1. 11 mar

  "S O D Ż I" do "S M I T A" Profesjonalny komentarz xD

 2. 23 lut

  Skandaliczne stanowisko władz Gdańska! Dulkiewicz: "Ponowny montaż pomnika ks. Jankowskiego niezgodny z prawem". A jego zniszczenie było z prawem zgodne?

 3. 19 mar

  Montaż centralnego odkurzacza :)

 4. 21 lut

  Trwa ponowny montaż pomnika pedofila Jankowskiego. Dulkiewicz wystraszyła się grupki protestujących dziadków z "S" i komitetu społecznego, który ten pomnik ufundował.

 5. Montaż i instalacja mebli sklepowych, magazynowych, gospodarczych, biurowych i nie tylko. Profesjonalni monterzy z Warszawy do Twoich usług

 6. 25 lut

  ze statuetką za montaż. AKADEMIO! Tutaj już trochę za daleko.

 7. 10 mar

  Najbardziej profesjonalny skład sędziów VAR w tym sezonie La Liga.

 8. 24 lut

  Obejrzałem serial "Ślepnąc od świateł", czytajac mnóstwo zachwytow nad nim. Kilka wspaniałych kreacji, wiadomo, doskonały Frycz, Chabior w formie, super montaż. Ale to nie jest AŻ tak dobre, jak wielu pisze. Wasze zdanie?

 9. 5 mar

  Oficjalnie: Henrique Araújo ( 17 lat ) podpisał profesjonalny kontrakt z klubem do 2022 roku! Henrique w tym sezonie: 21 meczów ✅ 25 bramek ⚽️✅ Najlepszy strzelec ligi u17 ✅ Kolejna portugalska perełka. 😍🔴⚪

  Pokaż ten wątek
 10. 10 lut

  Władze portu w Melilli, w hiszpańskiej enklawie w Afryce Północnej kończą montaż zasieków przeciw migrantom. Drut kolczasty na szczycie długiego na 300 metrów ogrodzenia granicznego zamontowano wbrew wytycznym lewicowego rządu Hiszpanii.

 11. 20 lut

  Mieszkamy w jednym hotelu ze szwedzką drużyną biegaczy. Wszystkich jest z 70! Z kucharzem na czele. Stworzyć team przynajmniej w 10% tak profesjonalny jak oni... Marzenie! Bardzo, bardzo kosztowne marzenie. Jest się od kogo uczyć i podpatrywać

  Pokaż ten wątek
 12. 20 mar

  NIETUZINKOWE AUDI Z LPG 😏 Audi A6 2.8 FSI 220 KM z 2010 roku z bezpośrednim wtryskiem paliwa już po montażu LPG 😁💪👊 A profesjonalny montaż w tym aucie wykonało oczywiście Energy Gaz Polska 🚘😎🔧 Specyfikacja...

 13. 21 mar

  Na warsztacie "Podstawy LinkedIn" i opowiedzą jak stworzyć profesjonalny profil osobisty i firmowy. Gwarantujemy - nikt nie opuści sali bez dopracowanego profilu i umiejętności tworzenia wartościowego contentu! Zapisy:

 14. Piątek piątek piątek! Czy wiesz, że oprócz tapicerki, chętnie skordynujemy pracę blacharskie/ lakiernicze/ mechanicznie, których wymaga twój samochód? Demontujemy wnętrze w . Następny krok to montaż i lakierowanie bodykitu w naszym zaprzyjaźnionym warsztacie lakierniczym.

 15. 21 mar
  W odpowiedzi do

  Ja nie jestem melomanem, ale mam znajomych maniaków. Mają adaptery za 250.000 na cokole który waży tonę, żeby drgań nie było. Wymiana igły w gramofonie kosztuje ich 15.000. I NIKT z nich nie słucha CD. Chyba NAPRAWDĘ PROFESJONALNY sprzęt muzyczny jest na lampach i jest DROGI.