1. 16.01

  „Prokurator Generalny bierze udział w działaniach sądowych i wykonuje funkcję publiczną, dlatego nadal powinien podlegać ministrowi” - Ziobro? Nie, Drodzy. Macron! Przedstawiając wczoraj reformę francuskiego sądownictwa.

 2. To jest jedna z moich ulubionych teorii spiskowych, Lil Miquela jest osobą publiczną, która tworzy muzykę i dużo udziela się na instagramie (lilmiquela), jednak wygląda jak postać z The Sims albo zaprojektowana komputerowo lalka

  Pokaż ten wątek
 3. 18.01

  Oto jak PiS manipuluje opinią publiczna. Jednak od profesora historii oczekiwałbym większego wyrafinowania

 4. 18.01

  Skoro telewizja publiczna nie realizuje głównego zadania tzn. nie wypełnia misji, nie powinna być finansowana z budżetu państwa. Złożyliśmy dziś jako Klub wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o wstrzymanie finansowania TVP z publicznych środków.

 5. 18.01

  Po drugie na jakiej podstawie sąd nakazuje z góry na umieszczenie przeprosin w danej gazecie, i o dziwo jest to Wyborcza. Dlaczego nie może przeprosic w innej gazecie o takim samym zasięgu? Co to ma być publiczna promocja Wyborczej?

  Pokaż ten wątek
 6. Z niepokojem obserwuję, jak PiS manipuluje Polakami: wmówiono, że bezprawie jest OK, a teraz to wszystko pudrują. Porozmawialiśmy z prof. Krzemińskim m.in. o tym, jak łatwo PiS manipuluje opinią publiczną i mediami i o tym, że Kościół też nabrał wody w usta. Może kogoś otrzeźwi:

 7. 17.01
 8. Głosowanie nad Kogutem w Senacie to był ostatni test czy PiS'owska pompa ssąca publiczną kasę działa :D Działa rewelacyjne :D No to teraz będzie dwa lata ssana jakiego Polska nie widziała :D

 9. 17.01
  W odpowiedzi do

  a tak serio pisałem już że jest osobą publiczną więc to normalne że ludzie będą pisać o niej źle rzeczy

 10. Dlaczego muszę płacić abonament RTV? Bo słucha Pan radia,ogląda telewizję publiczną Nie.Nie słucham radia,nie oglądam TVP. No ale ma Pan urządzenie,dzięji któremu mógłby Pan oglądać. Trzeba więc płacić. W takim razie dacie mi 500+ A ma Pan dzieci?

  Pokaż ten wątek
 11. 19.01

  Niemiecka telewizja publiczna musi przeprosić Polaków za używanie zwrotu "polskie obozy zagłady"

 12. 16.01

  Lechu Wałęso - jesteś nikczemnym tchórzem. Nikczemnikiem jako szpicel SB, a tchórzem, bo bezczelnie okłamujesz opinię publiczną, ale nie masz odwagi podać do sądu IPN za uznanie Cię za t.w.!

 13. 17.01

  Spytam wprost k**wa, czy od tego jest publiczna telewizja???

 14. 15.01

  Tak niemiecka telewizja publiczna uczy dzieci, jak zostać muzułmanami. Oto fragment programu [WIDEO]

 15. 18.01

  STOP FINANSOWANIU TVP! ⛔ złożyła wniosek do KRRiT o wstrzymanie finansowania TVP z powodu niewypełniania przez telewizję publiczną swojej misji. 🔃POPIERASZ? - RT🔃