1. Nie wiem w jakim wszechświecie wpuszczenie Kasprzaka na teren Sejmu, owijanie się folią, przepychanki z policją i moralne uniesienie, że my tu teraz będziemy okupować parlament - przyczyni się do odsunięcia PiS-u od władzy i poprawi sytuację SN. Na tym Petru buduje nową partię?

 2. Sędzia Małgorzata Gersdorf – uważam, że bezprecedensowa jest napaść na sędziego Iwulskiego, to jest najlepszy sędzia z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych Zobacz więcej >

 3. Ukarać Google w kwocie 4.34 mld € Komisja Europejska potrafi, ale dużo cięższe przewiny Gazpromu puściła płazem. Czy dlatego że w przypadku Gazpromu chodziło o szkody wyrządzone gospodarkom i konsumentom, ale „tylko” z Europy Środkowo Wschodniej ? Podwójne standardy.

 4. jak wam smutno to popatrzcie sb jak dowoon probuje tanczyc do knock knock i jest przy tym najcute istota na swiecie

 5. Włączyłam rodzicom ,,Love, Simon'' z myślą, że może coś do nich dotrze i niby ich caciekawiło i było dobrze... aż chłopaki się nie pocałowali. Wtedy poleciała taka litania, że o matko boska.

  Pokaż ten wątek
 6. ,Jak chłopak orzelize sie z kilkoma dziewczynami w jeden dzien to legenda, jeżeli zribi to dziewczyna ti się szmaci" kto tak kurwa powiedzial dlaczego no bo nie rozumiem ludzie spojrzcie na to co gadacie bo mi slabo. A najgorsze ze wiem ze to orawda i wieszkosc to tak postrzega

  Pokaż ten wątek
 7. właśnie wyszłam od marysi i było tak fajnie, mało osób, wino papieroski nie impreza tylko kameralna posiadówka

  Pokaż ten wątek
 8. Wąs, jako, że masz wielką moc, znajomości i zasięg trzeba rozwiązać ważną zagadkę. Jagermeister zniknął z lidla :/ Możesz uruchomić kontakty?

 9. I sama końcówka. Oni naprawdę chcą nas wyprowadzić z UE. Pawłowicz krzyczy "Tu jest Polska". Pani pos.: "Trybunał Sprawiedliwości UE jest Naszym trybunałem, bo tak zadecydowali o tym Polacy w referendum"

 10. Oto przykłady innych którzy się przejęzyczyli: ▶p Kim w kwestii denuklearyzacji ▶p Putin w kwestii żołnierzy rosyjskich na Krymie etc 3⃣3⃣3⃣4⃣3⃣3⃣3⃣▶p Obama w kwestii czerwonych linii ▶P Macierewicz w kwestii śmigłowców i in. ▶PiS w kwestii p.Macierewicza w MON

 11. Jestem na bieżącą z tl i mi dziwnie lol

 12. 18.07.1942 w (gmina Pilzno), żandarmi z zamordowali (strzałem w tył głowy) w parku dworskim 14 Żydów

 13. Dziś to już przemknęło po TL, ale nie zaszkodzi napisać jeszcze raz. Otóż "nadworny konstytucjonalista stacji telewizyjnych", Pan , miał zaszczyt przewijać się w Fundacji Otwarty Dialog razem z Panem Bartoszem Kramkiem i Panią Ludmiłą Kozłowską. I pięknie!

 14. Jakaś kobieta podaje się za I Sędziego SN. Tak, w Polsce źle się dzieje. Monika ma pewną rację.