1. 16 kwi

  Mam pytanie. Gdzie można kupić zasłony? Poza Ikeą i Jyskiem?

 2. 19 kwi

  Postanowiliśmy osobiście sprawdzić jak to jest z tą infrastrukturą hotelową dla gości, którzy przybędą na Mundial do Rosji. Jest super! W pokojach hotelowych są nawet weneckie zasłony!!!

  Pokaż ten wątek
 3. 18 kwi

  Znaczy, że z Panem Stanisławem już wszystko w porządku. Opisuje sedno spraw, bez biało-czerwonej zasłony dymnej ani sztandarów :

 4. 14 kwi

  Dobrze,że wielu ludzi zaczyna patrzeć na Dudę własnymi oczami-bez zasłony propagandystów z „wolnych mediów". Tragiczne, że nawet oni ponownie wybiorą tego człowieka,gdy kilku cwaniaków w brązowych butach pokaże im rzekomą „alternatywę”-

 5. 17 kwi

  już śpią wszystkie okna firanki i zasłony śpi nawet kot lenistwem dnia zmęczony

 6. mam uchylone okno i zasłonięte zasłony, a i tak jest gorąco, jakby był środek lipca. co to za czary?!

 7. czynią niesamowity w pomieszczeniach. Nie rezygnuj z nich i zdecyduj się na z naszej oferty.

 8. W odpowiedzi do

  Stefanie! Nie obrażaj przekupek! To ciężko i uczciwie pracujące kobiety! Ta natomiast jest chamką używającą jazgotu jako zasłony dla braku argumentów merytorycznych.

 9. 19 kwi

  Moja ulica murem podzielona Świeci neonami prawa strona Lewa strona cała wygaszona Zza zasłony obserwuję obie strony Arahja, Kult czyli (kapitalizm - bilet z przesiadką za granicę) kontra (komunizm) 35 lat później ("nie mam Pana płaszcza")

 10. 19 kwi
  W odpowiedzi do

  Sami siebie tam mordowali a na Polakow zwalaja. Dlaczego w zydowskich ekskluzywnych restauracjach w gettcie byly czarne zaslony? Aby bogata zydowska tusza mogla jesc nie patrzac na umierajace z glodu dzieci.

 11. 19 kwi

  P.S. Prosimy się powstrzymać od złośliwych komentarzy, że zasłony są do d..y

  Pokaż ten wątek
 12. 18 kwi

  Kółko czy kwadrat? Podtynkowe zestawy prysznicowe FROST do końca czerwca z rabatem w wysokości 276 zł od ceny katalogowej.

 13. 18 kwi
  W odpowiedzi do

  Ale to są ciuchy tak w ogóle? Nie zasłony?

 14. 18 kwi
  W odpowiedzi do

  Jeśli, któraś lubi zasłony albo obrusy...to czemu nie 😂