1. Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? - Ładnie wyglądam? A co mówi facet po wyjściu z łazienki? - Lepiej tam nie wchodź!

 2. 18 kwi

  nowy projekt tworcow 'cala polska czyta dzieciom': cala polska pisze charakterystyki z kamieni na szaniec

 3. 15 kwi

  Zrealizowaliśmy wielki projekt dla Polski. Pokazaliśmy, że można, bo 🇵🇱.

 4. 17 kwi

  Świetny projekt. Subaru Selin

 5. 16 kwi

  Gdy wracałem w nocy z łazienki byłem tak senny że źle "wycelowałem" i zamiast jebnąć się na łóżko wypierdoliłem się na podłogę :-)

 6. 18 kwi

  . gęsto się tłumaczy z 500 milionów dla magnatów Czartoryskich, mówi że to były zaoszczędzone w budżecie pieniądze 🤨 a na projekt pieniędzy nie było!!! Mamy już zebrane podpisy pod wnioskiem o odwołanie pana ministra :)

 7. Panie Prezydencie kiedy projekt ustawy zwiększającej kwotę wolną od podatku? Pamiętam takie ładne nagranie z kampanii.

 8. Widzę większość rzeczy, które tu piszecie, jeszcze przed art-b twierdziliście, że projekt z Taco będzie porażką, teraz najgorszy komentarz jaki widziałem to „kilka piosenek nie weszło, ale płyta to sztos”

 9. 14 kwi

  Najpierw skasowali darmowy podręcznik i wywalili do koszula wielomilionowy projekt. Teraz dają raz w roku 300 zł. A sobie przyznawali 5-6 tysięcy. miesięcznie‼️

 10. 18 kwi

  Stefan Niesiołowski wzywa do bojkotu „faszystowskiej” Jasnej Góry. Ojciec Wiśniewski ogłasza w pseudokatolickim Tygodniku Powszechnym że projekt „Zatrzymać aborcję” jest „niechrześcijański”. Nienawiść do PiS jest jak okultyzm - otwiera na opętanie.

 11. 16 kwi

  Nominuję firmę DHL do nagrody chuja amatora. Kurier nie przyjeżdża, ale ponoć nikogo nie zastał pod adresem do przesyłki.

 12. Portal Warszawa Nasze Miasto opublikował listę "TAJEMNICZYCH I PIĘKNYCH MIEJSC W WARSZAWIE. Pewnie nigdy o nich nie słyszałeś!". Pierwsza pozycja: Łazienki Królewskie 😁

  Pokaż ten wątek
 13. 15 kwi

  A jak przejdzie projekt pani Godek, to dopiero będzie się działo. Cała rodzina Zarodków.

 14. 17 kwi

  Ta sytuacja jest serio śmieszna według mnie Jestem w łazience i puszczam wodę do wanny. Nagle ktoś chwyta za klamkę i próbuje otworzyć (po wejściu do łazienki od razu zamknęłam drzwi) Mówię że zajęte A tu nagle: "Żono to ty?" Mąż mojej siostry pomylił mnie z nią XD

 15. 18 kwi

  Projekt Panthers Gym powoli zaczyna wyglądać 💪🏼🏈