1. Ciekawe, w tym samym Sądzie Okręgowym w Warszawie w ten sam dzień w dwóch różnych sprawach jako świadkowie zeznają Donald Tusk i Jarosław Kaczyński. Tylko o jednym polityczni zwolennicy mówią, że jest prześladowany przez prokuraturę.

 2. Dziękuję za inspirujące spotkania w Przemyślu, Szymbarku, Krościenku i Limanowej. Dziękuję za rozmowy o ważnych dla Was sprawach.

 3. CYTUJĘ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ Donald Tusk: - W moich planach i z tego co pamiętam w planach Prezydenta Kaczyńskiego nie było wspólnej wizyty.

 4. Szczyt buty, arogancji, braku empatii i kultury. Pani Poseł PiS z torebką Louis Vuitton - pytana o sprawy niepełnosprawnych - "mamy tutaj przyjemniejszą imprezę".....

 5. i jUST CHOKED ASHCEJKDISJC OML

 6. Też lubi zwiedzać i chodzić sobie słuchając muzyki :((

  Pokaż ten wątek
 7. W odpowiedzi do

  znów rzucają w wodza kamieniami, znowu biedny i pokrzywdzony...a przecież on tylko naciskał na lądowoanie...

 8. To jest naprawdę skandal. Fizjoterapeuci nie mogą wejść do strajkujących niepełnosprawnych. Sz. i , bólem ich chcecie wkurzyć z Sejmu? Jesteście złymi ludźmi.

 9. Byłam dziś z wizytą roboczą na ul. Miodowej i pl. Krasińskich. 🚧 Trwa ich kompleksowa przebudowa – znaczna część prac już za nami. 💪 W czasie remontu dokonaliśmy niezwykłych odkryć archeologicznych. Znaleźliśmy . fragmenty chaty z XVII w. Zobaczcie! 🙂

 10. W odpowiedzi do

  Część z tych dziewczyn ukończyła studia i pracuje dzisiaj w firmach zajmujących się Public Relations..prawdziwe Public.

 11. Zachęcamy do wzięcia udziału w jutrzejszym wykładzie, połączonym z dyskusją na temat polskiego systemu podatkowego, w którym udział weźmie wiceminister finansów . Jutro, godzina 11:15 w Audytorium C na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

 12. Podszedł do mnie chłopak na otwartych i pyta czy nie pójdę z nim na wesele w sierpniu a ja głupia zamiast powiedzieć że on w zamian że mną w czerwcu to się śmiałam

 13. Przez "Boys in the Trees" mam fantazję powłazić na drzewa i nawet znalazłam miejsce, które powinno się nadać.

 14. Dziś elegancki makijaż dla Pani Świadkowej :) Nic tak nie podkreśla niebieskiej tęczówki jak złoto i brąz.

 15. !!!BERJKING NIUS!!! Minister pochylił się nad losem niepełnosprawnych i rozkazał, by dwie spośród "śpiewających ławek" za 10.000.000 zł zostały udostępnione protestującym rodzinom w Sejmie! Nie będą musieli leżeć na ziemi!