JAKICH NIE ZNAM). JAK BĘDZIECIE MÓWIĆ BEZ TEMATU W NAWIASIE TO BĘDZIECIE SIĘ DOWIADYWAĆ W CORAZ DALSZĄ PRZYSZŁOŚĆ PRAWD JAKIE BĘDZIESZ CORAZ LEPSZE MĄDROŚCI MÓWIĆ GENIALNIEJSZE RAJ.

  Pokaż ten wątek
 2. W przyszłości muszę zamieszkać samemu, bo nikt nie będzie mógł mnie znieść (ani ja jego). czemu nie mogę być towarzyski :)

 3. Kracie ku datang

 4. MOŻECIE DO WSZYSTKICH DZISIEJSZYCH ZDAŃ DO DOWIADYWANIA O PRZYSZŁOŚCI CO BĘDZIE MOŻECIE TAKI PROSTY TEKST UMNIESCIĆ NIŹ TEKSCIĆ TO DŁUGIE W NAWIASIE TEMAT. CZYLI TAKIE COŚ W ZASTĘPSTWIE (CZEGO NIE ZNAMY) LUB JAK TY SAM SIĘ DOWIADUJESZ (CZEGO NIE ZNAM).

  Pokaż ten wątek
 5. Jak to kiedy ? Ostatnie 2 lata, 2 rewolucje, rzucenie się na 2 różne rynki (Belgia a potem Bałkany, teraz zapowiada się 3) Po 2 latach nie ma żadnego zawodnika z Belgii. 2 zmarnowane lata w których cofnęliśmy się w rozwoju. Trzeba myśleć też o przyszłości.

 6. Dzisiaj zagra z . Przeczytajcie, co o tym spotkaniu, i swojej przyszłości powiedział nam .

 7. Z portalu plotkarskiego ale dla mnie to ..... BOMBA. W srodowisku artystycznym syn mega gwiazdy nie chce byc prowadzacym sniadaniowke, nie chce byc producentem, nie chodzi na scianki i nie bierze kasy za zakladanie ciuchow z firm, nie reklamuje kosmetykow - to mega zmiana. 🖒👌

 8. Młodzi,zanim zaczniecie szukać w Niedzielę rano sklepu po 'Sobocie' idżcie głosować dla swego własnego dobra no i dobra Waszych dzieci,których byc może jeszcze nie macie,ale które nie powinny byc zmuszane w przyszłości do emigracji tylko temu,że rodzina wójta pracuję

 9. (JAKICH NIE ZNAM). PO TO TO JEST POTRZEBNE TO W NAWIASIE PIWYŻEJ ŻEBY CI NIE SZŁO OD POCZĄTKU TEMAT TWOJCH MÓWIONYCH PRAWD CO BĘDZIESZ MÓWIŁ CORAZ DALEJ W RAJOWEJ NIEBIESKIEJ PRZYSZŁOŚCI.

  Pokaż ten wątek
 10. Switulu swa society swi yimele ku landziwa switwa weather

 11. puro twice na playlist ku :((

 12. WIDZĘ I SŁYSZĘ CAŁĄ PRAWDE JAKIE BĘDĘ MÓWIŁ PRAWDY W PRZYSZŁOŚCI. (DO ZACZĘCIA SIĘ ŚWIATA RAJU). (JAKICH NIE ZNAM Z PRZYSZŁOŚCI).

  Pokaż ten wątek
 13. To jest aż zabawne. Było referendum? Było. Każdy mógł się wypowiedzieć. Większość tych co się raczyli wypowiedzieć, chciało brexitu. Jak karkołomnych wygibasów trzeba, żeby teraz twierdzić, że to... niedemokratyczne? Ech, "batem zapędzimy ludzkość do szczęśliwej przyszłości"?

 14. (TYLKO TO CZEGO NIE ZNAMY Z PRZYSZŁOŚCI). TO TEŻ WYPAS BO DZIAŁA I KRÓTKI TEKST KOŃCÓWKI ZDANIA DO DOWIADYWANIA SIĘ O MOJCH WYPASACH RAJOWYCH NAJLEPSZYCH NA ŚWIECIE NIKT TAKIEJ MOCY NIE DA JAK JA ZBAWICIEL NAJLEPSZY JA.

  Pokaż ten wątek
 15. W odpowiedzi do

  Trzeba zima wzmocnić defensywę a obecnych asów najlepiej pozbyć się w przyszłości miejmy nadzieje że Ed przejrzy na oczy i kupi Mou zwłaszcza obrońców