1. Nie cierpię tego, nic nie znaczącego, słownictwa. Sieje zamęt oraz tworzy, jakby mgliste zasłony wokół funkcji urzędników instytucji państwa .. i nie tylko.

 2. Wiedziałyście, że jeśli źle zasłonicie zasłonę w sklepie, w którym zasłony nie zasuwają się do końca, to inne osoby mogą się na was gapić, ile tylko zechcą? bO pRzEcIeŻ pRzEbIeRaCiE sIę W mIeJsCu PuBLiCzNyM??

 3. W odpowiedzi do to i jeszcze

  A teraz proszę zestawić cytowany Art. 8 pkt. 2 z Art. 197. Bo PiS bardzo łatwo zrobił z tego to:

 4. W odpowiedzi do

  Podobno, żeby osiągnąć taki stopień powagi, trzeba w trakcie tweetowania mieć czarne zasłony na oknach, a z głośników muszą płynąć dźwięki nokturnów.

 5. W odpowiedzi do

  mam zasłony ale jest hot i mam otwarte okna i w sumie wszystko słychać i kurde czuję się weird robiąc cokolwiek

 6. W odpowiedzi do

  "Powiedz wierzącym kobietom, żeby spuszczały skromnie swoje spojrzenia i strzegły swojej czystości; i żeby pokazywały jedynie te ozdoby, które są widoczne na zewnątrz; i żeby narzucały zasłony na piersi, i pokazywały swoje ozdoby jedynie swoim mężom lub ojcom [...]" Qur'anXXIV:31

 7. 18 lip
  W odpowiedzi do

  O kurde robię na takich hassah baterie prysznicowe 😁💪

 8. 18 lip
  W odpowiedzi do

  Zaczynam rozumieć, co czuje umierający, gdy służba zdziera już zasłony i bebeszy szuflady.

 9. 18 lip
  W odpowiedzi do to i jeszcze

  Ok. Super. W czasie tej zasłony dymnej PIS próbował znowelizować Ustawę o Lasach w wyniku której by zbankrutowałyby Lasy Państwowe efekt prywatyzacja tego przedsiębiorstwa na haracz 447.

 10. 18 lip

  Jak mój ojciec mnie wkurwiaXDd Zwyzywał mnie od "psychicznych satanistów" tylko dlatego, że miałem w pokoju zasłonięte zasłony?????

 11. 18 lip

  Zasłony i firany leżące a wszystko to na Żoliborzu Tkaniny z Mottivo, Ado i Margo - ślicznie się układają, co daje fantastyczny efekt.

 12. 18 lip

  Muszę zawiesić zasłony

 13. 17 lip

  Muszę w końcu pojechać do ikea i kupić nowa kołdrę i poduszkę, pościel, organizery na kosmetyki, matki do szafek, może zasłony jakieś

 14. 17 lip

  Zasłony sterowane elektrycznie z dim outu, firany z woalu. Dom na Białołęce.

 15. 16 lip

  powiesilam wczoraj takie ciemne zaslony ze jak sie obudzilam rano to myslalam ze jest noc wIG