1. Debata o Czechach w Parl. Eur. Kom. Eur. stawia zarzuty rządowi. Prezydencja Austriacka umywa ręce. Jeden z liderów opozycji, ⁦⁩ , podkreśla, że nikt z opozycji, mimo bycia przeciwnikiem politycznym rządu, nie życzy sobie debaty i oskarżeń Czech na forum UE.

 2. Kalendarium działań KNF wobec SKOK Wołomin. Na wykresie widać moment, w którym KNF powinien wydać decyzję (październik 2013 roku) oraz szkody, które powstawały wskutek braku takiej decyzji, co jest podstawą stawianych urzędnikom zarzutów.

  Pokaż ten wątek
 3. 🤗 僕 'I' Taro Okamoto

 4. Tyle lat odbudowy zeby wszystko rozpierdolic w 2 miechy bo moze podpiszą. Straszna szkoda

 5. Mans ametolewa kwa game na pss mbili 😂😂😂🤣🤣I weep for my team 😭😭😭😭😭

 6. A jak np niemowle jest gwałcone? Ja w małej części wierze w Boga i myślę, że gdyby w 100% był nie pozwoliłby na skrzywdzenie dziecka, takiego maluszka.

 7. Nad życiem to zapłakać jedynie jak nad dramatem w kinie.W drinie myśli pływają i ten naród tak staczają sławomiry i inne discopolowe świry.Zbiry sie zbierają i gówna słuchają a potem dopiero problemy znaczeń nabierają...

 8. To potwierdza, że będzie to rekompensata jednorazowa. Całkiem przez przypadek w roku wyborczym.

 9. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Gdybym uważał, że nie warto cokolwiek robić, to napisałbym, że RUS maja taktyczną broń jądrową i sa w stanie zmienić stan skupienia każdej brygady WOT i nie tylko. 🙂 A takie zagrożenie też trzeba uwzględniać w planach. A planow powstało X, za kase, a w koncu robi sie cos innego.

 10. W odpowiedzi do

  Tam opozycję stanowią w większości Czesi, a u nas jest ona w większości jedynie polskojęzyczna...

 11. W odpowiedzi do

  uhhh h hh w- wa i t

 12. W odpowiedzi do to i jeszcze

  syn kretyna w akcji

 13. W odpowiedzi do

  Wym I love this

 14. Inwestujemy kilkadziesiąt mld w nasze rodziny, nasze dzieci to jest nasza przyszłość

 15. Ogólnie to się śmieje bo pani nam wczoraj od angielskiego zawodowego opowiadała jak facet u nas w mieście wjechał rowerem w autobus, co nie byłoby takie śmieszne, gdyby z panika nie wskoczył do tego autobusu i zapytał czy wszyscy są cali 🤣🤣🤣