1. News : Zmiany w zarządzie Polskiej Fundacji Narodowej. Maciej Świrski złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa. Jego miejsce zajmie , a nowym prezesem PFN został Filip Rdesiński.

 2. Jedno co ostatnio zauważyłem to pewne tytułowanie osób tytułami których nigdy nie zdobyli oto takie perełki Pan mgr Rzeplinski przez wszystkich namiętnie tytułowany profesorem Pani Gersdorf też mgr a tytułują profesor O co w tym wszystkim chodzi sam nie wiem

  Pokaż ten wątek
 3. Premier w : W Polsce jest za dużo schodów, które są trudne do pokonania i przez program nadrobimy zaniedbania naszych poprzedników i pomożemy funkcjonować w społeczeństwie wszystkim naszym obywatelom.

 4. A kto to jest pełnomocnikiem Rostowskiego, sam Chmaj czy podobny?

 5. Na kanale TVN Fabuła Dorota Wellman poprowadzi nowy program "A momenty były?" Z zaproszonymi gośćmi będzia rozmawiała o łóżkowych i erotycznych scenach w filmach. A ja czekam na moment, kiedy TVN stworzy jakiś program dla ambitnego widza. Bo takiego momentu jeszcze nie było.

 6. Wiceminister w : Chcemy sprawić, aby dostępność do służby zdrowia w Warszawie była lepsza. Proponujemy m. in. instytucję lekarza miasta stołecznego, 24-godzinny dyżur pediatryczny w każdej dzielnicy oraz program "Zdrowa Warszawska Rodzina".

 7. Oglądam właśnie TVP Info. Nie wiem po co Adrian Klarenbach zaprasza gości. Podniesieony i prześmiewczy ton, przerywanie, pouczanie. Równie dobrze mógłby sam w studiu rzecznikować PiS.

 8. Mam wrażenie, że prowadząca dzisiaj poranny program w TOKFM, redaktorka Warakomska, celowo waży słowa, żeby jak najwięcej używać tych w rodzaju żeńskim. Feminizm level extremely.

 9. Program, w którym rozmawia się o scenach łóżkowych w filmach? Alez to musi być nudne! No chyba, że coś takiego: Wtedy rozpiął jej pierwszy guzik, a ona spojrzała na niego wzrokiem pełnym pożądania i omdlewającym głosem powiedziała: a co z konstytucją, kochany?

  Ten tweet jest niedostępny.
  Pokaż ten wątek
 10. Mówią, że to nowy program

 11. W odpowiedzi do

  Tak, bo sam gotuję 😂😅

 12. VJR bez pesela sam podkłada podpałkę pod grilla, na którym siedzi...

 13. W odpowiedzi do

  Kto zdaniem pana Krzysztofa wygra najbliższe wybory parlamentarne? Narodowcy? Jakie macie poparcie? Jaki program? Jaką alternatywę na PO-PIS?

 14. Ja sam ovaj tip osobe. Desno. Hahaha

 15. Młodzi piłkarze zaznaczają, że jest im dużo łatwiej, bo trener Stolarczyk z nimi rozmawia, czego nie mogli powiedzieć o poprzednim szkoleniowcu. Sam trener z resztą wybrał ofertę, bo widzi rozwój . No ciekawe jak ten projekt będzie wyglądać