1. 19.01

  Ostatnio w busie słyszałem dwie emerytki narzekające, że ludzie dzisiaj się tylko pieprzą po kątach. Jako przyszły architekt zdecydowałem się coś z tym zrobić. Dlatego też mam w planach projekt zabudowy z okrągłych domów.

 2. 18.01

  Zrobiłem dla lokalnej urzędniczki mały projekt, chyba prywatny. Pani przyjechała się rozliczyć. - Proszę wpłacić na Orkiestrę ze 300 zł i będziemy na zero - mówię. - Niestety, nie wpłacam na WOŚP - słyszę... - Ok, to w takim razie 700 zł netto, fakturę wyślę pocztą... Żegnam

 3. 19.01

  Nie wierzyłem, wiec musiałem sprawdzić. .Nowoczesna naprawdę to zrobiła😂😂Projekt Ustawy o świadomej prokreacji: - Proponuje się, aby ustawa weszła w życie, po upływie trzech miesięcy od dnia wejścia w życie😮😮😂😂😂😂💪💪 Źródło PDF str 18.

 4. 19.01

  Hahahaha Zandberg potwierdza Żakowskiemu, że projekt miał za cel uderzenie w PO i Nowoczesną. Można zatem powiedzieć, że kosztem zaostrzenia ustawy aborcyjnej realizowane są cele partyjne Razem ;)

 5. 13.01

  Szpital Religi - w 1999 roku Śląska Akademia Medyczna przejęła inwestycje od wojewody. Projekt miał być dotowany z budżetu, ale w 2001 roku Ministerstwo Zdrowia odstąpiło od tego pomysłu. Uczelnia została więc sama. Uczelnia rozpoczęła więc starania o wyburzenie obiektu.

 6. 17.01

  NIE WIEM CZY H I T ALE COŚ WAŻNEGO! Szykuje się naprawdę wspaniały ogólnoświatowy projekt dla Nialla, a z Polski jest na razie tak mało osób :( WIEC POSZUKUJEMY WIĘCEJ FANÓW! Jeśli chcesz dołączyć, możesz także napisać do mnie np. pod tym tweetem! TO SAVE A LIFE!!!

  Pokaż ten wątek
 7. Wszystkim zainteresowanym sprawą próby wrogiego przejęcia polskiego przemysłu futrzarskiego polecam gorąco ten film!

 8. 16.01

  ⚖️ WIĘKSZA OCHRONA KONSUMENTÓW Rada Ministrów przyjęła dziś przygotowany w Ministerstwie Sprawiedliwości projekt ustawy, która z korzyścią dla stabilności obrotu prawnego skraca okres przedawnienia roszczeń i wzmacnia prawa konsumentów. Więcej ⤵️

 9. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Mamy w naszej ofercie filmy mogące Panie zainteresować. Panowie prasują, gotują (podajemy przepisy) i zmywają, czyszczą lodówki, sprzątają łazienki lub pracują w ogródku. Dla stałych klientek co trzeci film -20%. Dostępne VOD online oraz na płytach DVD. Prosimy o kontakt na DM.

 10. 15.01

  Moja twarz to porażka ale jak wstaje w nocy żeby się załatwić i idę do łazienki umyć ręce i jak spojrzę na siebie w lustrze to kurwa zawału można dostać XDDD

 11. Czyli w sprawie sen. Koguta PiS kaja się tak samo, jak N i PO w sprawie głosowania . I tu amatorszczyzna, i tu. Różnica tylko taka, że w tej drugiej sprawie obywatelski projekt trafił do kosza, a sen. Kogut dziś wypije zdrowie kolegów z PiS.

 12. 18.01

  już oficjalnie złożyła projekt ustawy o świadomej prokreacji, która liberalizuje przepisy dostępności do aborcji.

 13. 13.01

  ten program "damy i wieśniaczki" to jest kurwa dno do kwadratu po pierwsze ludzie ze wsi wcale nie chodzą brudni i zaniedbani, mają pieniądze i, WOW, łazienki też mają po drugie gdzieś po drodze rozminęli się z definicją słowa "dama" glonojad zarabiający dupą to dama?

 14. 19.01

  Świerka mi znów wyrwało z korzeniami. Fajna mi "dobra zmiana". O remoncie łazienki nie wspomnę.

 15. Anna : aborcja eugeniczna to najczęstsza przyczyna aborcji w naszym kraju. W tym zakresie, o którym mówimy bym ten projekt poparła