1. I Prezes SN prof. Małgorzata Gersdorf wraca do pracy z urlopu, a prokurator Piotrowicz - gdzie? - w Radiu Maryja straszy ją odpowiedzialnością dyscyplinarną, czyli nawet pozbawieniem stanu spoczynku. Od władz PRL dostał Brązowy Krzyż Zasługi. Od państwa PiS dostanie złoty.

 2. Pilne! Chciałem tylko zakomunikować że Polskie Lasy idą do żyda

 3. To jest niezła maszynka: najpierw Duda bezprawnie (co potwierdził SN) ułaskawia Kamińskiego przed wyrokiem, potem PiS niszczy TK i tworzy „TK” z dublerami, wreszcie niekonstytucyjna Przyłębska ogłasza, że Duda miał prawo zrobić to, do czego nie miał prawa. Państwo w państwie.

 4. 🔥 Palimy się do gry! 🔥 Okładka Programu Meczowego na Cork City FC. Fot.

 5. wybiorę sobie tak od 10 do 20 osób i zrobię jeżeli to nie umrze

 6. Dzisiaj o 14.00 na forum Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka Sejmu RP przedstawiam sprawozdanie roczne z działalności RPO oraz informację o stanie przestrzegania praw i wolności w Polsce. Link do transmisji można znaleźć...

 7. Wczoraj słuchacz do , kibic poznania: -wasza Legia wygrała a wy tylko narzekacie i płaczecie. Powinniście się cieszyć! Kowalczyk: -Jaka nasza Legia? Legia Mioduskiego nie jest moją Legią. Kibicujemy zarządowi czy barwom? Niedługo Kowalczyk będzie miał powtórkę z Polsatu.

 8. i Minister Rostowski zaczyna swobodną cześć wypowiedzi od odwołania się do Konstytucji i rządów prawa, w szoku. Obok pełnomocnik prof. Marek Chmaj. To będzie emocjonujące przesłuchanie.

 9. Do zobaczenia moje skarby najdroższe w październiku ❤️😭

 10. generalnie mowie to just in case ale jakbym nie tlitnela nic do 15min po cb tripleh to znaczy ze wyszlam na ten deszcz z łopata kopac sobie trumne

 11. Mariusz Marczak nie dogadał się z Bronią i - z tego co się pisze w Radomiu - raczej nie trafi do składu III-ligowego beniaminka.

 12. : Włamanie do remizy OSP Drużbice. Na miejscu pracuje policja, wkrótce więcej na ten temat na naszej stronie

 13. Chyba nigdy nie zrozumiem tej niechęci ARMY do DNA

 14. Wczorajszy mecz był o 21, ponieważ TVP musiała wyemitować o 20 powtórkowy odcinek Leśniczówki. Chuj, że kibice nieraz nie mają już jak o tej porze wrócić do domu. Rodzinny też był pustawy. Najważniejsza powtórka Leśniczówki.

 15. idę do szkoły zobaczyć czy się dostałam

  Pokaż ten wątek