1. Dzisiaj w ramach akcji i został odsłonięty kolejny mural przedstawiający wyjątkową kobietę – Korę czyli Olgę Sipowicz. Mural ozdabia ścianę kamienicy przy ul. Nowy Świat 18/20 w Warszawie. Projekt Bruna Althamera.

 2. Według pracownika film z trasy dla Lady Gagi był podobno w pracach i miał zostać wydany tylko wyłącznie na platformie Netflix. Jednak plany zostały anulowane, ponieważ projekt został "zapomniany".

 3. Pierwszy wpis📝 Herb wykonany w technologii druku 3D! :) Zachęcam do obserwowania. Będę się starał prezentować tu wiele moich projektów związanych z futbolem i nie tylko. Wymiary herbu: 15x11x1 cm A może projekt Twojego herbu/logo w 3D? :)

 4. 14 sty

  Projekt: Matylda Damięcka

 5. Trzeba uwolnić kraj od rządu PiS zanim UE będzie mogła wstrzymać dotacje. A będzie to możliwe gdy „istnieje zagrożenie dla niezależności sądownictwa”. Projekt KE, poparty dziś przez PE jest precyzyjny i dotknie m. in. rolnictwa. Odpowiedzialność PiS w tej sprawie bezdyskusyjna.

 6. Projekt jest dobry i oczekiwany przez rolników, wszystkie kluby na komisji go poparły - poseł przedstawił w sprawozdanie Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi o rządowym projekcie zmian w ustawie o płatnościach w ramach systemów wsparcia bezpośredniego (druk nr 3117)

 7. 15 sty

  Druk498, projekt Uchwały o wystrzeganiu się mowy nienawiści w służbie poselskiej. Uchwała leży w komisji sprawiedliwości od 05.2016. Dzisiaj składam ją ponownie do marszałka.Hejt i nienawiść to też zmora sejmu. Zanim zaczniemy pouczać ludzi zacznijmy posłowie i posłanki od siebie

 8. Z przykrością stwierdzam, że projekt, który wykonałem nie będzie nigdzie wydrukowany. Czasem i dodatkowa bezinteresowna pomoc to najwyraźniej zbyt mało :)

 9. 14 sty

  podświetlana statua wolności to dobry projekt na fizykę o elektryczności?

 10. Udostępniane przez aplikację Zdjęcia Zdjęcie: 1 Łódzkie podwórko przy ul. Zgierskiej... styczeń 2018. W latach 1940 - 1944 jedno z podwórek Litzmannstadt Ghetto. Czy można sobie wyobrazić lepszą dekorację do filmu z okresu okupacji?

 11. 13 sty

  Od 1 marca rusza z programu Projekt przewiduje wypłatę świadczenia rodzicielskiego dla rodzin wychowujących 4 lub więcej dzieci (matek lub ojców samotnie wychowowujących), którzy nie wypracowali emerytury. Doceniamy trud rodziców!

 12. 16 sty
 13. Lejki w dwóch wersjach białe i niebieskie , wszelkie info na fb :Klub Projekt Tuner"s . Pozdrawiamy

 14. Projekt ustawy o zapobieganiu nadużyciom w inwestycjach drogowych przewiduje obowiązek prowadzenia oraz wprowadzenie . Zapraszamy do artykułu Karoliny Blandzi, opublikowanym przez .

 15. 16 sty

  Agula ma w szkole lepsze łazienki niż ja w domu jak to działa