1. Ciekawe, w tym samym Sądzie Okręgowym w Warszawie w ten sam dzień w dwóch różnych sprawach jako świadkowie zeznają Donald Tusk i Jarosław Kaczyński. Tylko o jednym polityczni zwolennicy mówią, że jest prześladowany przez prokuraturę.

 2. SSC Napoli pokonało Juventus FC 1:0 w hicie Serie A TIM! 🔥🔥🔥 Czy ten gol Kalidou Koulibaly'ego przyczyni się do mistrzostwa klubu z Neapolu? 🤔 🇮🇹

 3. Na spotkaniach z mieszkańcami Podkarpacia i Małopolski rozmawialiśmy o sprawach społecznych. W Krościenku - o problemach niepełnosprawnych. Zaufajmy premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który przedstawił propozycję specjalnej ustawy. Dzięki temu pomoc trafi do potrzebujących.

 4. Bo01, jedna z najdroższych i najbardziej eksluzywnych dzielnic w Malmö, Szwecji leży nad morzem. Właściciele tych mieszkań (kupione za 3-4 mln zł) nie wiedzieli ze od wiosny do jesieni imigranci będą przyjeżdżać z swoich stref no-go aby grać arabska muzykę pod ich balkonami.

 5. A czego rozmowy Arabskiego z kagiebistami w restauracji Dorian Grey w Moskwie dotyczyły zdaniem samych uczestników? Nie jak twierdzi tylko kwestii „historyczno edukacyjnych”, ale rownież... lotu na lotnisko Siewiernyj, czym przecież zdaniem .a nie zajmował sie Arabski.

  Pokaż ten wątek
 6. W nowym Kodeksie Karnym za sam taki bandycki ryj ma być podobno 3 lata z Urzędu.

 7. To trzeba miec spierdolony łeb, mam nadzieje, że mistrz zostanie w Warszawie i zrzednie temu deklowi mina

 8. Poseł Krzysztof złożył w poniedziałek w Prokuraturze Okręgowej w Toruniu zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez polityków podczas akcji "Konwój wstydu". Podkreślił, że nie otrzymał jako wiceminister kultury 72 tys. zł nagrody (PAP)

 9. Aha. I to by było tyle, jeśli chodzi o przyjazność państwa wobec biznesu, wszystkie konstytucje dla przedsiębiorców i inne slajdszoły w pałerpojncie.

 10. muszę poszukać jakichś dobrych opowiadań, bo pusto się w mojej wattpadowskiej biblioteczce zrobiło, jak przeanalizowałam część opowiadań i je wywaliłam :(

 11. Tomasz Kosiński, dyrektor biura w Warszawie, wypowiedział się o roli regionalnych debat „Energetyka kocha czyste powietrze” zainaugurowanych 12 kwietnia debatą w Grudziądzu.

 12. Czy zbuduje ? Należy skończyć spekulacje na temat powstawania elektrowni atomowej w naszym kraju i rozstrzygnąć kluczowe kwestie dla tego przedsięwzięcia.

 13. Denerwuje mnie to jak ktoś tak wolno je, bo ja np już kończę, a ta osoba nawet w połowie nie jest.

  Pokaż ten wątek
 14. Patrzę na to wszystko co się (nie) dzieje w Polsce i jestem przerażony. Ludzie, którzy są odpowiedzialni za zbrodnie, miliardowe przewaly chodzą po wolności śmiejąc się Polakom w twarz, są bezkarni. Za to do paki wsadza się babcię, która źle zważyła pierogi. Kwintesencja III RP.

 15. Pora spróbować jak smakuje burger w bemowskiej Dobrej Bule. :P