1. Na spotkaniu w Pułtusku rozmawialiśmy między innymi o propozycjach dla seniorów

 2. Dziękuję za jednogłośny wybór w głosowaniu tajnym (20 za, 0 przeciw, 0 wstrzymujących) na wiceprezesa PZPS ds. międzynarodowych

 3. Umknęło mi, że następca Phila Colinsa mieszka teraz w Polsce i mówi, że jest w naszym kraju szczęśliwszym człowiekiem. Pewnie dlatego, że nie rozumie co piszą przy Czerskiej

 4. – Nie mogę już słuchać tych bredni o złocie... 🌲💰🌳 Tutaj wszyscy żyją legendą! 🌲💰🌳 Powiemy tak: w każdej legendzie, także tej o domu Ruszczyców, jest ziarno prawdy... dziś od 17:55 w i .

 5. PAD juz w Sejmie, idzie do protestujących.

 6. I jeszcze jedno! Właśnie z szacunku dla rodziców niepełnosprawnych dzieci i POWAŻNEGO problemu społecznego, na powiatowych celebrytkach, które robią z tego polityczną hucpę nie zostawiam suchej nitki.

 7. jacys chlopcy z maturalnej siedza obok mn i ogladaja parodie jula-za kazdym razem

  Pokaż ten wątek
 8. PRZECIEKI- ANGIELSKI ROZSZERZONY W emailu trzeba opisać swojego przyjaciela Ruso i jego zwierzaczka lemura. I jak razem deskorolkowaliście pod gotycką katedrę przy zachodnim wietrze.

 9. WGL wiecie co falafel byl do wczoraj w berlinie a ja jade tam jutro 😔

 10. Twoje jest pełne oryginalnych form? Dopełnij je prostym, nowoczesnym i jednocześnie wyrafinowanym designem od ! Ich wyjątkowy wzór z reliefem na powierzchni, przyciąga i zachwyca swoim zdobieniem!

 11. Andrzej kupił mi wczoraj skarpetki w kwiatuszki ♡

  Pokaż ten wątek
 12. Taka myśl na dziś i na zawsze...

 13. czy tylko ja sie zakochalam w tym kroliku i chetnie bym go przygarnela??

 14. Idę w oboedzialek testować jedzenie za pieniądze

  Pokaż ten wątek
 15. przecież dostali "podwyżki" i nikt nie został zwolniony. nie rozumiem tego