1. Czy telewizja publiczna przyzwala na mowę nienawiści? Adam Bodnar pyta KRRiT o "Plastusie" w TVP

 2. Transmitowanie przez publiczną telewizję mszy w intencji zmarłej 6 lat temu matki prezesa partii rządzącej to jednak coś nowego. No może w Korei Płn też by transmitowali gdyby tam były msze...

 3. Ta cała hucpa z Adamowiczem, telebimy , pompowanie w mediach itd ma nam jasno Polakom pokazać że kasta rządząca może kraść , pluć nam w oczy , germanizować i zażydzać przestrzeń publiczną a i tak będzie kreowana na bohaterów . Im większy łotr tym bardziej krzykliwych ma klakieró

 4. W odpowiedzi do

  Nie wiem jak można zestawiać tvn z tvp. Jedna i druga stacja jest stronnicza, ale w tvn nigdy nie widziałem tak nachalnej propagandy, tak ostrych sformułowań i tak jednostronnen narracji jak w tvp. Pomijam już tu nawet rodzaj stacji publiczna/prywatna.

 5. W odpowiedzi do

  W takim razie media, opinia publiczna i być może p. powinni się tego domagać... A jeśli się potwierdzi, żądać delegalizacji dla dobra nas wszystkich.

 6. 15 sty

  Nie nam osądzać, czy należy powiązać działanie tego człowieka, o którego stanie psychicznym piszą media, z debatą publiczną, czy miało to na niego wpływ. To zadanie dla specjalistów i odpowiednich organów - w

 7. 10 sty
 8. 13 sty

  Odzyskajmy telewizje publiczną TVP

 9. 9 sty
  W odpowiedzi do

  Kukiz, jak zwykle, wygaduje głupoty... Nie chodzi o wpłacanie nadwyżek - ja też wpłacam. Faktem jest, że NBP jest instytucją państwową i publiczną - w załączeniu info o celach z ich strony.

 10. W odpowiedzi do

  Jakość i telewizja publiczna? Te sformułowania od prawie 3 lat są niczym oksymoron... Mam nadzieję, że człowiek , który odpowiada za ten nierzetelny przekaz informacji odejdzie.

 11. 14 sty

  Naprawdę atak no polityka, osobę publiczną musi mieć "polityczne tło"? Wystarczy poczytać o zamordowaniu Anny Lindh czy zamachu na Reagana żeby wiedzieć, że tak nie jest. W ocenie czynów irracjonalnych przydaje się odrobina racjonalnego myślenia

 12. W odpowiedzi do

  Kaczyńska nie była osobą publiczną.

 13. W odpowiedzi do

  Jak każda osoba publiczna musi być przygotowany na krytykę i satyrę na swój temat. Zachowuje się teraz jak dziecko. Zginął człowiek, a ten tylko o sobie.

 14. W odpowiedzi do

  zależy pod jakim względem, z wyglądu raczej Kendall, jednak jako osobę publiczną, to Kylie

 15. W odpowiedzi do

  Jaki pan Jurek delikatny się zrobił 😱🙄 Ło matko i córko . Jak się jest osobą publiczną trzeba się liczyć z tym ,że nie wszyscy będą nas chwalić ! Każdy ma prawo do własnego zdania . To się nazywa : Demokracja ! Takie życie !