1. 💦Niall Horan "On The Loose" chcesz: 💦mbf 💦rt 💦napisz który mam Ci wysłać 💦wyślę Ci na dm

 2. .: S. zarządza partią zza krat. Możliwe,że zobaczymy Tyszkiewicza przekazującego grypsy w Szczecinie Gawłowskiemu(...) Michał Boni,który podpisał SBecką lojalkę,mówi na arenie międzynarodowej, że Polska prześladuje opozycje. To jest kuriozalne

 3. 75 lat temu wybuchło powstanie w getcie warszawskim. Wojnę przeżył tylko chłopiec z rączkami w górze. Zbrodniarz niemiecki drugi od prawej, to Josef Bloesche, który został zidentyfikowany przez władze polskie. W 1969 roku, skazany na śmierć i stracony w lipcu tego roku.

 4. Jutro na angielskim Scharakteryzuj swoje spotkanie z Rousseau, który pojawił się że swoim lemurem, na Mont Everest, gdzie kawkowaliście. Nie zapomnij napisać w jakiej temperaturze ją gotowaliście, jaki był wiatr oraz jakiego koloru były wasze kaski.

 5. Coraz lepiej. Sędzia, który skazał Kamińskiego, na celowniku

 6. W każdym cywilizowanym kraju, polityk, który mówi o "odszczurzaniu", "odgrzybianiu" oraz o tym, że niestety nie może użyć środków chemicznych, w trybie natychmiastowym zostałby wypierdolony z polityki na zbity pysk i na zawsze. A u nas? Opozycja cicho, owce radośnie beczą.

 7. chciałabym mieć jakiś supi squad który nie umarłby po jednym dniu :( ktoś coś ?

  Pokaż ten wątek
 8. Krzysztof Brejza, człowiek, który odwalił kawał dobrej roboty. Szacuneczek Ps. Krzyśki to pożądne chłopaki 😂

 9. . wczoraj w odpowiada na pytanie, co przykładowo mówić ludziom, gdy pytają o program PO.

 10. Rozpoczęła się kontrola w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie dot. rozporządzania mieniem i realizacji umowy z dotyczącej dzierżawy obiektów położonych na terenie Muzeum.

 11. Jakieś porady dotyczące pisania e-maila jutro dla osoby, która prawie w ogóle nie ogarnia? Widziałam gdzieś, jak ktoś napisał początek i koniec, który wpasuje się w każdy e-mail, ale nie mogę tego znowu znaleźć. Będę wdzięczna za pomoc.

 12. W odpowiedzi do

  Który z powyżej opisanych to wg poseł Pawłowicz Lech Kaczyński?

 13. A za rok na egzaminie: temat rozprawki: Dlaczego Lech Kaczyński powinien być nazywany bohaterem? Wos: Który z braci Kaczyńskich znajduje się na zdjęciu?

 14. : Polski "nie może odgrzybić, odszczurzyć" jak domu, bo musi "dbać o zdrowie obywateli".To cała kwintesencja partyjnego kacyka,który podsumował co myślą o milionach Polaków ! Pogarda dla człowieka to wyróżnik tej władzy ..

 15. . w o słowach nadzorującego w lotnictwo: wystarczy, że wypuści ładunek 300km do góry, zrobi „ba-bum” i cały nasz sprzęt, który tam mamy, na orbitach, przestaje działać. Chodzi o ochronę tego sprzętu