1. "Nie przypominam sobie takich faktów" "Nie mam tego w pamięci" Donald Tusk przed sądem

 2. Ciekawe, w tym samym Sądzie Okręgowym w Warszawie w ten sam dzień w dwóch różnych sprawach jako świadkowie zeznają Donald Tusk i Jarosław Kaczyński. Tylko o jednym polityczni zwolennicy mówią, że jest prześladowany przez prokuraturę.

 3. Najważniejsze dziś informacje z przesłuchania Donalda Tuska na profilach

 4. Piękny prezent dostałem na swoje imieniny. :D Dziękuję rodzinko! W sam raz pod zbliżający się mundial.

 5. "Każdy, kto mnie zna, wie, że nie chodzę po Brukseli, tylko biegam, to jest mój ulubiony sport." Donald Tusk tydzień temu w odpowiedzi na pytanie o skarżenie się na Polskę w Brukseli

 6. Cielęcka czy Cielecka? Odpowiedz sobie sam.

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
 7. Tusk przekracza kolejne granice bezczelnego łgarstwa. W przerwach między kłamstwami zasłania się niepamięcią. Niestety muszę go zmartwić: Polacy pamiętają doskonale! Mam nadzieję, że program obejmie również "króla Europy".

 8. Postęp nazewnictwa w połączeniu z postępem pustosłowia czczych obietnic zmierza ku jedynemu logicznemu rezultatowi. Program "Plus+" w którym obiecane zostanie wszystko wszystkim a zrealizowane nic nikomu. I oczywiście natychmiastowe premie za przegłosowanie go.

 9. Dobrze ustawiony timeline od razu sam kontruje bzdury ;)

 10. Tomasz Lis o Tusku: "Tak wygląda lider? Sam, z torbą?". Internauci obnażają manipulację dziennikarza |

 11. są takie dni kiedy wszystko układa się idealnie i pozytywne patrzenie na świat nie jest niczym trudnym, ale po tym przychodzi chwila zwątpienia i już nie widzisz tak wyraźnie celu, do którego dążyłeś, uświadamiasz sobie że sam nie poradzisz sobie w życiu

 12. Jak mam wyjść z domu jak mój piesek siedzi mi przy nodze ze smutna mordką, bo wie, że zaraz zostanie sam...

 13. W życiu kurwa nie uwierzę, że on to sam napisał, ale idealnie w punkt.

 14. Skąd PiS wziął program polityczny? Z zakończenia "Pikniku na skraju drogi" Strugackich. "SZCZĘŚCIE DLA WSZYSTKICH ZA DARMO! I NIECH NIKT NIE ODEJDZIE SKRZYWDZONY!"