1. W odpowiedzi do

  Sam Imaz wart co najmniej tyle.

 2. Serdecznie polecamy piątkowe wydanie "Codziennej". Przypominamy, że wraz z numerem dodawany jest program telewizyjny. Więcej na stronie

 3. W odpowiedzi do to i jeszcze

  sam o sobie piszesz to, najechałem na twoj nick i takie cos mi się ukazało :d Nie czujesz się? To po co to piszesz?

 4. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Dodatkowo ci obrzydliwi, źli bogaci dają pracę tym niedocenianym, wyzyskiwanym, mniej zaradnym biednym! I tu zawsze pojawia się ten sam pomysł: niech państwo sprawiedliwie dzieli czynniki produkcji. Finał zawsze ten sam - w sklepach tylko ocet.

 5. Jak poinformował Pentagon, firma Raytheon przeprowadzi program wymiany radarów w samolotach F/A-18C/D Hornet należących do Korpusu Piechoty Morskiej USA. Maszyny otrzymają radiolokatory AESA typu AN/APG-79(v)4.

 6. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Ten sam błękitny marsz..

 7. emmm mam w ten sam dzień i o tej samej godzinie(!!) Interview na studia oraz próbny egzamin z matmy XD

  Pokaż ten wątek
 8. Ale TVN nawoływało do pomocy Owsiakowi. A do niszczenia POKO nawołuje TVP - no to który program musiał oglądać? Ech pisowska logika na czterech szarych komórkach 🤣🤣

 9. poszedłem na dupy z ale wrócili do siebie z i zostałem sam

 10. - A mnie mama znalazła na kocyku w kapuście. - Mnie rodzice kupili w internecie. - A mnie przyniósł bocian. - A u nas w domu bieda, ojciec musiał nas sam zrobić.

 11. Żadne spodnie na mnie nie pasowały więc wzięłam ten sam model, żeby nosić je na zmianę

 12. Za pewne jest. Nie wystarczy przeciez jesli jedna strona zacznie brac odpowiedzialnosc za slowa, to dotyczy absolutnie wszystkich. Nie chodzi o to abysmy sie teraz licytowal i wymyslali nowe kalumnie.

 13. W odpowiedzi do

  Mogłem jeszcze dodać, że wykorzystują demokrację i jej dobrodziejstwa by ją potem zniszczyć. Zabrakło mi miejsca. Lepiej dmuchać na zimne, niż potem liczyć szkody i ofiary. Często sam fakt prawnych zapowiedzi o braku zgody na takie podmioty polityczne czy społeczne wystarczy.

 14. Przykro, że sam tego nie dożył 😢

 15. boze niech on sie juz ode mnie odpierdoli??? nwm jaki jest sens w tym ze sprawi ze poczuje siw tylko gorzej dzisiaj a rano sam byl swiadkiem tego jak niestabilna emocjonalnie jestem xddd