1. Ławy PiS i rządu podczas trwającej w Sejmie debaty o Sądzie Najwyższym. Nie ma lepszego przykładu pogardy dla państwa prawa.

 2. Wwożenie do Sejmu protestujących, ukrytych w bagażniku auta. Staram się wymyślić jakiś komentarz do tego zdania, ale jego absurd i fakt, że się wydarzyło, po prostu mnie obezwładnia. To jest lepsze od pasztetu na wigilię puczystów.

 3. Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zerwany polski kod kulturowy by wozić ludzi w bagażniku

 4. Powodzenia dziś dla i :) niech polska piłka rośnie w siłę💪🏼

 5. Niespodzianka! :D Czternasty tom Bakumana już jest! → Bakuman tom 14 jest już do kupienia w naszym sklepie → Przedpłaty zostały już wysłane. → Za 2 miesiące do sprzedaży piętnasty tom Bakumana

 6. właśnie skończyłem ćwiczyć mel b i omg czuję wreszcie mięśnie i wszystkie inne części ciała so uważam że to jest jeden z najlepszych treningów jakie ćwiczyłem (ostrzegam że na początku jest ciężko ale z czasem dacie na pewno radę wierzę w was❤)

 7. w sklepie spotkałam znajomych z klasyXD

  Pokaż ten wątek
 8. Dziś 2⃣ na polskie ekipy? 🤔 Pamiętajcie - zbliżające się mecze: Lecha ✅ Górnika ✅ znajdziecie w naszej Superofercie Zw. Lecha: 1.67 Zw. Górnika: 1.70

 9. w/ Np🎶 Anidaso Wo Ho Ma Obiaa - 🇬🇭Best Urban 📻

 10. Słyszałem tę rozmowę. Pani premier powiedziała coś bardzo oczywistego i prostego, ale w zamulonej kłamstwami, manipulacjami i aberracyjnymi teoriami przestrzenii medialnej zabrzmiało to bardzo czysto: "albo się na to zgodzimy, albo powiemy nie". No właśnie.

  Pokaż ten wątek
 11. Wiele portali twierdzi, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth zerwali ze sobą ze względu na brak porozumienia w temacie, kiedy założyć rodzinę.

  Pokaż ten wątek
 12. W sparingu zamiast Czechów nasi siatkarze opykają sobie Kameruńczyków... Naprawdę PZPS nie był w stanie ogarnąć nikogo mocniejszego? 🙄 Z Kamerunem nie widzę sensu grać, raczej niewiele dowiemy się o formie naszych chłopaków po takim meczu.

 13. Milusi i w dodatku zdania bez błędu sklecić nie potrafi. Brakuje mu już tylko wielgachnego orła na koszulce i napisu Bóg Honor Ojczyzna.

 14. W odpowiedzi do

  Ja jemu daję szanse i mam nadzieję że zaswita coś w jego głowie

 15. Komisja Sprawiedliwości, do Piotrowicza: „Skoro tak dbacie o wizerunek Sejmu-namiot za mln zł, lampasy straży marszałkowskiej doszywacie, rogatywki im dajecie, to zadbajcie o szacunek do procesu legislacyjnego i nie wrzucajcie ustawy o SN do przeprocedowania w 22h”